POGROM W MAŁACHOWICACH I PIĄTKOWISKU

0
116
views

KLASA OKRĘGOWA

Termy/K-Flex Uniejów – GKS Ksawerów 1:5

Dumicz Kacper

 

Orzeł Piątkowisko – Termy Poddębice 1:10 (0:7)

… Peda Jan-6, Stajewski Maciej-2, sam.-2

skład: Piotrowski – J. Gzyl, Bagrodzki, Świątczak, Korobka (46′ Cebulski), Janiszewski (60′ Tomaszewski), Jarczewski (70′ Misztal), Stajewski (75′ Jaśczak), Sarafiński (46′ Smolarek), Adamczyk (46′ Mirowski), Peda (70′ Wójcik).

 

pozostałe mecze:

Włókniarz Pabianice 7:1 Victoria Rąbień
LKS Różyca 2:1 Stal Głowno
Rosa Rosanów 4:0 Orzeł Parzęczew
Orzeł Piątkowisko 1:10 LKS Termy Poddębice
Iskra Dobroń 0:2 AKS SMS II Łódź
Termy Uniejów 1:5 GKS Ksawerów
KAS Konstantynów 2:1 Włókniarz Zgierz
Bzura Ozorków -:- Olimpia Karsznice

 

tabela:

1 GKS Ksawerów 12 32 39 7 10 2 0
2 LKS Różyca 12 30 50 16 10 0 2
3 LKS Termy Poddębice 12 28 55 13 9 1 2
4 Stal Głowno 12 26 37 14 8 2 2
5 Włókniarz Pabianice 12 24 29 15 8 0 4
6 KAS Konstantynów 12 21 27 21 6 3 3
7 Orzeł Parzęczew 12 18 24 20 6 0 6
8 Włókniarz Zgierz 12 18 29 30 6 0 6
9 Iskra Dobroń 12 14 21 31 4 2 6
10 Victoria Rąbień 12 13 21 40 4 1 7
11 AKS SMS II Łódź 12 12 27 33 4 0 8
12 Termy Uniejów 12 10 23 40 3 1 8
13 Bzura Ozorków 11 10 13 29 3 1 7
14 Olimpia Karsznice 11 10 21 37 3 1 7
15 Rosa Rosanów 12 10 14 38 3 1 8
16 Orzeł Piątkowisko 12 1 10 56 0 1 11

 

 

 

KLASA A GRUPA III

Sazan Pęczniew – pauza

 

pozostałe mecze:

Victoria Szadek 1:2 Włókniarz Konstantynów
Orzeł Kazimierz 0:1 Widawia Widawa
Pogoń II Zduńska Wola 3:0 Sokół II Aleksandrów
KS Rębieskie 1:7 LUKS Bałucz
Sokół Lutomiersk -:- PTC Pabianice

 

tabela:

1 Korab Łask 8 22 45 5 7 1 0
2 LUKS Bałucz 10 20 39 22 6 2 2
3 Włókniarz Konstantynów 8 16 20 13 5 1 2
4 Sokół II Aleksandrów 7 12 25 17 3 3 1
5 Sokół Lutomiersk 7 12 17 19 4 0 3
6 Orzeł Kazimierz 9 11 20 21 3 2 4
10 Sazan Pęczniew 9 8 21 29 2 2 5
8 Victoria Szadek 8 10 13 18 3 1 4
9 PTC Pabianice 7 9 17 16 3 0 4
10 Pogoń II Zduńska Wola 8 9 16 31 3 0 5
11 KS Rębieskie 10 6 13 42 2 0 8
12 Widawia Widawa 8 6 10 24 2 0 6

 

 

 

KLASA A GRUPA IV

MKS Mianów – GLKS Sarnów/Dalików 2:4 (0:3)

Kurczewski Kacper, Szulc Łukasz … ?

 

pozostałe mecze:

MKS Mianów 2:4 GLKS Sarnów/Dalików
Salos Róża Kutno 0:3 Expom Krośniewianka
Kotan Ozorków -:- Ostrovia Ostrowy
Witonianka Witonia 10:0 Malina Piątek
Kobra Leźnica Wielka 3:5 Magnat Sierpów
LKS Świnice Warckie 2:1 Zryw Śliwniki

 

tabela:

1 Witonianka Witonia 9 23 36 8 7 2 0
2 GLKS Sarnów/Dalików 9 18 31 16 5 3 1
3 Magnat Sierpów 9 17 26 19 5 2 2
4 Kobra Leźnica Wielka 9 14 21 19 4 2 3
5 Malina Piątek 9 13 17 28 4 1 4
6 LKS Świnice Warckie 9 11 17 20 3 2 4
7 Zryw Śliwniki 9 10 20 22 3 1 5
8 MKS Mianów 9 9 21 27 3 0 6
9 Ostrovia Ostrowy 8 9 16 15 2 3 3
10 Expom Krośniewianka 9 9 19 27 3 0 6
11 Kotan Ozorków 8 9 16 34 3 0 5
12 Salos Róża Kutno 9 8 17 22 2 2 5

 

 

 

KLASA B GRUPA I

AMII II Łódź – Pisia Zygry 4:0

 

pozostałe mecze:

AMII II Łódź 4:0 Pisia Zygry
AKS SMS III Łódź 9:1 Rokita Rokitnica
Włókniarz II Konstantynów 3:1 Łódzki Klub Sportowy
Korab II Łask 7:1 GKS II Ksawerów
Teofilek Łódź 3:2 LKS Kwiatkowice

 

tabela:

1 Korab II Łask 9 20 37 12 6 2 1
2 Teofilek Łódź 9 19 41 26 6 1 2
3 AKS SMS III Łódź 9 18 25 21 6 0 3
4 AMII II Łódź 9 17 28 15 5 2 2
5 GKS II Ksawerów 8 13 23 20 4 1 3
6 Włókniarz II Konstantynów 8 12 16 17 4 0 4
7 Łódzki Klub Sportowy 9 12 16 16 4 0 5
8 LKS Kwiatkowice 9 10 17 23 3 1 5
9 Rokita Rokitnica 9 4 10 31 1 1 7
10 Pisia Zygry 9 3 9 41 1 0 8

 

 

 

KLASA B GRUPA II

Orzeł Wróblew – Termy II Poddębice 2:5 (1:2)

Jaśczak Kacper, Mirowski Szymon, Tomaszewski Damian, Gzyl Dawid, Rzepecki Dawid.

skład: K. Ciepłucha – Nastarowicz, D. Gzyl, Wójcik, Jaśczak (60′ F. Izydorczyk), Tomaszewski, Kozłowski, Galoch (85′ Rzepecki), Kubiak (50′ Dopierała), Mirowski (90′ Bartosik), Łuczak (75′ B. Izydorczyk)

 

LKS Modlna – Grom Powodów 0:8 (0:5)

Sternicki Dawid-3, Zawadzki Krystian-2, Maliszewski Dominik, Kupis Kacper, Milast Kacper.

 

pozostałe mecze:

Kanarki Małachowice 2:4 Iskra Góra św. Małgorzaty
Fair Play Kutno 3:0 GKS Byszew
Sokół Skromnica 3:1 LKS Gieczno
LKS Modlna 0:8 Grom Powodów
Orzeł Wróblew 2:5 Termy II Poddębice

 

tabela:

1 Górnik Łęczyca 8 24 52 7 8 0 0
2 Termy II Poddębice 8 18 30 19 6 0 2
3 Kanarki Małachowice 9 18 53 18 6 0 3
4 Grom Powodów 7 15 35 16 5 0 2
5 Iskra Góra św. Małgorzaty 8 13 19 11 4 1 3
6 Fair Play Kutno 7 12 20 19 4 0 3
7 Orzeł Wróblew 8 10 20 29 3 1 4
8 LKS Modlna 8 9 17 27 3 0 5
9 Sokół Skromnica 8 6 19 38 2 0 6
10 GKS Byszew 9 6 15 34 2 0 7
11 LKS Gieczno 8 0 5 67 0 0 8

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ