MISTRZOSTWA POLSKI W SIATKONODZE 2014

0
75
views

Siatkonoga

 

 

 

 

MISTRZOSTWA POLSKI W SIATKONODZE BEŁCHATÓW 2014

W dniach 27-28 grudnia w hali Energia w Bełchatowie odbędą się VIII Mistrzostwa Polski w siatkonodze.

Prezydent Bełchatowa Marek Chrzanowski, Prezes Siatkonoga Polska Michał Sieczko oraz Prezes BTS AS Marek Andrzejewski poinformowali oficjalnie o imprezie podczas konferencji prasowej.

 

Sportowo-Imprezowe Zakończenie Roku 2014 w Bełchatowi – VIII Mistrzostwa Polski w siatkonodze Bełchatów 2014

W dniach 27-28 grudnia 2014 roku w Hali Energia w Bełchatowie odbędzie się Sportowo-Imprezowe Zakończenie Roku 2014, czyli VIII Mistrzostwa Polski w siatkonodze Bełchatów 2014.

Patronat nad imprezą objęli:

  • Prezydent Miasta Bełchatowa, Marek Chrzanowski
  • Marszałek Województwa Łódzkiego, Witold Stępień
  • Polski Komitet Olimpijski

Impreza w Bełchatowie będzie dodatkowo uzupełniona zabawą dla kibiców, w tym:

  • Imprezę prowadzić będzie rezydent PGE Skra Bełchatów i DJ Igrzysk Olimpijskich w Sochi, DJ Ucho
  • DBomb Live, czyli Lubię kiedy Mamy weekend na żywo
  • Konkursy dla widzów, atrakcje i niespodzianki

Wstęp wolny.

ZASADY UCZESTNICTWA:

Do udziału w turnieju mogą zgłaszać się drużyny złożone z dwóch lub trzech zawodników (rozgrywany jest turniej deblowy, w meczu dopuszczalny jest jeden rezerwowy). Zgłoszenia mailem na adres info@siatkonoga.pl do dnia 7 grudnia 2014 roku. Wpisowe 200 zł od drużyny płatne przelewem przed turniejem. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

W sobotę, 27 grudnia 2014 roku, zostaną rozegrane mecze grupowe, a w niedzielę 28 grudnia mecze ćwierćfinałowe, półfinałowe, mecz o trzecie miejsce i finał VIII Mistrzostw Polski w siatkonodze Bełchatów 2014.

Pula nagród turnieju wynosi 2 500 zł

Zwycięzcy: 1 800 zł

II miejsce: 500 zł

III miejsce: 200 zł

Aktualni Mistrzowie Polski w siatkonogę-futnet to drużyna Blokers Łódź (Marcin Skrydalewicz, Michał Kłosiński, Łukasz Kawecki).

Michał Sieczko, prezes Siatkonoga Polska: „Bardzo się cieszymy, że Bełchatów przyjął naszą propozycję. Dlaczego Bełchatów? Mógłbym dość długo wymieniać… Władze Miasta otwarte na ciekawe projekty dla lokalnej społeczności, czy nowe formy promocji, obiekty spełniające kryteria Światowej Federacji Siatkonogi (hala widowiskowa i korty tenisowe do futnetu, czy boiska plażowe do footvolleya), kibice kochający sport, stolica siatkówki, a i w piłce nożnej drużyna w najwyższej klasie rozgrywkowej, zawodnicy tacy jak Jacek Berensztajn, który jest wicemistrzem Polski w futnet, czy młodzi ludzie lubiący fajne inicjatywy i atrakcyjne imprezy. Zapraszam wszystkich w ostatni weekend grudnia. Będzie siatkonogowo, muzycznie i jestem pewien, że fantastycznie”

Marek Chrzanowski, Prezydent Miasta Bełchatowa: “Nie zastanawialiśmy się długo nad propozycją Siatkonoga Polska. Mamy odniesienie do spotkań piłkarskich i siatkarskich, więc warto zobaczyć jak wygląda połączenie tych dyscyplin uzupełnione o fajną zabawę dla kibiców.”

Marek Andrzejewski, Prezes Bełchatowskiego Towarzystwa Sportowego „AS” “Pierwszy turniej zorganizowalismy w lutym tego roku. Impreza udała się, mieliśmy wiele pozytywnych reakcji. Krótko po tym turnieju uruchomiliśmy amatorską ligę siatkonogi, która również spotkała się z pozytywnym odzewem. Poza tym Hala Energia zobowiązuje – to obiekt mistrzowski, więc to odpowiednie miejsce na tego typu imprezę.”

Spot tv imprezy – https://www.youtube.com/watch?v=2IoALnYGf4k

Media:

Sport.pl

http://www.piotrkow.bai.pl/?aktualnosci=infobai_info_wiecej&id_nius=233392

http://www.faktybelchatow.pl/sport/988-futnet-w-belchatowie

 

źródło: siatkonoga Polska

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ