ŁZPN zaprasza do II ligi futsalu

0
40
views

 

 

 

W tym roku Narodowe Święto Niepodległości przejdzie do historii Łódzkiego Związku Piłki Nożnej. Na 11 listopada 2017 zaplanowano bowiem premierę drugoligowych rozgrywek wojewódzkich w futsalu. Do 28 października będą przyjmowane zgłoszenia drużyn, które od tego szczebla rozgrywkowego chciałyby rozpocząć przygodę z halową piłką nożną.

Zainteresowanie ŁZPN rozwojem tej odmiany futbolu nie jest przypadkowe. Szef związku Adam Kaźmierczak stoi na czele Komisji ds. Futsalu i Piłki Plażowej Polskiego Związku Piłki Nożnej, w składzie której jest również m.in. Anna Straszewska – przewodnicząca takiej samej komisji w ŁZPN. Nic więc dziwnego, że piłkarskim władzom regionu łódzkiego zależy na tym, by jak najwięcej drużyn w tych dwóch dyscyplinach występowało w oficjalnych ligach prowadzonych przez związek. Stąd pomysł na utworzenie wojewódzkiej II ligi futsalu.

Zgłoszenia do udziału w tych rozgrywkach można przesyłać drogą mailową na adres: lodzki@zpn.pl. W sprawach organizacyjnych zainteresowane zespoły mogą liczyć na wszelką pomoc ze strony ŁZPN. Do dyspozycji potencjalnych drugoligowców jest m.in. Anna Straszewska (telefon: 665 750 778), która szczegółowo wyjaśni wszelkie kwestie związane ze zgłoszeniem oraz późniejszym udziałem w rozgrywkach.

źródło: lodzkifutbol.pl

 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ