Franciszek Smuda przyjedzie do Byczyny

0
47
views

 

 

 

Wczoraj (22 września) w siedzibie Łódzkiego Związku Piłki Nożnej odbyło się losowanie par trzeciej rundy okręgowego Puchar Polski. Podopieczni trenera Michała Bistuły zmierzą się z trzecioligowym Widzewem Łódź.

Spotkanie zostało zaplanowane na środę (4 października). ŁZPN ustalił również, że wszystkie mecze rozpoczną się o godzinie 15:00. Jest jednak prawdopodobne, że spotkanie zostanie rozegrane nieco później. Zarząd klubu wystąpił do ŁZPN o możliwość rozpoczęcia konfrontacji o godz. 19:00, tak aby pojedynek mogła obejrzeć jak największa rzesza kibiców obu zespołów.

Drużyna prowadzona przez trenera Franciszka Smudę jest aktualnym liderem trzecioligowych rozgrywek. Widzewiacy w dziewięciu dotychczas rozegranych meczach zgromadzili dwadzieścia punktów, notując sześć zwycięstw, dwa remisy i porażkę. Czerwono-biało-czerwoni zdobyli siedemnaście bramek, tracąc przy tym pięć. Najskuteczniejszymi strzelcami zespołu są: Daniel Mąka, Mateusz Michalski oraz Daniel Świderski, którzy zanotowali dotąd po trzy ligowe trafienia.

Na drodze do trzeciej rundy, poddębiczanie pokonali dwóch przedstawicieli łódzkiej klasy okręgowej – Górnik 1956 Łęczyca oraz PTC Pabianice. Z kolei, Widzew ogrywał KAS Konstantynów Łódzki (łódzka B-klasa, gr. II) 11:0 oraz Stal Głowno (łódzka „okręgówka”) 4:0.

źródło: Termy Ner Poddębice

 

W siedzibie Łódzkiego Związku Piłki Nożnej odbyło się dziś losowanie 3. Rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgowym. Piłkarze Widzewa zmierzą się w niej z Nerem Poddębice.

Klub z Poddębic występuje w IV lidze, gdzie jest liderem tabeli. W 9 meczach gracze Neru zgromadzili aż 25 punktów, tracąc je tylko raz, w zremisowanym meczu z Orkanem Buczek. W drużynie nie brak widzewskich akcentów: występuje tam wypożyczony z łódzkiego klubu Grzegorz Brochocki, a w kadrze znajdują się doskonale znani w Łodzi Kamil Bartos, Joachim Pabjańczyk i Mikołaj Zwoliński.

Mecz wstępnie zaplanowany został na 4 października, na godzinę 15:00. Odbędzie się na boisku w Byczynie, gdzie w rundzie wiosennej sezonu 2014/15 piłkarze Widzewa występowali w roli gospodarzy.

źródło: widzewtomy.pl

 

Pary 3. rundy okręgowego Pucharu Polski:
środa (4 października), godz. 15:00

Termy Ner Poddębice – Widzew łódź
Zjednoczeni Stryków – Sokół Aleksandrów Łódzki
KS Sand-Bus Kutno – Boruta Zgierz
Andrespolia Wiśniowa Góra – Zawisza Rzgów

 

 

 

 

 

 

Poprzedni artykułWyniki weekendowe
Następny artykułWyniki juniorów
UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ