WYNIKI PIŁKARSKIEGO WEEKENDU

0
93
views

IV LIGA

Włókniarz Zelów – KEEZA Termy Ner Poddębice 1:1 

 

pozostałe mecze:

Jutrzenka Warta 1:2 Pogoń Zduńska Wola
Stal Głowno 0:3 ŁKS II Łódź
Włókniarz Zelów 1:1 KEEZA Termy Ner Poddębice
Ceramika Opoczno 2:3 Jutrzenka Drzewce
Skalnik Sulejów 1:1 Czarni Rząśnia
Warta Działoszyn 2:2 Polonia Piotrków
Orzeł Nieborów 1:1 Andrespolia Wiśniowa Góra
LKS Kwiatkowice 2:1 Omega Kleszczów
Zjednoczeni Stryków 0:2 Orkan Buczek
MKP-Boruta Zgierz 0:3 Warta Sieradz

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 ŁKS II Łódź 34 90 116 28 28 6 0
2 Warta Sieradz 34 81 104 38 26 3 5
3 MKP-Boruta Zgierz 34 77 82 30 23 8 3
4 Orkan Buczek 34 75 112 50 24 3 7
5 Zjednoczeni Stryków 34 64 66 28 18 10 6
6 Omega Kleszczów 34 57 84 44 17 6 11
7 LKS Kwiatkowice 34 49 69 50 15 4 15
8 Włókniarz Zelów 34 48 47 48 13 9 12
9 Orzeł Nieborów 34 47 51 51 12 11 11
10 Polonia Piotrków 34 47 54 60 14 5 15
11 Stal Głowno 34 44 49 68 13 5 16
12 Pogoń Zduńska Wola 34 44 47 54 12 8 14
13 Skalnik Sulejów 34 43 47 53 13 4 17
14 Warta Działoszyn 34 37 54 67 9 10 15
15 Andrespolia Wiśniowa Góra 34 34 58 67 8 10 16
16 Jutrzenka Drzewce 34 27 47 105 8 3 23
17 Jutrzenka Warta 34 26 41 85 7 5 22
18 KEEZA Termy Ner Poddębice 34 26 40 118 8 2 24
19 Czarni Rząśnia 34 24 34 96 7 3 24
20 Ceramika Opoczno 34 20 31 93 5 5 24

 

 

KLASA OKRĘGOWA

Termy Uniejów – KS II Kutno 2:1 

Sobańda Szymon, Matusiak Piotr.

 

PTC Pabianice – GLKS Sarnów/Dalików 2:6

Kołakowski Przemysław-4, Wijas Bartek, sam. 

 

pozostałe mecze:

UKS SMS Łódź 1:1 Włókniarz Pabianice
AKS SMS Łódź 1:2 GKS Ksawerów
Orzeł Parzęczew 4:2 KAS Konstantynów
Start Brzeziny 2:3 LKS Różyca
GLKS Dłutów 0:6 Zawisza Rzgów
KKS Koluszki 4:2 Sokół II Aleksandrów
Termy Uniejów 2:1 KS II Kutno
Widzew II Łódź 6:0 Victoria Rąbień
PTC Pabianice 2:6 GLKS Sarnów/Dalików

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 Widzew II Łódź 30 78 122 15 25 3 2
2 GKS Ksawerów 30 65 81 33 20 5 5
3 LKS Różyca 30 64 75 37 20 4 6
4 Włókniarz Pabianice 30 62 73 34 19 5 6
5 UKS SMS Łódź 30 57 86 35 18 3 9
6 Start Brzeziny 30 53 81 57 16 5 9
7 AKS SMS Łódź 30 49 68 49 14 7 9
8 Termy Uniejów 30 46 57 68 14 4 12
9 Victoria Rąbień 30 42 74 74 13 3 14
10 Sokół II Aleksandrów 30 40 72 56 12 4 14
11 KAS Konstantynów 30 38 62 64 11 5 14
12 Zawisza Rzgów 30 36 45 54 10 6 14
13 KS II Kutno 30 35 54 74 11 2 17
14 GLKS Sarnów/Dalików 30 34 69 86 10 4 16
15 KKS Koluszki 30 33 48 71 10 3 17
16 Orzeł Parzęczew 30 26 46 94 8 2 20
17 GLKS Dłutów 30 13 16 91 3 4 23
18 PTC Pabianice 30 4 18 155 1 1 28

 

 

KLASA A GRUPA III

Olimpia Karsznice – Pisia Zygry 0:2 (0:0)

… Waligórski Radosław, Kwapiszewski Jakub.

 

Włókniarz Konstantynów Łódzki – Sazan Pęczniew 6:3 (2:3)

Wypiór Tomasz-3.

 

pozostałe mecze:

Olimpia Karsznice 0:2 Pisia Zygry
GKS Sędziejowice 2:1 UMKS Korab Łask
Włókniarz II Pabianice 5:2 MULKS Łask
Pogoń II Zduńska Wola 2:2 Orzeł Kazimierz
Włókniarz Konstantynów 6:3 Sazan Pęczniew
Jutrzenka Bychlew 4:1 Orzeł Piątkowisko
Iskra Dobroń 7:1 Rokita Rokitnica

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 Iskra Dobroń 22 61 108 24 20 1 1
2 Orzeł Kazimierz 22 45 74 37 14 3 5
3 Pisia Zygry 22 45 65 55 14 3 5
4 Pogoń II Zduńska Wola 22 39 74 43 12 3 7
5 Włókniarz II Pabianice 22 35 53 58 11 2 9
6 UMKS Korab Łask 22 33 49 37 9 6 7
7 Orzeł Piątkowisko 22 29 53 50 9 2 11
8 Włókniarz Konstantynów 22 29 40 50 8 5 9
9 Olimpia Karsznice 22 28 46 51 9 1 12
10 Jutrzenka Bychlew 22 26 59 73 8 2 12
11 Sazan Pęczniew 22 22 55 83 7 1 14
12 MULKS Łask 22 19 33 61 5 4 13
13 Rokita Rokitnica 22 16 30 84 4 4 14
14 GKS Sędziejowice 22 14 26 59 3 5 14

 

 

KLASA A GRUPA IV

 Kobra Leźnica Wielka – Grom Powodów 8:1

… Ziemniak Damian.

 

pozostałe mecze:

LKS Świnice Warckie 3:1 Bzura Ozorków
Victoria Grabów 2:4 MKS Mianów
Kotan Ozorków 4:2 Malina Piątek
Magnat Sierpów 4:1 Ostrovia Ostrowy
Bzura Młogoszyn 3:0 Kanarki Małachowice
SPKMS Żychlin 2:4 Górnik Łęczyca
Kobra Leźnica Wielka 8:1 Grom Powodów

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 Górnik Łęczyca 22 61 69 19 20 1 1
2 Bzura Ozorków 22 47 92 32 15 2 5
3 Kobra Leźnica Wielka 22 47 68 39 15 2 5
4 Bzura Młogoszyn 22 45 59 36 14 3 5
5 Magnat Sierpów 22 43 62 36 14 1 7
6 Malina Piątek 22 39 60 36 12 3 7
7 LKS Świnice Warckie 22 36 56 38 11 3 8
8 Kotan Ozorków 22 31 70 55 9 4 9
9 Ostrovia Ostrowy 22 27 52 64 8 3 11
10 Victoria Grabów 22 25 48 59 7 4 11
11 MKS Mianów 22 17 37 70 5 2 15
12 Kanarki Małachowice 22 11 42 94 3 2 17
13 SPKMS Żychlin 22 11 31 106 3 2 17
14 Grom Powodów 22 6 25 87 2 0 20

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ