Transmisja z finału

0
79
views

65524477_2365384120451541_1956155155749535744_n.jpg

Dzisiaj (środa) o godz. 17.30 na stadionie miejskim przy ul. Żwirki 6 w Piotrkowie Trybunalskim rozpocznie finałowy mecz wojewódzkiego Pucharu Polski. Zmierzą się w nim trzecioligowe ekipy Unii Skierniewice i Lechii Tomaszów Mazowiecki. Kwadrans wcześniej portal Hattrick.TV rozpocznie transmisję z tego spotkania.

Decyzją Łódzkiego Związku Piłki Nożnej wstęp na spotkanie finałowe jest bezpłatny, a zespoły rywalizujące o główne trofeum będą mogły liczyć na żywiołowy doping swoich fanów. Oprócz zorganizowanych grup kibiców ze Skierniewic i Tomaszowa Mazowieckiego na stadionie pojawią się z pewnością również sympatycy obu klubów, którzy do Piotrkowa Trybunalskiego wybiorą się indywidualnie. Osoby, które nie będą mogły dotrzeć na finał obejrzą go dzięki transmisji przeprowadzonej przez Hattrick.PL. Relacja będzie dostępna pod adresem: https://youtu.be/GVV_EmUqgVM

Zwycięzca środowego meczu otrzyma nagrodę w wysokości 30 tys. złotych i przepustkę do ogólnopolskiej fazy rozgrywek Totolotek Puchar Polski.

 

Certyfikacja szkółek piłkarskich

Do godziny 23:59 w niedzielę (30 czerwca) można składać formularze zgłoszeniowe do Programu Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich. To już ostatni moment na przystąpienie do projektu i danie sobie szansy na wsparcie Związku.Etap zgłoszeń i jednocześnie cały program rozpoczął się 23 kwietnia. Od tego czasu do Polskiego Związku Piłki Nożnej wpłynęło kilkaset wniosków. Podmioty zakwalifikowane do programu zostaną w wakacje poddane szczegółowej weryfikacji. Szkółkom, które tę weryfikację przejdą pozytywnie, we wrześniu nadane zostaną Certyfikaty PZPN.

Przypomnijmy, że Program Certyfikacji powstał w celu podniesienia poziomu szkolenia i jego kontroli w klubach i akademiach piłkarskich. Szkółki, które po spełnieniu szeregu kryteriów otrzymają certyfikaty na jednym z trzech poziomów (złotym, srebrnym lub brązowym) będą mogły liczyć na korzyści wynikające ze współpracy z krajową Federacją. O beneficjentach programu szczegółowo przeczytać można na naszej stronie:

  • tekst o korzyściach dla rodziców dzieci trenujących w certyfikowanej szkółce: LINK
  • tekst o korzyściach dla właścicieli szkółek: LINK
  • tekst o korzyściach dla trenerów: LINK

O certyfikat ubiegać się mogą podmioty biorące udział w oficjalnych rozgrywkach krajowych, które prowadzą szkolenie dzieci w co najmniej jednej z kategorii z przedziału U6-U13 w czasie nie krótszym niż przez 2 ostatnie pełne sezony.

Certyfikaty zostaną przyznane we wrześniu 2019 i będą obowiązywały przez dwa sezony piłkarskie, czyli do czerwca 2021 roku. Złożenie formularza, jego akceptacja oraz zakwalifikowanie do programu nie są jednoznaczne z nadaniem certyfikatu.

Szczegółowe informacje na temat Programu Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich można znaleźć na stronie: www.laczynaspilka.pl/certyfikacja . Ewentualne pytania dotyczące programu można kierować do Działu Wsparcia PZPN: wsparcie@pzpn.pl , tel. 732 122 222.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ