MOBILNA AKADEMIA MŁODYCH ORŁÓW

0
27
views

Już myślą o styczniu

Rok 2019 jeszcze nie dobiegł końca, a trenerzy Mobilnej Akademii Młodych Orłów myślą już o kolejnym. Rafał Poznański i Sławomir Kraska w trakcie styczniowych szkoleń rozpoczną kolejny bardzo ważny blok tematyczny: edukacja a szkolenie dzieci – żywienie młodych piłkarzy.


To główne problemy, którym w pierwszej dekadzie 2020 roku będą poświęcone zajęcia Mobilnego AMO. Cykl bezpłatnych zajęć przeznaczonych dla trenerów, nauczycieli wychowania fizycznego oraz rodziców rozpocznie się 8 stycznia w Tomaszowie Mazowieckim. Kolejne zajęcia odbędą się w: Białej Parceli (9 stycznia), Rozprzy (10 stycznia), Radomsku (28 stycznia), Uniejowie (30 stycznia) i Zduńskiej Woli (31 stycznia).

Szkolenia prowadzone przez trenerów Mobilnego AMO są bezpłatne. Mogą w nich brać udział nie tylko trenerzy i nauczyciele wychowania fizycznego, ale też rodzice młodych piłkarzy. Osoby, które zgłoszą się na szkolenie za pośrednictwem systemu pzpn24.pzpn.pl (w przypadku braku konta należy je założyć) otrzymają certyfikat potwierdzający udział w zajęciach. Szczegółowe informacje na temat szkoleń można znaleźć tutaj.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z trenerami Poznańskim (501 558 757, rafal.poznanski@pzpn.pl) i Kraską (501 558 697, slawomir.kraska@pzpn.pl).

 

źródło: Łódzki Związek Piłki Nożnej

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ