DERBOWA POTYCZKA SPARINGOWA

6 marca (ŚRODA) godz. 18:30 BYCZYNA

Termy Ner Poddębice – GLKS Sarnów/Dalików

W najbliższą środę (6 marca) zawodnicy Term Neru Poddębice rozegrają kolejny, szósty mecz kontrolny w bieżącym okresie przygotowawczym. Podopieczni trenera Patryka Ożadowicza zmierzą się na boisku Centrum Turystyki i Rekreacji w Byczynie z GLKS Sarnów/Dalików. Pierwszy gwizdek rozbrzmi o godz. 18:30.

W dotychczasowych grach sparingowych biało-zielono-czerwoni notowali dwa remisy oraz trzy porażki. W minioną sobotę poddębiczanie zremisowali na wyjeździe z ligowym rywalem – Włókniarzem Zelów (2:2). Bramki zdobyli: Konrad Kubiak oraz Jakub Owczarek.

Najbliższy rywal Term Neru to 15. zespół łódzkiej klasy okręgowej, który w rundzie jesiennej zanotował dwa zwycięstwa, tyle samo remisów oraz jedenaście porażek. W przerwie zimowej w ekipie GLKS doszło do zmiany na stanowisku szkoleniowca. Damiana Gamusa zastąpił Krzysztof Woźniak.

źródło: Termy Ner Poddębice

 

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

PODDĘBICCY POLICJANCI OSTRZEGAJĄ PRZED WŁAMANIAMI

Wakacje to czas wypoczynku i podróży. Aby pozostawiły tylko radosne wspomnienia, pamiętajmy o zabezpieczeniu swojego majątku przed wyjazdem. W dniu Europejskiego Dnia Zapobiegania Włamaniom do Domów poddębicki dzielnicowy informował mieszkańców

ZAPROSZENIE NA ZAWODY STRAŻACKIE

Zapraszamy na Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze. Zmagania druhów ochotników z terenu Gminy Poddębice odbędą się w niedzielę 30 czerwca br. w Niemysłowie. Początek zaplanowano na godz. 12.   KLUB STRZELECKI RCS