SYLWESTROWO W POWIECIE

0
65
views

źródło: Gmina Zadzim

 

PODDĘBICKI POKAZ SZTUCZNYCH OGNI

SYLWESTER – RYNEK GODZ. 23:55

ZAPRASZAMY

 

 

 

 

 

Sylwester na Rynku w Uniejowie – zapraszamy!

Zapraszamy mieszkańców i turystów do wspólnego odliczania przed północą i przywitania Nowego 2020 Roku podczas imprezy sylwestrowej w Rynku w Uniejowie. Po życzeniach i pokazie fajerwerków odbędzie się zabawa taneczna w sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Uniejowie. Sala będzie otwarta po północy do samego rana. Do zobaczenia!

 

Karty zniżkowe dla mieszkańców przedłużone na 2020 rok

Informujemy, że karty uprawniające do 50% zniżki na korzystanie z kompleksu „Termy Uniejów”, wydane mieszkańcom Miasta i Gminy Uniejów, którzy złożyli deklaracje za gospodarowanie odpadami komunalnymi i uiszczają regularnie opłaty za wywóz nieczystości, zostają automatycznie przedłużone na kolejny, 2020 rok.

Karty będą przedłużone w systemie i nie ma potrzeby ich wymiany, dlatego prosimy nie wyrzucać kart! Pozostałe warunki promocji (okresy, w których zniżka obowiązuje, liczba osób uprawnionych do korzystania z karty etc.) pozostają bez zmian.

Wszystkie, zarówno niebieskie, jak i zielone karty rabatowe, wydane do tej pory mieszkańcom, podlegają przedłużeniu na kolejny rok (nawet, jeśli nadruk na odwrocie wskazuje inaczej). Proszę nie wyrzucać kart! Można z nich korzystać już od 2 stycznia 2020 roku.

(MB)

źródło: Gmina Uniejów

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ