Obserwuj nas na Facebook

Marcin Tybura wróci do oktagonu UFC na wrześniowej gali w Vancouver

Czołowy polski ciężki będzie chciał wrócić na zwycięskie tory jesienią tego roku. Marcin Tybura ponownie wejdzie do oktagonu UFC na wrześniowej gali w Vancouver. Jego rywalem będzie Brazylijczyk, Augusto Sakai. Informację jako pierwsi podali dziennikarze z Combate.

Tybura (17-5 MMA) w ostatniej walce na UFC w Rosji przegrał przez TKO z Shamilem Abdurakhimovem. Jego bilans w ostatnich 4 walkach nie jest najlepszy – przegrał on trzy pojedynki, a wygrać udało mu się jedynie ze Stefanem Struve. W UFC Polak występuje od 2016 roku.

Sakai (13-1-1 MMA) w ostatnim pojedynku pokonał weterana MMA, Andreia Arlovskiego. Brazylijczyk zwyciężył w swoich 4 ostatnich występach. Na 13 zwycięstw w karierze, aż 10 zdobywał on nokautując rywali.

Udostępnij

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

SAZAN PĘCZNIEW ODDAŁ TRZECI WALKOWER

IV LIGA Termy Poddębice – ŁKS III Łódź 0:3 (0:0)   pozostałe mecze: UMKS Korab Łask 2-6 Ceramika Opoczno 3 czerwca, 18:15 Polonia Piotrków Trybunalski 1-2 KS Kutno 6 czerwca,

PIŁKARSKI WEEKEND – OK LIGA TYPERA

IV LIGA – XXXIII KOLEJKA 06 czerwca (SOBOTA) godz. 14:00 BYCZYNA Termy Poddębice (17) – ŁKS III Łódź (8)  obsada sędziowska: Płomiński Adam, Hajduk Franciszek, Chaber Wiktor.   pozostałe mecze: