Wyniki juniorów

0
58
views

 

 

 

II liga wojewódzka C1 Trampkarz

Termy Ner Poddębice – UKS AP Piotrków Trybunalski 0:1 (0:0)

Termy Ner Poddębice: Pięgot – Góraj, Mańka, Misztal, Bączyk Matczak, Kacprowski, Cieślikowski, Gzyl – M. Warpas
grali także: Wawrzyniak, J. Warpas, Nitecki, Wożniak

W miniony weekend zawodnicy z rocznika 2003 rozegrali kolejny mecz w ramach II ligi wojewódzkiej C1 Trampkarz. Tym razem podopieczni trenera Krzysztofa Woźniaka podejmowali lidera – UKS AP Piotrków Trybunalski.

Przed meczem odbyła się miła uroczystość. Przedstawiciele Łódzkiego Związku Piłki Nożnej wręczyli zespołowi Term Neru pamiątkowy puchar za awans do ligi wojewódzkiej.

Mecz z liderem rozgrywek pokazał, że nasi zawodnicy nie odstają piłkarsko od swoich rówieśników z Piotrkowa i przy odrobinie szczęścia mogli wywalczyć korzystny wynik. Pierwsza połowa należała jednak do przyjezdnych, którzy osiągnęli nieznaczną przewagę, ale dobrze ustawieni w defensywie poddębiczanie nie dopuszczali do zagrożenia pod własną bramką. Jedynie w 25. minucie spotkania, po akcji skrzydłem i dośrodkowaniu piękną, intuicyjną interwencja popisał się Maksymilian Pięgot. Biało-zielono-czerwoni odpowiedzieli kilka chwil później po strzale Michała Warpasa. Mało brakowało a piłka zatrzepotałaby w siatce.

Po przerwie gra nie ulegała zmianie, nadal lekką przewagę posiadali goście, lecz nic z tego nie wynikało aż do 50. minuty. Wtedy to, w wydawałoby się niegroźne sytuacji na strzał zza pola karnego zdecydował się zawodnik z Piotrkowa i mimo interwencji Pięgota piłka wpadła do siatki. Po straconym golu gospodarze ruszyli odważniej do przodu i ambitnie, do końca spotkania próbowali zdobyć wyrównującą bramkę. Niestety, ale sztuka ta nie udała się ponieważ goście mądrze się bronili.

źródło: Termy Ner Poddębice

 

 

Łódź. B1 Junior Młodszy

UKS SMS II Łódź – Termy Uniejów 4:0

 

 

Łódź: D2 Młodzik Grupa 1

Termy Ner Poddębice – Metalowiec Łódź 0:5

 

 

Łódź: E1 Orlik Grupa 6

Bzura Ozorków – Termy Uniejów

Mecz się nie odbył

 

 

Łódź: E2 Orlik Grupa II

KS Kutno – Termy Ner Poddębice 6:7

 

 

 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ