Falstart Uniejowa Sarnowa i Pęczniewa

0
36
views

(tapeciarnia.pl)231199_pilka_bramka_gol

 

 

 

 

 

 

Termy Uniejów, GLKS Sarnów/Dalików i Sazan Pęczniew, rozpoczęli przygotowania od meczy przegranych, na szczęście to tylko sparingi. Początek zawsze jest trudny, ale patrząc na składy drużyn, mamy pewne obawy, jaki cel mają te drużyny.

 

Nasz wieloletni piłkarz – jeden z najlepszych snajperów ostatnich lat i na pewno wyróżniająca postac Ligi kończy swoją przygodę z MGLKS-em.

Janusz od lat był naszym najlepszym snajperem a w zeszłym sezonie zdobył aż 17 bramek. Z Uniejowiem związany jest od tak dawna, że jak sam powiedzial nie pamięta dokładnie ile lat spędził w naszym mieście. Pierwszy raz w Ostrowsku pojawił sie w 2001 roku później w między czasie bronił barw Kutna by ponownie na stałe wrócić do Uniejowa. Jeszcze trudniej policzyć ilość bramek, które zdobył Janusz, ale gdyby pomyśleć, że w samym mistrzowskim sezonie w A – klasie zdobył on aż 35 bramek to w ciemno możemy założyć, że przez tyle lat ustrzelił grubo ponad 150 bramek.

Uważam, że przez tyle lat Janusz stał się częścią uniejowskiej rodziny i na pewno zawsze będzie mile widziany na naszym stadionie. Na pewno zdobyłby jeszcze wiele bramek dla naszego zespołu, ale… przeczytajmy co mówi na ten temat sam zainteresowany.

Janusz Jonczyk: „Przede wszystkim chciałbym podziękować wszystkim za te wszystkie dobre lata: prezesom i kolegom z boiska a także kibicom. Niestety jestem już praktycznie oldboyem męczą mnie dojazdy ze Zduńskiej Woli, skoro nie mogę dać z siebie 100% to nadszedł czas żeby podjąć tą trudną decyzję i powiedziec sobie pas, w tym sezonie prawdopodobnie pomogę jeszcze A – klasowemu KS Karsznice, a potem zawiesze buty na kołku. Na pewno jeszcze nie raz pojawie się w Uniejowie aby dopingować chłopaków, po tylu latach czuje się tu jak w domu, a na każdym kroku spotykam znajomych z boiska. To była trudna, ale dobra decyzja”

źródło: MGLKS.pl

 

 

Tur Turek – MGLKS Termy Uniejów 5:0

 

Włókniarz Pabianice – MGLKS Termy Uniejów 5:2

 

LKS Rosanów – GLKS Sarnów/Dalików 5:1

 

LKS Sazan Pęczniew – LKS Rębieskie 4:5 (2:1)

Skład: Ożadowicz – Grzegorek, Mieszalski, Wilczyński, Igiel – Jóźwiak, Magnuski, Domżał – Osiński, Krzeszewski, Ciepłoch.

Na zmianę wchodzili: Jewczak, zawodnik testowany1, zawodnik testowany2.

Bramki: 2xCiepłoch, Jóźwiak, Osiński.

źródło: LKS Sazan Pęczniew

 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ