Obserwuj nas na Facebook

PIŁKARSKI WEEKEND ZAPOWIEDŹ – LIGA TYPERA

IV LIGA – XIII KOLEJKA

11 października (NIEDZIELA) godz. 14:00 BUCZEK

Orkan Buczek (3) – Keeza Termy Ner Poddębice (19)

obsada sędziowska: Ostaszewski WS Skierniewice

 

 

KLASA OKRĘGOWA – XII KOLEJKA

10 października (SOBOTA) godz. 13:00 RZGÓW

Zawisza Rzgów (14) – Termy Uniejów (10)

obsada sędziowska: Mrozek A., Strulak I., Augustowski G.

 

10 października (SOBOTA) godz. 15:00 DALIKÓW

GLKS Sarnów/Dalików (16) – GLKS Dłutów (17)

obsada sędziowska: Pietrzak B., Lesiak M., Ciupa J. 

 

 

KLASA A GRUPA III – IX KOLEJKA

10 października (SOBOTA) godz. 15:00 ZYGRY

Pisia Zygry (2) – GKS Sędziejowice (14)

obsada sędziowska: Kuś P., Łukasik K., Majzner P.

 

10 października (SOBOTA) godz. 15:00 KAZIMIERZ 

Orzeł Kazimierz (3) – Sazan Pęczniew (11)

obsada sędziowska: Kluska J., Malinowska M., Markowski F.

 

 

KLASA A GRUPA IV – IX KOLEJKA

11 października (NIEDZIELA) godz. 15:00 PIĄTEK

Malina Piątek (4) – Grom Powodów (13)

obsada sędziowska: Szymczyk P., Chojnacki T., Siech R

 

 

LIGI JUNIORSKIE 

 

SIERADZ: B1 JUNIOR MŁODSZY GRUPA 3

11 października (NIEDZIELA) godz. 14:00 BRĄSZEWICE

LZS Brąszewice (6) – Pisia Zygry (8)

 

Łódź: B2 Junior Młodszy Grupa 1

11 października (NIEDZIELA) godz. 11:00 ZGIERZ 

Boruta Zgierz (4) – Termy Uniejów (8)

obsada sędziowska: Bernacik J.

 

Łódź: C1 Trampkarz Grupa 1

10 października (SOBOTA) godz. 10:00 STRYKÓW

Zjednoczeni Stryków (8) – Termy Ner Poddębice (13)

obsada sędziowska: Piasecki D

 

Łódź: C2 Trampkarz Grupa 2

10 października (SOBOTA) godz. 10:00 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI

Sokół Aleksandrów Ł. (2) – Termy Uniejów (5)

obsada sędziowska: Piątkowski P.

 

Łódź: D1 Młodzik Grupa 2

10 października (SOBOTA) godz. 11:00 BYCZYNA 

Termy Ner Poddębice (9) – FA Łódź Rtkinia (6)

obsada sędziowska: (vacat)

 

Łódź: D2 Młodzik Grupa 2

10 października (SOBOTA) godz. 10:00 UNIEJÓW

Termy Uniejów (7) – Widzew Łódź 

 

10 października (SOBOTA) godz. 10:00 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI 

Sokół Aleksandrów Ł. (3) – GLKS Sarnów/Dalików (11)

obsada sędziowska: Skałecki J. 

 

11 października (NIEDZIELA) godz. 11:00 DALIKÓW

GLKS Sarnów/Dalików (11) – Akademia Piłkarska 81 (9)

 

SIERADZ: E2 ORLIK GRUPA 8

12 października (PONIEDZIAŁEK) godz. 16:30 ZDUŃSKA WOLA 

MGUKS Pogoń Zduńska Wola (2) – Sazan Pęczniew (5)

 

 

LIGA TYPERA 

 

57. Orkan Buczek (3) – Keeza Termy Ner Poddębice (19)

58. Zawisza Rzgów (14) – Termy Uniejów (10)

59. GLKS Sarnów/Dalików (16) – GLKS Dłutów (17)

60. Pisia Zygry (2) – GKS Sędziejowice (14)

61. Orzeł Kazimierz (3) – Sazan Pęczniew (11)

62. Malina Piątek (4) – Grom Powodów (13)

 

 

Punktacja:

1 pkt. – trafienie zwycięskiej drużyny w meczu

2 pkt. – trafienie remisu w meczu

3 pkt. – trafienie dokładnie wyniku meczu

4 pkt. – trafienie ilości strzelonych goli w meczu

(można wpisać przy danym meczu ilość strzelonych goli, zamiast typować dokładny wynik)

5 pkt. – trafienie dokładnie wyniku meczu, ale różnica musi wynosić minimum 5 goli.

 

 

 

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

7 odpowiedzi

  1. 57. Orkan Buczek (3) – Keeza Termy Ner Poddębice (19) 5;0
    58. Zawisza Rzgów (14) – Termy Uniejów (10) 1;2
    59. GLKS Sarnów/Dalików (16) – GLKS Dłutów (17) 2;0
    60. Pisia Zygry (2) – GKS Sędziejowice (14) 4;0
    61. Orzeł Kazimierz (3) – Sazan Pęczniew (11) 3;1
    62. Malina Piątek (4) – Grom Powodów (13) 3;0

  2. 57. Orkan Buczek (3) – Keeza Termy Ner Poddębice (19) 4:1
    58. Zawisza Rzgów (14) – Termy Uniejów (10) 0:2
    59. GLKS Sarnów/Dalików (16) – GLKS Dłutów (17) 2:1
    60. Pisia Zygry (2) – GKS Sędziejowice (14) 5:1
    61. Orzeł Kazimierz (3) – Sazan Pęczniew (11) 4:2
    62. Malina Piątek (4) – Grom Powodów (13) 4:1

  3. 57. Orkan Buczek (3) – Keeza Termy Ner Poddębice (19) 6:1
    58. Zawisza Rzgów (14) – Termy Uniejów (10) 2:1
    59. GLKS Sarnów/Dalików (16) – GLKS Dłutów (17) 2:1
    60. Pisia Zygry (2) – GKS Sędziejowice (14) 6:1
    61. Orzeł Kazimierz (3) – Sazan Pęczniew (11) 2:1
    62. Malina Piątek (4) – Grom Powodów (13) 5:0

  4. 57. Orkan Buczek (3) – Keeza Termy Ner Poddębice (19) 5:1
    58. Zawisza Rzgów (14) – Termy Uniejów (10) 4 GOLE
    59. GLKS Sarnów/Dalików (16) – GLKS Dłutów (17) 3:1
    60. Pisia Zygry (2) – GKS Sędziejowice (14) 4:0
    61. Orzeł Kazimierz (3) – Sazan Pęczniew (11) 4 GOLE
    62. Malina Piątek (4) – Grom Powodów (13) 3:0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

Piłkarska reprezentacja kobiet trenowała w Uniejowie

Do czwartku 10.07.2024 w Uzdrowisku Termalnym odbywało się zgrupowanie Reprezentacji Kobiet w piłce nożnej w ramach przygotowań do Euro 2025. W powołanej kadrze nie mogło zabraknąć Ewy Pajor. Zawodniczki Niny Palaton trenowały przez cztery dni na kompleksie boisk im. Włodzimierza

Wakacyjna oferta naszego partnera

Bezpieczeństwo jest najważniejsze podczas wakacyjnych wyjazdów. Partner Łódzkiego Związku Piłki Nożnej – Kahlenberg Services przygotował nową ofertę dotyczącą obozów piłkarskich – zarówno tych krajowych, jak i zagranicznych. Zachęcamy się do

PJS: Klasyfikacje klas A

Publikujemy klasyfikację Pro Junior System we wszystkich grupach klasy A za sezon 2023/2024. Zgodnie z regulaminem (punkt 4) – w sytuacji, gdy drużyny jednego klubu uczestniczą w rozgrywkach Ekstraklasy, I

PJS: Klasyfikacje klas okręgowych

Przedstawiamy klasyfikację Pro Junior System za sezon 2023/2024 w klasach okręgowych jak i listę klubów, które otrzymają nagrody finansowe. Zgodnie z regulaminem (punkt 4) – w sytuacji, gdy drużyny jednego