Wyniki weekendowe

2
11
views

 

 

 

Termy Uniejów (13) – Stal Głowno (7) 0:1 (0:1)

 

 

GLKS Sarnów/Dalików (15) – Andrespolia Wiśniowa Góra (1) 1:3 (1:0)

pozostałe mecze:

UKS SMS Łódź -:- Górnik Łęczyca
ŁKS II Łódź 5:0 Włókniarz Pabianice
Sokół II Aleksandrów 2:2 RTS II Widzew Łódź
GKS Bedlno 0:5 LKS Rosanów
Zawisza Rzgów 9:1 Włókniarz Konstantynów
GLKS Sarnów/Dalików 1:3 Andrespolia Wiśniowa Góra
Orzeł Parzęczew 3:2 PTC Pabianice
Termy Uniejów 0:1 Stal Głowno

tabela:

1 Andrespolia Wiśniowa Góra 8 22 27 3 7 1 0
2 LKS Rosanów 8 21 23 8 7 0 1
3 Zawisza Rzgów 8 16 31 12 5 1 2
4 Stal Głowno 8 15 21 12 5 0 3
5 Górnik Łęczyca 7 14 19 13 4 2 1
6 Sokół II Aleksandrów 8 14 17 19 4 2 2
7 ŁKS II Łódź 8 13 22 18 4 1 3
8 PTC Pabianice 8 12 24 16 4 0 4
9 GKS Bedlno 8 11 18 28 3 2 3
10 RTS II Widzew Łódź 8 9 12 11 2 3 3
11 UKS SMS Łódź 7 8 10 19 2 2 3
12 Włókniarz Pabianice 8 8 9 20 2 2 4
13 Orzeł Parzęczew 8 7 14 23 2 1 5
14 Termy Uniejów 8 4 9 20 1 1 6
15 GLKS Sarnów/Dalików 8 3 9 17 0 3 5
16 Włókniarz Konstantynów 8 1 7 33 0 1 7

 

 

Pisia Zygry (7) – Tęcza Brodnia (2) 0:11

 

 

Termy Ner II Poddębice (3) – Orzeł Kazimierz 12:4 (9:1)

pozostałe mecze:

Grom Powodów -:- Orlik Sobień
Kanarki Małachowice 4:3 LKS Modlna
Start Szczawin 0:0 Orzeł Wróblew
Ner II Poddębice 12:4 Orzeł Kazimierz
LKS Dąbrówka 1:5 KAS Konstantynów
Sokół Lutomiersk 0:1 Santos Czerchów

tabela:

1 KAS Konstantynów 4 12 30 7 4 0 0
2 Ner II Poddębice 4 10 30 11 3 1 0
3 Kanarki Małachowice 4 9 18 12 3 0 1
4 Santos Czerchów 4 9 13 10 3 0 1
5 LKS Dąbrówka 4 9 10 9 3 0 1
6 Orzeł Kazimierz 4 6 19 23 2 0 2
7 Orzeł Wróblew 4 5 13 12 1 2 1
8 Start Szczawin 4 4 9 12 1 1 2
9 Orlik Sobień 3 3 9 21 1 0 2
10 Sokół Lutomiersk 4 0 4 15 0 0 4
11 Grom Powodów 3 0 5 16 0 0 3
12 LKS Modlna 4 0 10 22 0 0 4

 

 

Struga Dobieszków (6) – Sazan Pęczniew (1) 5:1

 

ozostałe mecze:

Olimpia Oporów 2:2 Expom Krośniewianka
Iskra Góra św. Małgorzaty 1:3 KS Żychlin
KP Byszewy 1:2 KS OSP Iskra Głowno
Struga Dobieszków 5:1 Sazan Pęczniew
Sokół Popów 3:2 Błękitni Ciosny
GKS Byszew 7:1 LKS Gieczno

tabela:

1 KS OSP Iskra Głowno 4 12 11 3 4 0 0
2 Expom Krośniewianka 4 10 10 4 3 1 0
3 Sazan Pęczniew 4 9 17 10 3 0 1
4 KS Żychlin 4 9 12 6 3 0 1
5 Sokół Popów 4 9 12 9 3 0 1
6 Struga Dobieszków 4 6 15 6 2 0 2
7 Olimpia Oporów 4 4 7 15 1 1 2
8 Iskra Góra św. Małgorzaty 4 3 7 12 1 0 3
9 GKS Byszew 4 3 9 15 1 0 3
10 Błękitni Ciosny 4 3 7 14 1 0 3
11 KP Byszewy 4 1 8 11 0 1 3
12 LKS Gieczno 4 1 8 18 0 1 3

 

 

 

2 KOMENTARZE

  1. Termy Uniejów (13) – Stal Głowno (7) 1:3
    GLKS Sarnów/Dalików (15) – Andrespolia Wiśniowa Góra (1) 1:3
    Pisia Zygry (7) – Tęcza Brodnia (2) 2:4
    Termy Ner II Poddębice (3) – Orzeł Kazimierz (4) 5:1
    Struga Dobieszków (6) – Sazan Pęczniew (1) 1:7

  2. Termy Uniejów (13) – Stal Głowno (7) 1:3
    GLKS Sarnów/Dalików (15) – Andrespolia Wiśniowa Góra (1) 2:3
    Pisia Zygry (7) – Tęcza Brodnia (2) 3:2
    Termy Ner II Poddębice (3) – Orzeł Kazimierz (4) 5:2
    Struga Dobieszków (6) – Sazan Pęczniew (1) 2:5

ZOSTAW ODPOWIEDŹ