Obserwuj nas na Facebook

Wszystkie mecze bez kibiców !

UWAGA! Decyzją rządu RP od soboty 17 października 2020 wszystkie wydarzenia sportowe organizowane w strefach żółtej i czerwonej będą przeprowadzane bez udziału publiczności.


Tym samym kluby biorące udział w rozgrywkach prowadzonych przez Łódzki ZPN są zobligowane do rozgrywania spotkań przy pustych trybunach. Bez względu na strefę (żółta i czerwona) na obiekcie piłkarskim mogą być obecne wyłącznie osoby niezbędne do prawidłowego przebiegu zawodów.

Dodatkowo na organizatorach spotkań spoczywa obowiązek zapewnienia i egzekwowania od wszystkich uczestników meczu dezynfekcji rąk na wejściach, a także dezynfekcji pomieszczeń i sprzętu sportowego.

Szczegółowe zalecenia dotyczace organizacji spotkań piłkarskich w strefach żółtej i czerwonej znajdują się w poniższym komunikacie Wydziału Gier i Ewidencji ŁZPN:

COVID-19 zalecenia WGiE ŁZPN

Nowe zasady bezpieczeństwa w strefie czerwonej

źródło: Łódzki Związek Piłki Nożnej

 

Udostępnij

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

DZIEŃ STRAŻAKA

Wójt Gminy Pęczniew, a zarazem Prezes Zarządu Oddziału Gminnego dh Marcin Janiak uczestniczył w dwóch uroczystościach związanych z obchodami Dnia Strażaka. W sobotę 2 maja druhowie z OSP Drużbin od

LIDER TRACI PRZEWAGĘ

OK LIGA TYPERA  WIOSNA 2026′  Tabela zmieniła się tylko jedną pozycją, mianowicie typer „Igiś”, awansował na trzecią pozycję.   1. Okey – 39,5 pkt. 2. Benzema – 39 3. Igiś

Nowy samochód ratowniczo-gaśniczy dla OSP w Dalikowie

W dniu 9 maja 2026 r. w Gminie Dalików odbyła się uroczystość przekazania nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Dalikowie. W wydarzeniu uczestniczył Sebastian Romanowski – Starosta Poddębicki. Był to ważny moment zarówno dla jednostki