Młodzież w grze …

0
34
views

 

 

 

 

II LIGA WOJEWÓDZKA C1 TRAMPKARZ – III kolejka

Termy Ner Poddębice (5) – CHKS Łódź (6) 1:0 (1:0)

Kacprowski Jakub

Termy Ner Poddębice: Pięgot – Bączyk, Mańka, Kacprowski, M. Warpas, Woźniak, Wawrzyniak, Gzyl, Misztal, Krysiak, Góraj
Grali także: Nitecki, J. Warpas

tabela:

1 Skalnik Sulejów 3 5 – 2 7
2 NER Poddębice 3 4 – 5 6
3 GLKS Andrespolia 3 6 – 4 4
4 MULKS Łask 2 5 – 4 4
5 STAL NIEWIADÓW 2 3 – 3 3
6 WKS Wieluń 2 3 – 4 3
7 CHKS Łódź 2 1 – 2 1
8 WYCOFANA – WARTA SIERADZ JR II 0 0 – 0 0
9 Ceramika Opoczno 1 1 – 2 0
10 MGUKS POGOŃ ZDUŃSKA WOLA 2 3 – 5 0

 

 

B1 Junior Młodszy – runda wiosenna – I kolejka

Termy Uniejów – Ostrovia Ostrowy

 

 

D1 Młodzik Grupa 4 – XV kolejka

Termy Uniejów (4) – Górnik 1956 Łęczyca (3) 0:0

tabela:

1 RTS WIDZEW 11 71 – 2 33
2 Sokół Aleksandrów 11 20 – 12 22
3 MKS GÓRNIK 1956 10 19 – 35 15
4 Termy Uniejów 10 21 – 30 14
5 WYCOFANY – CHAMPION ŁÓDŹ 10 7 – 29 6
6 WYCOFANY – Łódzka Akademia Futbolu II 0 0 – 0 0

 

 

D2 Młodzik Grupa 1 – X kolejka

Termy Ner Poddębice (5) – ŁKS II Łódź (3) 0:1 (0:0)

Termy Ner Poddębice: K.Ciepłucha – Michalak, Kacprzak, Bartosik, Pilich, Miłosz, J.Ciepłucha, Wójcik, K.Jaśczak
Grali również: Rzepecki, Przygoński, Strzelczyk, Otto, Olczyk, Filipczak

tabela:

1 UKS SMS Łódź 10 66 – 1 30
2 ŁKS II Łódź 10 24 – 8 20
3 Metalowiec 10 23 – 14 20
4 LKS Jutrzenka Bychlew 10 33 – 21 19
5 Łódzka Akademia Futbolu II 10 23 – 24 15
6 Zawisza Rzgów 10 31 – 18 15
7 NER Poddębice 10 14 – 18 14
8 MUKS Włókniarz Pabianice 10 12 – 20 10
9 Kolejarz Łódź 10 23 – 35 3
10 Świnice Warckie 10 10 – 100 0

 

 

E1 Orlik Grupa 5 – I kolejka

Termy Uniejów – MKP Boruta II Zgierz 13:1

tabela:

1 Termy Uniejów 1 13 – 1 3
2 RÓŻA KUTNO 1 5 – 3 3
3 UKS Bzura Ozorków 1 6 – 6 1
4 KS KUTNO 1 6 – 6 1
5 Sokół Aleksandrów 1 3 – 5 0
6 MKP Boruta II Zgierz 1 1 – 13 0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poprzedni artykułMaher odfrunął …
Następny artykułPiotr Burski w Byczynie
UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ