W sobotę turniej tenisa stołowego

W sobotę 16 lutego 2019 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Uniejowie rozegrany zostanie ”Gminny Strażacki Turniej Tenisa Stołowego” dla mieszkańców gminy Uniejów, członków i sympatyków OSP.

Zawody organizowane są w kategoriach męskiej i żeńskiej, mogą w nich wziąć udział zawodnicy z terenu gminy Uniejów. Zapisy prowadzone będą bezpośrednio przed rozpoczęciem turnieju w godz. 15.00 – 15.30. Start zawodów przewidziano na godzinę 16.00.
W zależności od zgłoszeń zawody rozegrane zostaną w kategoriach: uczniowie klas I-IV szkół podstawowych,  uczniowie klasy V-VIII i gimnazjum,   17- 40 lat  i powyżej 40 lat.

Więcej informacji w regulaminie turnieju.

źródło: uniejow.net.pl

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

PODDĘBICCY POLICJANCI OSTRZEGAJĄ PRZED WŁAMANIAMI

Wakacje to czas wypoczynku i podróży. Aby pozostawiły tylko radosne wspomnienia, pamiętajmy o zabezpieczeniu swojego majątku przed wyjazdem. W dniu Europejskiego Dnia Zapobiegania Włamaniom do Domów poddębicki dzielnicowy informował mieszkańców

ZAPROSZENIE NA ZAWODY STRAŻACKIE

Zapraszamy na Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze. Zmagania druhów ochotników z terenu Gminy Poddębice odbędą się w niedzielę 30 czerwca br. w Niemysłowie. Początek zaplanowano na godz. 12.   KLUB STRZELECKI RCS