STRAAASZNY WEEKEND TUŻ TUŻ… TERMY PODDĘBICE I ZOO BORYSEW ZAPRASZAJĄ!

0
98
views

Wiele atrakcji czeka na mieszkańców w najbliższy weekend.

Centrum Wodolecznictwa i Rekreacji – Termy Poddębice zaprasza na Halloweenową Noc Saunowania. W sobotę 29 października od godz. 21 nocne seanse saunowania wykonają najlepsi saunamistrzowie! Zagwarantują oni straszny relaks, stosując specjalne ekstrakty zapachowe i podgrzewając temperaturę tej nocy. To wszystko w otoczeniu dyń i halloweenowych dekoracji.  Bilety: https://loom.ly/dimUxgk
Noc Saunowa szykuje się w poddębickich Termach
Weekend Strachów przygotowało też Zoo Borysew.

Przebierz się i wejdź bez biletu! Już w najbliższy weekend Zoo Borysew zaprasza na halloweenowe atrakcje. Dzieci do 15 lat w przebraniu mają wstęp wolny. Zookolejkę poprowadzi zjawa, a w barze goście skosztują herbaty „Piekiełko”.

W sobotę, niedzielę i poniedziałek w godzinach: 11:00, 13:00 i 15:00 Zookolejka rozpocznie szaloną podróż między wybiegami zwierząt. W samym Borysewie jest ich ponad 600. Podczas weekendu grozy, pośród pająków i strasznych dyni w strefie Insta, będzie można zrobić sobie zdjęcie, które po opublikowaniu weźmie udział w losowaniu nagród. Pokazowe karmienia prowadzone przez czarownice pełne będą strasznych konkursów i niespodzianek.

Halloweenowy weekend w Borysewie każdy będzie mógł pokonać swojej „strachy” i pogłaskać nasze płazy oraz inne mniejsze zwierzaki.  Halloweenowe warsztaty dla dzieci potrwają w godz. 11:00-16:00 w salce edukacyjnej. A że strach pali kalorie, nadróbmy je razem przy ognisku od 14:00 do 17:00. Prowiant będzie można zakupić w barze lub zorganizować we własnym zakresie. Do zobaczenia w Zoo Borysew – u nas Halloween trwa od soboty do poniedziałku!

 

SPOT PROMUJĄCY LGD “PODKOWA”

Zapraszamy do obejrzenia spotu promującego dorobek pracy Lokalnej Grupy Działania “Podkowa” i jej beneficjentów.

Link do spotu:
https://www.youtube.com/watch?v=9cheRLkclc8

Operacja pn. „Dobre praktyki w realizacji PROW 2014-2020 na terenie LGD „Podkowa” – spot promocyjny” współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Materiał opracowany przez Lokalną Grupę Działania “Podkowa”.

Realizacja spotu: Tribekk Visuals www.facebook.com/tribekk

 

źródło: Gmina Poddębice

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ