UFC. Walka Tybura-Aspinall trwała niewiele ponad minutę

0
37
views

Walka wieczoru pomiędzy Marcinem Tyburą, a Tomem Aspinallem na Gali UFC Fight Night na O2 Arena w Londynie, zakończyła się zwycięstwem Brytyjczyka. Walka wieczoru trwała niewiele ponad minutę.

Znamy zwycięzcę walki Tybura-Aspinall. Walka trwała niewiele ponad minutę

W sobotę 22 lipca 2023 r. Marcin Tybura zmierzył się w walce wieczoru gali UFC Fight Night na O2 Arena w Londynie z Anglikiem Tomem Aspinallem, numerem 5. rankingu wagi ciężkiej UFC. Do tego momentu Polak znajdował się na dziesiątej pozycji tego zestawienia.

Marcin Tybura wygrał swoje ostatnie dwie walki w UFC, które stoczył przed starciem z Aspinallem. W 2023 r. wygrał z Blagoyem Ivanovem, a w 2022 r. pokonał Alexandra Romanova.

Niestety w dzisiejszym starciu Tom Aspinall (13-3) znokautował Marcina Tyburę (24-8) w pierwszej rundzie walki wieczoru gali UFC w Londynie.

Tybura przegrał przez techniczny nokaut z Tomem Aspinallem po minucie i trzynastu sekundach walki wieczoru gali UFC w Londynie – informuje Polsat Sport. Tybura padł po prawym prostym, a zawodnik z Anglii zdołał wyprowadzić jeszcze kilka ciosów, zanim arbiter przerwał walkę.

Dla Tybury była to druga w karierze walka wieczoru podczas gali UFC. Pierwsza miała miejsce w 2017 roku w Sydney, kiedy to nasz najlepszy ciężki musiał uznać wyższość Fabricio Werduma.

źródło: Gmina Uniejów