Alarm w Uniejowie …

0
41
views

MGLKS..

 

 

 

 

 

klasa okręgowa

MGLKS Termy Uniejów – Zjednoczeni II Stryków 3:7 (0:3)

Piaseczny Dariusz-1

Jończyk Janusz-1

Stasiak Artur-1

 

pozostałe mecze:

Sokół II Aleksandrów 2:5 LZS Justynów
Termy Uniejów 3:7 Zjednoczeni II Stryków
Włókniarz Konstantynów 6:0 GLKS Dłutów
Polonia Andrzejów 2:0 Start Brzeziny
PTC Pabianice 0:0 Zawisza II Rzgów
KKS Koluszki 1:5 Włókniarz Pabianice
Andrespolia Wiśniowa Góra 5:1 Ostrovia Ostrowy
Stal Głowno 1:1 Orzeł Parzęczew

 

tabela:

1 Włókniarz Pabianice 15 38 39 10 12 2 1
2 Andrespolia Wiśniowa Góra 15 38 42 15 12 2 1
3 Stal Głowno 15 33 43 31 10 3 2
4 Orzeł Parzęczew 15 28 42 25 8 4 3
5 Włókniarz Konstantynów 15 24 38 32 7 3 5
6 Start Brzeziny 15 23 38 29 7 2 6
7 Zawisza II Rzgów 15 22 27 30 7 1 7
8 Ostrovia Ostrowy 15 18 15 30 5 3 7
9 Zjednoczeni II Stryków 15 18 27 31 5 3 7
10 PTC Pabianice 15 18 27 32 5 3 7
11 Sokół II Aleksandrów 15 17 34 40 5 2 8
12 Termy Uniejów 15 16 33 43 4 4 7
13 KKS Koluszki 15 15 28 31 4 3 8
14 LZS Justynów 15 14 30 35 4 2 9
15 GLKS Dłutów 15 14 26 36 3 5 7
16 Polonia Andrzejów 15 3 13 52 1 0 14

 

 

klasa „B” grupa III

LKS Grom Powodów – Orzeł Wróblew 3:1 (2:0)

Swęderski Artur-1

Kulczycki Sylwek-1

Cichy Krystian-1

 

pozostałe mecze:

Kanarki Małachowice 4:2 Santos Czerchów
Grom Powodów 3:1 Orzeł Wróblew
Iskra Góra Świętej Małgorzaty 6:1 Sokół Skromnica
LKS Modlna 4:3 GKS Byszew
Delta Śleszyn 3:3 MKS Mianów
LKS Cedrowice 5:2 Olimpia Oporów

 

tabela:

1 Iskra Góra Świętej Małgorzaty 11 27 39 15 9 0 2
2 GKS Byszew 10 22 43 25 7 1 2
3 MKS Mianów 11 20 43 24 6 2 3
4 Delta Śleszyn 11 20 42 31 6 2 3
5 Santos Czerchów 11 19 34 34 6 1 4
6 LKS Cedrowice 11 19 40 35 6 1 4
7 LKS Modlna 11 16 25 27 5 1 5
8 Grom Powodów 11 15 17 17 5 0 6
9 Kanarki Małachowice 11 13 37 37 4 1 6
10 Sokół Skromnica 11 7 20 65 2 1 8
11 Orzeł Wróblew 10 6 26 44 2 0 8
12 Olimpia Oporów 11 5 24 36 1 2 8

 

 

mecz sparingowy

NER PODDĘBICE – KS KUTNO 7-4 (3-0).

Bramki:1-0.Woźniak.Krzysztof(12′),2-0.Okoński.Olaf(18′),3-0.Sobańda.Szymon(31′),3-1.Grzegorek.Andrzej(49′),4-1.Świątkiewicz.Igor(54′),4-2.Walczak.Jacek(56′),5-2.Woźniak.Krzysztof(64′),5-3.Jakubowski.Mariusz(69′),6-3.Nowak.Przemysław(72′),7-3.Pietrzak.Mateusz(82′),7-4.Grzegorek.Andrzej(89′).

NER:Marciniak(46′-Sokołowicz)-Pietrzak(46′-Ziober),Owczarek,Stajewski-Jurkowski(70′-Jarczewski), Woźniak,Świątkiewicz,Jarczewski(46′-Pabjańczyk),Spychalski-Sobańda(70′-Nowak),Okoński(77′-Pietrzak).

KS.KUTNO:Czekalski(46`-Kaźmierczak)–Seklecki(65`-Sobczyk,82′-Pierzchała),H.Pokorski,Grzegorek, Walczak,Sobczak,Jakubowski,Kapruziak(12`-Mateusz.Szewczyk,55`-Domański),Wietrzyk(46`-A.Pokorski), Kierus(70`-Łukasik),Ławniczak(46`-Wójcik).

źródło: LKS Ner Poddębice

 

IV liga

pozostałe mecze:

GKS II Bełchatów 3:1 Zawisza Rzgów
Włókniarz Zelów 3:0 Piast Błaszki
Pilica Przedbórz 0:3 Astoria Szczerców
Widok Skierniewice 1:2 Zjednoczeni Stryków
Warta Działoszyn 1:1 Boruta Zgierz
Zawisza Pajęczno 1:2 Polonia Piotrków
Orzeł Nieborów 3:0 Ner Poddębice
Mechanik Radomsko 1:3 Włókniarz Moszczenica
KS Paradyż 3:1 LKS Rosanów

tabela:

1 Zawisza Rzgów 17 41 36 16 13 2 2
2 Warta Działoszyn 17 39 33 7 12 3 2
3 Ner Poddębice 17 38 34 18 12 2 3
4 GKS II Bełchatów 17 31 33 19 10 1 6
5 Pilica Przedbórz 17 31 34 25 10 1 6
6 Polonia Piotrków 17 31 29 18 9 4 4
7 Mechanik Radomsko 17 28 36 32 9 1 7
8 Zjednoczeni Stryków 17 27 36 29 9 0 8
9 Zawisza Pajęczno 17 24 32 29 7 3 7
10 KS Paradyż 17 24 30 27 8 0 9
11 LKS Rosanów 17 22 22 35 7 1 9
12 Włókniarz Zelów 17 22 27 35 7 1 9
13 Włókniarz Moszczenica 17 19 22 28 5 4 8
14 Boruta Zgierz 17 18 25 28 4 6 7
15 Astoria Szczerców 17 18 25 32 5 3 9
16 Orzeł Nieborów 17 12 16 34 3 3 11
17 Widok Skierniewice 17 8 17 46 2 2 13
18 Piast Błaszki 17 6 14 43 1 3 13

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ