TYLKO JEDEN PUNKT ZDOBYTY PRZEZ NASZE DRUŻYNY

0
78
views

IV LIGA

Orkan Buczek – KEEZA Termy Ner Poddębice 5:3 (3:2)

… Lewandowski, Spychalski, Szymczak.

skład: Niedomagała – Lewandowski Gzyl, Mazur, Jurkowski, Tomaszewski, Karczewski, Kuchciak, Waszyk, Spychalski, Szymczak

weszli: 46′ Cander, 85′ Kacprowski.

Nasza drużyna przegrywała już 3:0, ale Poddębiczanie doprowadzili wynik do remisu 3:3, lecz końcówka była już dla gospodarzy, którzy ustalili wynik na 5:3.

 

pozostałe mecze:

Orkan Buczek 5:3 KEEZA Termy Ner Poddębice
Jutrzenka Drzewce 1:7 LKS Kwiatkowice
Polonia Piotrków 1:0 Orzeł Nieborów
Skalnik Sulejów 0:0 Ceramika Opoczno
ŁKS II Łódź 1:1 Zjednoczeni Stryków
Warta Sieradz 2:0 Warta Działoszyn
Pogoń Zduńska Wola 0:3 Stal Głowno
Omega Kleszczów 1:1 MKP-Boruta Zgierz
Andrespolia Wiśniowa Góra 2:3 Włókniarz Zelów
Czarni Rząśnia 1:2 Jutrzenka Warta

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 ŁKS II Łódź 13 35 43 13 11 2 0
2 MKP-Boruta Zgierz 13 35 33 9 11 2 0
3 Orkan Buczek 13 32 48 16 10 2 1
4 Warta Sieradz 13 29 42 18 9 2 2
5 Stal Głowno 13 29 24 13 9 2 2
6 Zjednoczeni Stryków 13 23 23 15 6 5 2
7 LKS Kwiatkowice 13 21 34 18 6 3 4
8 Polonia Piotrków 13 19 22 23 6 1 6
9 Omega Kleszczów 13 18 28 18 5 3 5
10 Pogoń Zduńska Wola 13 18 21 20 5 3 5
11 Orzeł Nieborów 13 16 26 24 4 4 5
12 Jutrzenka Warta 13 16 18 22 4 4 5
13 Włókniarz Zelów 13 14 20 22 3 5 5
14 Skalnik Sulejów 13 14 21 23 4 2 7
15 Warta Działoszyn 13 13 19 25 3 4 6
16 Andrespolia Wiśniowa Góra 13 10 22 35 2 4 7
17 Jutrzenka Drzewce 13 10 16 43 3 1 9
18 Czarni Rząśnia 13 4 10 38 1 1 11
19 KEEZA Termy Ner Poddębice 13 4 13 53 1 1 11
20 Ceramika Opoczno 13 3 5 40 0 3 10

 

 

KLASA OKRĘGOWA

Zawisza Rzgów – Termy Uniejów 3:0

 

GLKS Sarnów/Dalików – GLKS Dłutów 

W Dłutowie obawiali się koronawirusa

Zaplanowany na sobotę w Dalikowie mecz 12. kolejki grupy pierwszej klasy okręgowej pomiędzy GLKS Sarnów/Dalików, a GLKS Dłutów nie doszedł do skutku. Działacze z Dłutowa poinformowali gospodarzy oraz ŁZPN, że proszą o wyznaczenie innego terminu spotkania. Jako powód podali obawy kilku piłkarzy swojej drużyny przed zarażeniem koronawirusem.

W najbliższych dniach ŁZPN będzie musiał podjąć decyzję, czy wyznaczyć inny termin spotkania, czy też ukarać klub z Dłutowa walkowerem.

 

pozostałe mecze:

Sokół II Aleksandrów 3:1 UKS SMS Łódź
PTC Pabianice 1:6 Orzeł Parzęczew
Zawisza Rzgów 3:0 Termy Uniejów
KKS Koluszki 3:2 KS II Kutno
Victoria Rąbień 0:1 AKS SMS Łódź
GKS Ksawerów 1:3 LKS Różyca
Włókniarz Pabianice 1:3 Start Brzeziny
KAS Konstantynów 3:7 Widzew II Łódź
GLKS Sarnów/Dalików -:- GLKS Dłutów

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 Widzew II Łódź 11 30 49 8 10 0 1
2 Włókniarz Pabianice 12 27 26 11 9 0 3
3 Start Brzeziny 12 26 43 20 8 2 2
4 LKS Różyca 11 25 30 12 8 1 2
5 AKS SMS Łódź 12 24 32 10 7 3 2
6 GKS Ksawerów 12 23 28 15 7 2 3
7 Sokół II Aleksandrów 12 21 28 18 6 3 3
8 UKS SMS Łódź 12 19 43 19 6 1 5
9 KAS Konstantynów 12 17 27 28 5 2 5
10 KKS Koluszki 12 17 17 14 5 2 5
11 Termy Uniejów 12 16 24 32 5 1 6
12 KS II Kutno 12 13 23 29 4 1 7
13 Victoria Rąbień 12 13 30 37 4 1 7
14 Zawisza Rzgów 12 12 14 22 3 3 6
15 Orzeł Parzęczew 12 11 20 43 3 2 7
16 GLKS Sarnów/Dalików 11 6 20 40 1 3 7
17 GLKS Dłutów 11 4 8 38 1 1 9
18 PTC Pabianice 12 0 6 72 0 0 12

 

 

KLASA A GRUPA III

Pisia Zygry – GKS Sędziejowice 2:2 (0:1) 

Waligórski Radosław, Dominowski Damian

Zawodnikom z Zygier ewidentnie nie wyszedł mecz z ostatnim zespołem w tabeli. Pewni siebie gospodarze przegrywali do przerwy 0:1, by na początku drugiej połowy wyrównać stan meczu, ale ponownie nie utrzymali wyniku remisowego i ponownie przegrywali tym razem 1:2. Końcówka meczu, to wielka walka o choćby zdobycie jednego punktu. W 90 minucie sędzia spotkania wskazuje na wapno, a więc jedenastka dla gospodarzy do piłki podchodzi doświadczony zawodnik Pisi Piotr Walczak i … niestety nie trafią piłką w bramkę. 93 minuta meczu, ostatnia akcja spotkania i … do bramki trafia Dominowski Damian i jeden punkt zostaje w Zygrach.

 

Orzeł Kazimierz, Sazan Pęczniew 5:1 (1:0)

… Mamos Kamil

 

pozostałe mecze:

Jutrzenka Bychlew -:- Olimpia Karsznice
MULKS Łask 0:3 UMKS Korab Łask
Włókniarz II Pabianice 5:3 Włókniarz Konstantynów
Pogoń II Zduńska Wola 3:1 Iskra Dobroń
Pisia Zygry 2:2 GKS Sędziejowice
Orzeł Piątkowisko 8:5 Rokita Rokitnica
Orzeł Kazimierz 5:1 Sazan Pęczniew

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 Iskra Dobroń 9 24 36 10 8 0 1
2 Orzeł Kazimierz 9 21 33 12 7 0 2
3 Orzeł Piątkowisko 9 21 32 13 7 0 2
4 Pisia Zygry 9 20 33 25 6 2 1
5 Włókniarz II Pabianice 9 16 20 21 5 1 3
6 Pogoń II Zduńska Wola 9 15 32 19 5 0 4
7 UMKS Korab Łask 9 13 17 19 4 1 4
8 Olimpia Karsznice 8 12 19 15 4 0 4
9 Włókniarz Konstantynów 9 11 20 21 3 2 4
10 Jutrzenka Bychlew 8 8 15 27 2 2 4
11 Sazan Pęczniew 9 7 15 29 2 1 6
12 Rokita Rokitnica 9 5 13 33 1 2 6
13 MULKS Łask 9 3 6 38 1 0 8
14 GKS Sędziejowice 9 3 9 18 0 3 6

 

 

KLASA A GRUPA IV

Malina Piątek – Grom Powodów 7:1 

 

pozostałe mecze:

Ostrovia Ostrowy 1:4 LKS Świnice Warckie
Malina Piątek 7:1 Grom Powodów
Kanarki Małachowice 1:2 Bzura Ozorków
Kotan Ozorków 8:0 SPKMS Żychlin
Victoria Grabów 3:1 Magnat Sierpów
MKS Mianów 0:6 Górnik Łęczyca
Bzura Młogoszyn 3:2 Kobra Leźnica Wielka

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 Górnik Łęczyca 9 27 34 5 9 0 0
2 Bzura Ozorków 9 19 43 13 6 1 2
3 Malina Piątek 8 19 30 14 6 1 1
4 LKS Świnice Warckie 9 17 30 11 5 2 2
5 Bzura Młogoszyn 9 17 22 19 5 2 2
6 Kobra Leźnica Wielka 9 16 24 18 5 1 3
7 Victoria Grabów 9 16 19 15 5 1 3
8 Magnat Sierpów 8 15 21 11 5 0 3
9 Kotan Ozorków 9 14 31 15 4 2 3
10 Ostrovia Ostrowy 9 9 19 30 3 0 6
11 MKS Mianów 8 3 7 28 1 0 7
12 Grom Powodów 9 3 12 38 1 0 8
13 Kanarki Małachowice 9 3 22 50 1 0 8
14 SPKMS Żychlin 8 0 4 51 0 0 8

 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ