Obserwuj nas na Facebook

KAWĘCZYN ZDOBYTY PRZEZ ANDRZEJA

Miło poinformować, że w dni dzisiejszym (23 LUTY) w turnieju tenisa stołowego o Puchar Wójta Gminy Kawęczyn pierwsze miejsce w kategorii 55+ zdobył zawodnik STS TOP Poddębice Andrzej Kardaś. Blisko podium był Wojciech Krysiak, który ostatecznie zajął 4 miejsce. Gratulacje!!!

źródło: STS TOP Poddębice

 

 

Udostępnij

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

Koncert Małej Armii Janosika – moc góralskiej muzyki

13 czerwca mieliśmy w Uniejowie okazję przeżyć niezwykłe muzyczne i duchowe wydarzenie. W malowniczej scenerii, przy tężni solankowej, odbył się wyjątkowy koncert Małej Armii Janosika – największej góralskiej kapeli w Polsce. Zachwyciła publiczność autentyczną

TERMALNI ŻEGNAJĄ SIĘ Z IV LIGĄ

IV LIGA Boruta Zgierz – Termy Poddębice  5:3 (2:1) … Starczewski Krystian (26′), Oyedele (50′), Piotrowski Kacper (53′).   pozostałe mecze: KS Kutno 4-0 Ceramika Opoczno 13 czerwca, 13:00 UMKS