Obserwuj nas na Facebook

PIŁKARSKI WEEKEND – LIGA TYPERA

IV LIGA – XXIX kolejka

8 maja (SOBOTA) godz. 19:00 SIERADZ 

Warta Sieradz (2) – KEEZA Termy Ner Poddębice (17)

obsada sędziowska: Anielak M., Guzelaydin C., Bukarowicz J

 

pozostałe mecze:

(sobota – 8 maja)
11:00 – ŁKS II Łódź – Włókniarz Zelów – Albert Różycki (centrala)
16:00 – Omega Kleszczów – Zjednoczeni Stryków –Paweł Ubycha (WS Sieradz)
16:00 – Czarni Rząśnia – Warta Działoszyn – Mateusz Kowalski (WS Piotrków)
17:00 – Jutrzenka Drzewce – Stal Głowno – Adrian Grałek (WS Piotrków)
17:00 – Skalnik Sulejów – MKP-Boruta Zgierz – Adam Ostaszewski (WS Skierniewice)
17:00 – LKS Kwiatkowice – Jutrzenka Warta – Jakub Jakulski (WS Łódź)
17:00 – Polonia Piotrków Trybunalski – Andrespolia Wiśniowa Góra – Tomasz Majkowski (III liga)
17:00 – Pogoń Zduńska Wola – Orzeł Nieborów –Paweł Chrustowski (WS Łódź)
(niedziela – 9 maja)
16:00 – Orkan Buczek – Ceramika Opoczno – Rafał Michalak (III liga)

 

 

KLASA OKRĘGOWA – XXVI KOLEJKA

8 maja (SOBOTA) godz. 15:00 PARZĘCZEW 

Orzeł Parzęczew (16) – Termy Uniejów (12) 

obsada sędziowska: Wykrota P., Malinowska M., Szymczyk P

 

8 maja (SOBOTA) godz. 17:00 DALIKÓW 

GLKS Sarnów/Dalików (15) – Zawisza Rzgów (11)

obsada sędziowska: Żyła E., Lota T., Klata A

 

pozostałe mecze:

(piątek – 7 maja)
20:00 – KAS Konstantynów – UKS SMS Łódź – Zasadziak
(sobota – 8 maja)
15:00 – Victoria Rąbień – Start Brzeziny – Mrozek
15:00 – Zawisza Rzgów – AKS SMS Łódź – Kluska
17:00 – KKS Koluszki – PTC Pabianice – Gajek
18:00 – GLKS Dłutów – Widzew II Łódź – Sadowski
(niedziela – 9 maja)
14:00 – Sokół II Aleksandrów – Włókniarz Pabianice – Gradecki
15:00 – KS II Kutno – LKS Różyca – Szadkowski

 

 

KLASA A GRUPA III – XXI KOLEJKA

8 maja (SOBOTA) godz. 16:00 ZYGRY 

Pisia Zygry (3) – Rokita Rokitnica (12)

obsada sędziowska: Pietrzak B., Rogala P., Krzysztofik N.

 

9 maja (NIEDZIELA) godz. 13:00 PIĄTKOWISKO

Orzeł Piątkowisko (7) – Sazan Pęczniew (10)

obsada sędziowska: Przybylak D., Pietrzak B., Bednarski G. 

 

pozostałe mecze:

(sobota – 8 maja)
16:00 – Orzeł Kazimierz – Korab Łask – Dolny
17:00 – Włókniarz II Pabianice – Iskra Dobroń – Żywica
(niedziela – 9 maja)
11:00 – MULKS Łask – Włókniarz Konstantynów – WS Sieradz
15:00 – Jutrzenka Bychlew – GKS Sędziejowice – Michniewicz
15:00 – Pogoń II Zduńska Wola – Olimpia Karsznice – WS Sieradz

 

 

KLASA A GRUPA IV – XXI KOLEJKA

9 maja (NIEDZIELA) godz. 13:00 MIANÓW

MKS Mianów (12) – Grom Powodów (14)

obsada sędziowska: Walczak R., Kęsik A., Walczak Daw.

 

pozostałe mecze:

(sobota – 8 maja)
16:00 – Bzura Młogoszyn – SPMKS Żychlin – Sabat
16:00 – Malina Piątek – Bzura Ozorków – Zasadziak
(niedziela – 9 maja)
11:00 – Kotan Ozorków – Magnat Sierpów – Łuczak
11:00 – Kanarki Małachowice – Kobra Leźnica Wielka – Lota
12:00 – Ostrovia Ostrowy – Górnik Łęczyca – K. Walczak
15:00 – Victoria Grabów – LKS Świnice Warckie – Jankowski

 

 

LIGA TYPERA 

30 – Warta Sieradz (2) – KEEZA Termy Ner Poddębice (17)

31 – Orzeł Parzęczew (16) – Termy Uniejów (12) 

32 – GLKS Sarnów/Dalików (15) – Zawisza Rzgów (11)

33 – Pisia Zygry (3) – Rokita Rokitnica (12)

34 – Orzeł Piątkowisko (7) – Sazan Pęczniew (10)

35 – MKS Mianów (12) – Grom Powodów (14)

 

 

 

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

6 odpowiedzi

  1. Warta Sieradz – KEEZA Termy Ner Poddębice 5-0

    Orzeł Parzęczew – Termy Uniejów 4-2

    GLKS Sarnów/Dalików – Zawisza Rzgów 4 bramki

    Pisia Zygry – Rokita Rokitnica 6-2

    Orzeł Piątkowisko – Sazan Pęczniew 6 bramek

    MKS Mianów – Grom Powodów 2-4

  2. 30 – Warta Sieradz (2) – KEEZA Termy Ner Poddębice (17) 6:0

    31 – Orzeł Parzęczew (16) – Termy Uniejów (12) 3:2

    32 – GLKS Sarnów/Dalików (15) – Zawisza Rzgów (11) 2:4

    33 – Pisia Zygry (3) – Rokita Rokitnica (12) 8:1

    34 – Orzeł Piątkowisko (7) – Sazan Pęczniew (10) 3:2

    35 – MKS Mianów (12) – Grom Powodów (14) 2:3

  3. 30 – Warta Sieradz (2) – KEEZA Termy Ner Poddębice (17) 4:0

    31 – Orzeł Parzęczew (16) – Termy Uniejów (12) 2:2

    32 – GLKS Sarnów/Dalików (15) – Zawisza Rzgów (11) 6 goli

    33 – Pisia Zygry (3) – Rokita Rokitnica (12)
    3:1
    34 – Orzeł Piątkowisko (7) – Sazan Pęczniew (10) 2:3

    35 – MKS Mianów (12) – Grom Powodów (14) 1:2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

Piłkarska reprezentacja kobiet trenowała w Uniejowie

Do czwartku 10.07.2024 w Uzdrowisku Termalnym odbywało się zgrupowanie Reprezentacji Kobiet w piłce nożnej w ramach przygotowań do Euro 2025. W powołanej kadrze nie mogło zabraknąć Ewy Pajor. Zawodniczki Niny Palaton trenowały przez cztery dni na kompleksie boisk im. Włodzimierza

Wakacyjna oferta naszego partnera

Bezpieczeństwo jest najważniejsze podczas wakacyjnych wyjazdów. Partner Łódzkiego Związku Piłki Nożnej – Kahlenberg Services przygotował nową ofertę dotyczącą obozów piłkarskich – zarówno tych krajowych, jak i zagranicznych. Zachęcamy się do

PJS: Klasyfikacje klas A

Publikujemy klasyfikację Pro Junior System we wszystkich grupach klasy A za sezon 2023/2024. Zgodnie z regulaminem (punkt 4) – w sytuacji, gdy drużyny jednego klubu uczestniczą w rozgrywkach Ekstraklasy, I

PJS: Klasyfikacje klas okręgowych

Przedstawiamy klasyfikację Pro Junior System za sezon 2023/2024 w klasach okręgowych jak i listę klubów, które otrzymają nagrody finansowe. Zgodnie z regulaminem (punkt 4) – w sytuacji, gdy drużyny jednego