Ujazd gospodarzem mistrzostw Polski

0
61
views

W hali sportowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ujeździe 28 listopada (sobota) odbędą się Mistrzostwa Polski w siatkonodze mężczyzn. Turniej zostanie rozegrany w grze deblowej zgodnie z międzynarodowymi przepisami futnet (dopuszczalne jedno odbicie piłki o podłoże w trakcie akcji). Tytułu bronić będzie KS Blokers Łódź.

Łodzianie są najlepszą polską drużyną nieprzerwanie od 2012 roku, kiedy to zdetronizowali Arkadiusza Kondraciuka i Bartosza Ławę ze Szczecina.

Mistrzostwa odbywać się będą w formule OPEN, co oznacza, że udział w turnieju może wziąć każdy. Drużyny mogą zgłaszać się do 13 listopada poprzez wysłanie wiadomości z nazwą drużyny oraz imionami i nazwiskami zawodników (2+1 rezerwowy) na adres gosir@ujazd.com.pl. O przyjęciu zgłoszenia uczestnicy poinformowani zostaną za pośrednictwem wiadomości email, w której otrzymają formularz zgłoszeniowy.

Turniej odbędzie się pod patronatem UNIF-u (Światowej Federacji Futnet). Mecze sędziować będą międzynarodowi sędziowie z licencjami Federacji. Honorowy patronat nad turniejem objął wójt gminy Ujazd Artur Pawlak, a patronat medialny Łódzki Futbol.

źródło: lodzkifutbol.pl

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ