TERMINARZE KLAS A I B NASZYCH DRUŻYN

0
102
views

Klasa A grupa III

Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Victoria Szadek 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 PTC Pabianice 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Rokita Rokitnica 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Pisia Zygry 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Pogoń II Zduńska Wola 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 MULKS Łask 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Orzeł Piątkowisko 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 MKS Mianów 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Włókniarz Konstantynów Łódzki 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Orzeł Kazimierz 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 UMKS Korab Łask 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Sazan Pęczniew 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0

 

Kolejka 1 – 21-22 sierpnia
Victoria Szadek Sazan Pęczniew
PTC Pabianice UMKS Korab Łask
Rokita Rokitnica Olimpia Karsznice (Zduńska Wola)
Pisia Zygry Orzeł Kazimierz
Pogoń II Zduńska Wola
MULKS Łask Włókniarz Konstantynów Łódzki
Orzeł Piątkowisko MKS Mianów
 Kolejka 2 – 28-29 sierpnia
Sazan Pęczniew MKS Mianów
Włókniarz Konstantynów Łódzki Orzeł Piątkowisko
MULKS Łask
Orzeł Kazimierz Pogoń II Zduńska Wola
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) Pisia Zygry
UMKS Korab Łask Rokita Rokitnica
Victoria Szadek PTC Pabianice
 Kolejka 3 – 4-5 września
PTC Pabianice Sazan Pęczniew
Rokita Rokitnica Victoria Szadek
Pisia Zygry UMKS Korab Łask
Pogoń II Zduńska Wola Olimpia Karsznice (Zduńska Wola)
MULKS Łask Orzeł Kazimierz
Orzeł Piątkowisko
MKS Mianów Włókniarz Konstantynów Łódzki
 Kolejka 4 – 11-12 września
Sazan Pęczniew Włókniarz Konstantynów Łódzki
MKS Mianów
Orzeł Kazimierz Orzeł Piątkowisko
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) MULKS Łask
UMKS Korab Łask Pogoń II Zduńska Wola
Victoria Szadek Pisia Zygry
PTC Pabianice Rokita Rokitnica
 Kolejka 5 – 18-19 września
Rokita Rokitnica Sazan Pęczniew
Pisia Zygry PTC Pabianice
Pogoń II Zduńska Wola Victoria Szadek
MULKS Łask UMKS Korab Łask
Orzeł Piątkowisko Olimpia Karsznice (Zduńska Wola)
MKS Mianów Orzeł Kazimierz
Włókniarz Konstantynów Łódzki
 Kolejka 6 – 25-26 września
Sazan Pęczniew
Orzeł Kazimierz Włókniarz Konstantynów Łódzki
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) MKS Mianów
UMKS Korab Łask Orzeł Piątkowisko
Victoria Szadek MULKS Łask
PTC Pabianice Pogoń II Zduńska Wola
Rokita Rokitnica Pisia Zygry
 Kolejka 7 – 2-3 października
Pisia Zygry Sazan Pęczniew
Pogoń II Zduńska Wola Rokita Rokitnica
MULKS Łask PTC Pabianice
Orzeł Piątkowisko Victoria Szadek
MKS Mianów UMKS Korab Łask
Włókniarz Konstantynów Łódzki Olimpia Karsznice (Zduńska Wola)
Orzeł Kazimierz
 Kolejka 8 – 9-10 października
Sazan Pęczniew Orzeł Kazimierz
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola)
UMKS Korab Łask Włókniarz Konstantynów Łódzki
Victoria Szadek MKS Mianów
PTC Pabianice Orzeł Piątkowisko
Rokita Rokitnica MULKS Łask
Pisia Zygry Pogoń II Zduńska Wola
 Kolejka 9 – 16-17 października
Pogoń II Zduńska Wola Sazan Pęczniew
MULKS Łask Pisia Zygry
Orzeł Piątkowisko Rokita Rokitnica
MKS Mianów PTC Pabianice
Włókniarz Konstantynów Łódzki Victoria Szadek
UMKS Korab Łask
Orzeł Kazimierz Olimpia Karsznice (Zduńska Wola)
 Kolejka 10 – 23-24 października
Sazan Pęczniew Olimpia Karsznice (Zduńska Wola)
UMKS Korab Łask Orzeł Kazimierz
Victoria Szadek
PTC Pabianice Włókniarz Konstantynów Łódzki
Rokita Rokitnica MKS Mianów
Pisia Zygry Orzeł Piątkowisko
Pogoń II Zduńska Wola MULKS Łask
 Kolejka 11 – 30-31 października
MULKS Łask Sazan Pęczniew
Orzeł Piątkowisko Pogoń II Zduńska Wola
MKS Mianów Pisia Zygry
Włókniarz Konstantynów Łódzki Rokita Rokitnica
PTC Pabianice
Orzeł Kazimierz Victoria Szadek
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) UMKS Korab Łask
 Kolejka 12 – 6-7 listopada
Sazan Pęczniew UMKS Korab Łask
Victoria Szadek Olimpia Karsznice (Zduńska Wola)
PTC Pabianice Orzeł Kazimierz
Rokita Rokitnica
Pisia Zygry Włókniarz Konstantynów Łódzki
Pogoń II Zduńska Wola MKS Mianów
MULKS Łask Orzeł Piątkowisko
 Kolejka 13 – 13-14 listopada
Orzeł Piątkowisko Sazan Pęczniew
MKS Mianów MULKS Łask
Włókniarz Konstantynów Łódzki Pogoń II Zduńska Wola
Pisia Zygry
Orzeł Kazimierz Rokita Rokitnica
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) PTC Pabianice
UMKS Korab Łask Victoria Szadek

 

 

Klasa B grupa II

 Iskra Góra Świętej Małgorzaty 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Grom Powodów 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 LKS Modlna 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Zryw Śliwniki 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Fair Play Kutno 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Sokół Skromnica 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Krośniewianka Krośniewice 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Orzeł Wróblew 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 GKS Byszew 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Róża Kutno 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0

 

 

Kolejka 1 – 4-5 września
Iskra Góra Świętej Małgorzaty Róża Kutno
Grom Powodów GKS Byszew
LKS Modlna Orzeł Wróblew
Zryw Śliwniki Krośniewianka Krośniewice
Fair Play Kutno Sokół Skromnica
 Kolejka 2 – 11-12 września
Róża Kutno Sokół Skromnica
Krośniewianka Krośniewice Fair Play Kutno
Orzeł Wróblew Zryw Śliwniki
GKS Byszew LKS Modlna
Iskra Góra Świętej Małgorzaty Grom Powodów
 Kolejka 3 – 18-19 września
Grom Powodów Róża Kutno
LKS Modlna Iskra Góra Świętej Małgorzaty
Zryw Śliwniki GKS Byszew
Fair Play Kutno Orzeł Wróblew
Sokół Skromnica Krośniewianka Krośniewice
 Kolejka 4 – 25-26 września
Róża Kutno Krośniewianka Krośniewice
Orzeł Wróblew Sokół Skromnica
GKS Byszew Fair Play Kutno
Iskra Góra Świętej Małgorzaty Zryw Śliwniki
Grom Powodów LKS Modlna
 Kolejka 5 – 2-3 października
LKS Modlna Róża Kutno
Zryw Śliwniki Grom Powodów
Fair Play Kutno Iskra Góra Świętej Małgorzaty
Sokół Skromnica GKS Byszew
Krośniewianka Krośniewice Orzeł Wróblew
 Kolejka 6 – 9-10 października
Róża Kutno Orzeł Wróblew
GKS Byszew Krośniewianka Krośniewice
Iskra Góra Świętej Małgorzaty Sokół Skromnica
Grom Powodów Fair Play Kutno
LKS Modlna Zryw Śliwniki
 Kolejka 7 – 16-17 października
Zryw Śliwniki Róża Kutno
Fair Play Kutno LKS Modlna
Sokół Skromnica Grom Powodów
Krośniewianka Krośniewice Iskra Góra Świętej Małgorzaty
Orzeł Wróblew GKS Byszew
 Kolejka 8 – 23-24 października
Róża Kutno GKS Byszew
Iskra Góra Świętej Małgorzaty Orzeł Wróblew
Grom Powodów Krośniewianka Krośniewice
LKS Modlna Sokół Skromnica
Zryw Śliwniki Fair Play Kutno
 Kolejka 9 – 30-31 października
Fair Play Kutno Róża Kutno
Sokół Skromnica Zryw Śliwniki
Krośniewianka Krośniewice LKS Modlna
Orzeł Wróblew Grom Powodów
GKS Byszew Iskra Góra Świętej Małgorzaty

 

źródło: 90 minut

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ