Czas na poważne granie

0
36
views

66782851365a998ce383a05863da97ab7131b1

 

 

 

 

 

 

Sobota, będzie 36 dniem od pierwszego treningu Neru Term Poddębice, pod wodzą trenerów Witolda Obarka i Jacka Włodarczewskiego. Od pierwszych treningów, przewinęło się wielu testowanych graczy, z pośród nich, została wyselekcjonowana grupa zawodników, która będzie reprezentowała klub z Poddębic w nadchodzących rozgrywkach IV ligi sezonu piłkarskiego 2016/2017′. Patrząc na mecze sparingowe, to drużyna została solidnie przygotowana do rozgrywek. Mecze w których teoretycznie grali przewidziani do podstawowego składu zawodnicy, nie zawiedli i osiągnięte wyniki są bardzo optymistyczne przed sezonem, słabiej za to wyglądały mecze w których grali zawodnicy walczący o pierwszy skład. Przed zbliżającym się pierwszym meczem ligowym, drużyna z Poddębic, została przebudowana. Do Neru, przyszło 12-stu nowych zawodników i oni mają wnieść nową jakość do drużyny, która spowoduje, że na trybunach zjawi się spora grupa kibiców i Ner będzie wiodącą drużyną w czwartej lidze … tak twierdzą trenerzy.

 

Zarząd LKS TERMY NER zaprasza wszystkich kibiców do nabycia karnetów na rundę jesienną sezonu 2016/2017. Karnety będą do nabycia w środe 10 sierpnia 2016r. W godzinach 18:00-20:00 w Centrum Turystyki i Rekreacji na Byczynie.

 

Kadra LKS Termy Ner Poddębice na sezon 2016/2017

1. Michał Lewandowski – lat 18, poprzedni klub – SMS Łodź , definitywny, bramkarz.

2. Bartosz Bartosiński – lat 20, wypożyczenie z Klubu Sport Perfekt w Łodzi, bramkarz.

3. Patyk Krymarys – lat 28, poprzedni klub Warta Sieradz, definitywny, obrońca/pomocnik,

4. Marcin Zimoń- lat 30, poprzedni klub ŁKS Łódź , definitywny/obrońca.

5. Michał Bogdan- lat 29, poprzedni klub Warta Sieradz, definitywne/obrońca.

6. Tomasz Kubala – lat 20, poprzedni klub LKS Łomża, definitywny, obrońca/pomocnik,

7. Jakub Bartosiński – lat 16, wypożyczenie z Klubu CHKS Łódź, pomocnik/napastnik,

8. Igor Kania – lat 19, zawodnik LKS Termy, pomocnik/napastnik.

9. Patryk Gniadzik – lat 21, zawodnik LKS Termy, obrońca.

10. Patryk Olszewski- lat 24, poprzedni klub Zawisza Rzgów, pomocnik/napastnik

11. Jakub Owczarek- lat 38,zawodnik LKS Termy Ner, obrońca/pomocnik,

12. Krzysztof Woźniak – lat 36,zawodnik LKS Termy Ner, obrońca/pomocnik

13. Przemysław Różycki – lat 22, zawodnik LKS Termy Ner, pomocnik /napastnik

14. Adrian Filipiak – lat 22, wypożyczenie z ŁKS Łódź, obrońca/pomocnik.

15. Dariusz Jarczewski – lat 22, zawodnik LKS Termy Ner, obrońca/pomocnik,

16. Rogalewicz Mikołaj – lat 18, wychowanek, pomocnik/napastnik

17. Jakub Bąk – lat 18, wychowanek , pomocnik/napastnik

18. Adam Konieczny – lat 24, zawodnik LKS Termy Ner, pomocnik/napastnik.

19. Łukasz Dynel – lat 20, transfer definitywny z ŁKS Łódź, napastnik,

20. Patryk Retkowski – lat 21, wypożyczenie z Boruty Zgierz, obrońca.

21. Marcin Pieńkowski – lat 19, wypożyczenie z Widzewa Łódź, pomocnik/napastnik.

22. Adrian Kralkowski – lat 19, wypożyczenie z Widzewa Łódź, pomocnik/napastnik.

23. Przybylski Patryk – lat 20, wypożyczenie z klubu Sport Perfekt, pomocnik/napastnik,

24. Alex Seasssy – lat 29, zawodnik LKS Termy Ner, napastnik,

25. Nowak Przemysław – lat 19, wychowanek LKS Termy Ner, pomocnik/napastnik,

26. Nowak Włodzimierz – lat 16, wychowanek LKS Termy Ner, pomocnik/napastnik.

źródło: LKS Termy Ner Poddębice

 

 

6 SIERPNIA (SOBOTA) godz. 18:00 WIŚNIOWA GÓRA

Andrespolia Wiśniowa Góra – LKS Termy Ner Poddębice

obsada sędziowska: Mariusz Lewandowski (WS Skierniewice)

 

(sobota – 6 sierpnia)
12:00 – RKS Mechanik Radomsko – Włókniarz Zelów – Mariusz Ślęzak (WS Sieradz)
15:30 – Pilica Przedbórz – Warta Działoszyn – Piotr Milczarek (WS Skierniewice)
16:00 – KS Sand Bus Kutno – Omega Kleszczów – Dawid Grzelak (WS Sieradz)
16:45 – Unia Skierniewice – PGE GKS II Bełchatów – Kamil Kardacki (WS Łódź)
17:00 – Zjednoczeni Stryków – Zawisza Pajęczno – Tomasz Skopiński (WS Skierniewice)
17:00 – Zjednoczeni Gmina Bełchatów – Polonia Piotrków – Michał Mularczyk (WS Skierniewice)
17:00 – Ceramika Opoczno – KS Paradyż – Tomasz Lewandowski (WS Piotrków)
(niedziela – 7 sierpnia)
17:00 – LKS Kwiatkowice – Zawisza Rzgów – Dawid Jałmużna (WS Piotrków)
18:00 – Jutrzenka Warta – Warta Sieradz – Tomasz Majkowski (WS Sieradz)

 

 

 

TURNIEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY WARTKOWICE

06.08.2016 godz 16:00

 

KS GROM Powodów

LZS Karszew

KOBRA Leźnica Wielka

ISKRA Góra Św. Małgorzaty

 

godz 16:00  GROM Powodów  –  LZS Karszew

godz 17:00 KOBRA Leźnica Wielka  –  ISKRA Góra Św. Małgorzaty

godz 18:10 mecz o 3-cie miejsce drużyn przegranych w pierwszym meczu

godz 19:00 mecz o 1-sze miejsce zwycięzcy pierwszych meczy

 

Mecze będą odbywać sie 2×20 min- przerwa 5 min

Zapraszamy serdecznie do kibicowania.

źródło: Grom Powodów

 

WSZYSTKIE WYNIKI Z TURNIEJU TUTAJ NA ŻYWO !!!

 

 

 

Mecze sparingowe

 

6 SIERPNIA (SOBOTA) godz. 11:00 UNIEJÓW

MGLKS Termy Uniejów – GLKS Sarnów/Dalików

 

7 SIERPNIA (NIEDZIELA) godz. 18:00 CIĘŻKÓW

LKS Sazan Pęczniew – GKS Pisia Zygry

 

 

W Chodeczy, odbędzie się turniej Beach Soccera w którym wystąpią nasze dwie drużyny, OK Poddębice i Sazan Pęczniew. Turniej zostanie rozegrany w sobotę i niedzielę a więc jest możliwość pojechania i dopingowania swojej drużyny w tym letniskowym ośrodku wypoczynkowym.

 

Harmonogram turnieju Chodecz Beach Soccer Cup 2016:

SOBOTA 6 SIERPNIA
g. 10:00 OK Poddębice – GKS Bedlno
g. 10:40 Zgoda Chodecz Beach Soccer Team – Firtech Becpak Beckerarena Warszawa
g. 11:20 Sazan Pęczniew – LKS Rosanów
g. 12:00 BSC Grembach Łódź II – GLKS Laktoza Łyszkowice
g. 13:10 Zgoda Chodecz Beach Soccer Team – GKS Bedlno
g. 13:50 Firtech Becpak Beckerarena Warszawa – OK Poddębice
g. 14:30 BSC Grembach Łódź II – LKS Rosanów
g. 15:10 GLKS Laktoza Łyszkowice – Sazan Pęczniew
g. 16:20 OK Poddębice – Zgoda Chodecz Beach Soccer Team
g. 17:00 GKS Bedlno – Firtech Becpak Beckerarena Warszawa
g. 17:40 Sazan Pęczniew – BSC Grembach Łódź II
g. 18:20 LKS Rosanów – GLKS Laktoza Łyszkowice

NIEDZIELA 7 SIERPNIA

  • g. 10:00 mecz o VII miejsce
  • g. 10:30 mecz o V miejsce
    g. 11:00 I Półfinał (1A – 2B)
    g. 12:00 II Półfinał (2A – 1B)
    g. 14:00 Mecz o III miejsce (przegrani meczów półfinałowych)
    g. 15:00 Mecz finałowy (wygrani meczów półfinałowych)
    g. 16:00 Ceremonia wręczenia nagród

Do zobaczenia już w weekend

 

WSZYSTKIE WYNIKI Z TURNIEJU TUTAJ NA ŻYWO !!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ