Obserwuj nas na Facebook

Burmistrz powołał Zastępcę

Burmistrz Poddębic Piotr Sęczkowski z dniem 26 marca 2019 roku powołał swojego Zastępcę. Został nim Paweł Plewiński, który od 2006 roku zasiadał w Radzie Miejskiej w Poddębicach, gdzie pełnił funkcję Wiceprzewodniczącego.

Paweł Plewiński ma 36 lat, posiada wyższe wykształcenie, od 2007 roku pracował jako inżynier budowy.

– To doświadczony samorządowiec, z którym współpracuję od kilkunastu lat. Gmina Poddębice realizuje obecnie ogromne przedsięwzięcia, warte 80 milionów złotych. Są to rewitalizacja kompleksu geotermalnego i termomodernizacja hali sportowej przy szkole podstawowej, a wszystko wskazuje na to, że to nie koniec inwestycji. Liczę na doświadczenie mojego Zastępcy oraz duże zaangażowanie w pracę na rzecz lokalnej społeczności – mówi Burmistrz Piotr Sęczkowski.

źródło: poddebice.pl

 

 

 

Udostępnij

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

SAZAN PĘCZNIEW ODDAŁ TRZECI WALKOWER

IV LIGA Termy Poddębice – ŁKS III Łódź 0:3 (0:0)   pozostałe mecze: UMKS Korab Łask 2-6 Ceramika Opoczno 3 czerwca, 18:15 Polonia Piotrków Trybunalski 1-2 KS Kutno 6 czerwca,

PIŁKARSKI WEEKEND – OK LIGA TYPERA

IV LIGA – XXXIII KOLEJKA 06 czerwca (SOBOTA) godz. 14:00 BYCZYNA Termy Poddębice (17) – ŁKS III Łódź (8)  obsada sędziowska: Płomiński Adam, Hajduk Franciszek, Chaber Wiktor.   pozostałe mecze: