PIŁKARSKI WEEKEND – LIGA TYPERA

6
123
views

IV LIGA – XXIX kolejka

8 maja (SOBOTA) godz. 19:00 SIERADZ 

Warta Sieradz (2) – KEEZA Termy Ner Poddębice (17)

obsada sędziowska: Anielak M., Guzelaydin C., Bukarowicz J

 

pozostałe mecze:

(sobota – 8 maja)
11:00 – ŁKS II Łódź – Włókniarz Zelów – Albert Różycki (centrala)
16:00 – Omega Kleszczów – Zjednoczeni Stryków –Paweł Ubycha (WS Sieradz)
16:00 – Czarni Rząśnia – Warta Działoszyn – Mateusz Kowalski (WS Piotrków)
17:00 – Jutrzenka Drzewce – Stal Głowno – Adrian Grałek (WS Piotrków)
17:00 – Skalnik Sulejów – MKP-Boruta Zgierz – Adam Ostaszewski (WS Skierniewice)
17:00 – LKS Kwiatkowice – Jutrzenka Warta – Jakub Jakulski (WS Łódź)
17:00 – Polonia Piotrków Trybunalski – Andrespolia Wiśniowa Góra – Tomasz Majkowski (III liga)
17:00 – Pogoń Zduńska Wola – Orzeł Nieborów –Paweł Chrustowski (WS Łódź)
(niedziela – 9 maja)
16:00 – Orkan Buczek – Ceramika Opoczno – Rafał Michalak (III liga)

 

 

KLASA OKRĘGOWA – XXVI KOLEJKA

8 maja (SOBOTA) godz. 15:00 PARZĘCZEW 

Orzeł Parzęczew (16) – Termy Uniejów (12) 

obsada sędziowska: Wykrota P., Malinowska M., Szymczyk P

 

8 maja (SOBOTA) godz. 17:00 DALIKÓW 

GLKS Sarnów/Dalików (15) – Zawisza Rzgów (11)

obsada sędziowska: Żyła E., Lota T., Klata A

 

pozostałe mecze:

(piątek – 7 maja)
20:00 – KAS Konstantynów – UKS SMS Łódź – Zasadziak
(sobota – 8 maja)
15:00 – Victoria Rąbień – Start Brzeziny – Mrozek
15:00 – Zawisza Rzgów – AKS SMS Łódź – Kluska
17:00 – KKS Koluszki – PTC Pabianice – Gajek
18:00 – GLKS Dłutów – Widzew II Łódź – Sadowski
(niedziela – 9 maja)
14:00 – Sokół II Aleksandrów – Włókniarz Pabianice – Gradecki
15:00 – KS II Kutno – LKS Różyca – Szadkowski

 

 

KLASA A GRUPA III – XXI KOLEJKA

8 maja (SOBOTA) godz. 16:00 ZYGRY 

Pisia Zygry (3) – Rokita Rokitnica (12)

obsada sędziowska: Pietrzak B., Rogala P., Krzysztofik N.

 

9 maja (NIEDZIELA) godz. 13:00 PIĄTKOWISKO

Orzeł Piątkowisko (7) – Sazan Pęczniew (10)

obsada sędziowska: Przybylak D., Pietrzak B., Bednarski G. 

 

pozostałe mecze:

(sobota – 8 maja)
16:00 – Orzeł Kazimierz – Korab Łask – Dolny
17:00 – Włókniarz II Pabianice – Iskra Dobroń – Żywica
(niedziela – 9 maja)
11:00 – MULKS Łask – Włókniarz Konstantynów – WS Sieradz
15:00 – Jutrzenka Bychlew – GKS Sędziejowice – Michniewicz
15:00 – Pogoń II Zduńska Wola – Olimpia Karsznice – WS Sieradz

 

 

KLASA A GRUPA IV – XXI KOLEJKA

9 maja (NIEDZIELA) godz. 13:00 MIANÓW

MKS Mianów (12) – Grom Powodów (14)

obsada sędziowska: Walczak R., Kęsik A., Walczak Daw.

 

pozostałe mecze:

(sobota – 8 maja)
16:00 – Bzura Młogoszyn – SPMKS Żychlin – Sabat
16:00 – Malina Piątek – Bzura Ozorków – Zasadziak
(niedziela – 9 maja)
11:00 – Kotan Ozorków – Magnat Sierpów – Łuczak
11:00 – Kanarki Małachowice – Kobra Leźnica Wielka – Lota
12:00 – Ostrovia Ostrowy – Górnik Łęczyca – K. Walczak
15:00 – Victoria Grabów – LKS Świnice Warckie – Jankowski

 

 

LIGA TYPERA 

30 – Warta Sieradz (2) – KEEZA Termy Ner Poddębice (17)

31 – Orzeł Parzęczew (16) – Termy Uniejów (12) 

32 – GLKS Sarnów/Dalików (15) – Zawisza Rzgów (11)

33 – Pisia Zygry (3) – Rokita Rokitnica (12)

34 – Orzeł Piątkowisko (7) – Sazan Pęczniew (10)

35 – MKS Mianów (12) – Grom Powodów (14)

 

 

 

6 KOMENTARZE

  1. Warta Sieradz – KEEZA Termy Ner Poddębice 5-0

    Orzeł Parzęczew – Termy Uniejów 4-2

    GLKS Sarnów/Dalików – Zawisza Rzgów 4 bramki

    Pisia Zygry – Rokita Rokitnica 6-2

    Orzeł Piątkowisko – Sazan Pęczniew 6 bramek

    MKS Mianów – Grom Powodów 2-4

  2. 30 – Warta Sieradz (2) – KEEZA Termy Ner Poddębice (17) 6:0

    31 – Orzeł Parzęczew (16) – Termy Uniejów (12) 3:2

    32 – GLKS Sarnów/Dalików (15) – Zawisza Rzgów (11) 2:4

    33 – Pisia Zygry (3) – Rokita Rokitnica (12) 8:1

    34 – Orzeł Piątkowisko (7) – Sazan Pęczniew (10) 3:2

    35 – MKS Mianów (12) – Grom Powodów (14) 2:3

  3. 30 – Warta Sieradz (2) – KEEZA Termy Ner Poddębice (17) 4:0

    31 – Orzeł Parzęczew (16) – Termy Uniejów (12) 2:2

    32 – GLKS Sarnów/Dalików (15) – Zawisza Rzgów (11) 6 goli

    33 – Pisia Zygry (3) – Rokita Rokitnica (12)
    3:1
    34 – Orzeł Piątkowisko (7) – Sazan Pęczniew (10) 2:3

    35 – MKS Mianów (12) – Grom Powodów (14) 1:2

ZOSTAW ODPOWIEDŹ