TERMALNE WAŻNE ZWYCIĘSTWA – BRZEZINY NA KOLANACH – PISIA ODZYSKAŁA fotelik VICE LIDERA

0
164
views

IV LIGA 

KEEZA Termy Ner Poddębice – Andrespolia Wiśniowa Góra 3:2 (2:1)

Kuchciak, Owczarek Jakub, Szymczak Jarosław.

czerwona kartka: 92′ Szymczak Jarosław

czerwona kartka: 92′ dla zawodnika Andrespolii

 

pozostałe mecze:

Pogoń Zduńska Wola 3:3 MKP-Boruta Zgierz
Jutrzenka Warta 2:4 Omega Kleszczów
LKS Kwiatkowice 9:1 Czarni Rząśnia
Polonia Piotrków 1:0 Zjednoczeni Stryków
Warta Działoszyn 3:3 ŁKS II Łódź
Orzeł Nieborów 3:2 Orkan Buczek
Ceramika Opoczno 0:1 Włókniarz Zelów
KEEZA Termy Ner Poddębice 3:2 Andrespolia Wiśniowa Góra
Skalnik Sulejów 3:0 Jutrzenka Drzewce
Stal Głowno 0:2 Warta Sieradz

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 ŁKS II Łódź 14 36 46 16 11 3 0
2 MKP-Boruta Zgierz 14 36 36 12 11 3 0
3 Orkan Buczek 14 32 50 19 10 2 2
4 Warta Sieradz 14 32 44 18 10 2 2
5 Stal Głowno 14 29 24 15 9 2 3
6 LKS Kwiatkowice 14 24 43 19 7 3 4
7 Zjednoczeni Stryków 14 23 23 16 6 5 3
8 Polonia Piotrków 14 22 23 23 7 1 6
9 Omega Kleszczów 14 21 32 20 6 3 5
10 Orzeł Nieborów 14 19 29 26 5 4 5
11 Pogoń Zduńska Wola 14 19 24 23 5 4 5
12 Włókniarz Zelów 14 17 21 22 4 5 5
13 Skalnik Sulejów 14 17 24 23 5 2 7
14 Jutrzenka Warta 14 16 20 26 4 4 6
15 Warta Działoszyn 14 14 22 28 3 5 6
16 Andrespolia Wiśniowa Góra 14 10 24 38 2 4 8
17 Jutrzenka Drzewce 14 10 16 46 3 1 10
18 KEEZA Termy Ner Poddębice 14 7 16 55 2 1 11
19 Czarni Rząśnia 14 4 11 47 1 1 12
20 Ceramika Opoczno 14 3 5 41 0 3 11

 

 

KLASA OKRĘGOWA

Termy Uniejów – KAS Konstantynów Łódzki 1:0 (0:0)

Nowak Włodzimierz 

czerwona kartka: 33′ dla zawodnika KAS

 

Start Brzeziny – GLKS Sarnów/Dalików 2:5 (0:1)

… Wijas Bartłomiej, Kołakowski Przemysław, Piątkowski Dawid, Borowski Sebastian, Nowak Adam

Przy wyniku 5:0 dla naszej ekipy, gospodarze nie wykorzystali rzutu karnego.

 

pozostałe mecze:

UKS SMS Łódź 2:1 GKS Ksawerów
AKS SMS Łódź 1:0 Sokół II Aleksandrów
Orzeł Parzęczew 2:3 Zawisza Rzgów
Start Brzeziny 2:5 GLKS Sarnów/Dalików
LKS Różyca 3:2 Włókniarz Pabianice
KKS Koluszki 0:6 Victoria Rąbień
Widzew II Łódź 3:0 KS II Kutno
Termy Uniejów 1:0 KAS Konstantynów
GLKS Dłutów -:- PTC Pabianice

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 Widzew II Łódź 13 33 52 9 11 0 2
2 LKS Różyca 13 31 34 14 10 1 2
3 AKS SMS Łódź 13 27 33 10 8 3 2
4 Włókniarz Pabianice 13 27 28 14 9 0 4
5 Start Brzeziny 13 26 45 25 8 2 3
6 GKS Ksawerów 13 23 29 17 7 2 4
7 UKS SMS Łódź 13 22 45 20 7 1 5
8 Sokół II Aleksandrów 13 21 28 19 6 3 4
9 Termy Uniejów 13 19 25 32 6 1 6
10 KAS Konstantynów 13 17 27 29 5 2 6
11 KKS Koluszki 13 17 17 20 5 2 6
12 Victoria Rąbień 13 16 36 37 5 1 7
13 Zawisza Rzgów 13 15 17 24 4 3 6
14 KS II Kutno 13 13 23 32 4 1 8
15 GLKS Sarnów/Dalików 13 12 28 42 3 3 7
16 Orzeł Parzęczew 13 11 22 46 3 2 8
17 GLKS Dłutów 12 4 8 41 1 1 10
18 PTC Pabianice 12 0 6 72 0 0 12

 

 

KLASA A GRUPA III 

Pisia Zygry – Orzeł Piątkowisko 4:1 (2:1)

Walczak Piotr-2, Waligórski Radosław-2 

 

Sazan Pęczniew – MULKS Łaski 2:6 (1:3)

Wypiór Tomasz, Kuźniak Kamil

 

pozostałe mecze:

UMKS Korab Łask -:- Włókniarz II Pabianice
GKS Sędziejowice 1:3 Olimpia Karsznice
Pisia Zygry 4:1 Orzeł Piątkowisko
Iskra Dobroń 8:1 Jutrzenka Bychlew
Włókniarz Konstantynów 0:1 Pogoń II Zduńska Wola
Sazan Pęczniew 2:6 MULKS Łask
Rokita Rokitnica 3:1 Orzeł Kazimierz

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 Iskra Dobroń 10 27 44 11 9 0 1
2 Pisia Zygry 10 23 37 26 7 2 1
3 Orzeł Kazimierz 10 21 34 15 7 0 3
4 Orzeł Piątkowisko 10 21 33 17 7 0 3
5 Pogoń II Zduńska Wola 10 18 33 19 6 0 4
6 Włókniarz II Pabianice 9 16 20 21 5 1 3
7 Olimpia Karsznice 9 15 22 16 5 0 4
8 UMKS Korab Łask 9 13 17 19 4 1 4
9 Włókniarz Konstantynów 10 11 20 22 3 2 5
10 Rokita Rokitnica 10 8 16 34 2 2 6
11 Jutrzenka Bychlew 9 8 16 35 2 2 5
12 Sazan Pęczniew 10 7 17 35 2 1 7
13 MULKS Łask 10 6 12 40 2 0 8
14 GKS Sędziejowice 10 3 10 21 0 3 7

 

 

KLASA A GRUPA IV

Grom Powodów – Kanarki Małachowice 1:7 (1:4)

Witak Robert

 

pozostałe mecze:

Grom Powodów 1:7 Kanarki Małachowice
Ostrovia Ostrowy 4:3 MKS Mianów
Kobra Leźnica Wielka 3:3 Kotan Ozorków
Bzura Ozorków 4:0 Bzura Młogoszyn
Górnik Łęczyca 1:4 Malina Piątek
LKS Świnice Warckie 1:5 Magnat Sierpów
SPKMS Żychlin 2:6 Victoria Grabów

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 Górnik Łęczyca 10 27 35 9 9 0 1
2 Bzura Ozorków 10 22 47 13 7 1 2
3 Malina Piątek 9 22 34 15 7 1 1
4 Victoria Grabów 10 19 25 17 6 1 3
5 Magnat Sierpów 9 18 26 12 6 0 3
6 LKS Świnice Warckie 10 17 31 16 5 2 3
7 Bzura Młogoszyn 10 17 22 23 5 2 3
8 Kobra Leźnica Wielka 10 17 27 21 5 2 3
9 Kotan Ozorków 10 15 34 18 4 3 3
10 Ostrovia Ostrowy 10 12 23 33 4 0 6
11 Kanarki Małachowice 10 6 29 51 2 0 8
12 MKS Mianów 9 3 10 32 1 0 8
13 Grom Powodów 10 3 13 45 1 0 9
14 SPKMS Żychlin 9 0 6 57 0 0 9

 

 

 

Poprzedni artykułWszystkie mecze bez kibiców !
Następny artykułWIEŚCI Z POWIATU
UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ