Zapisy na UEFA/Grassroots C

0
40
views

Łódzki Związek Piłki Nożnej zaprasza do udziału w kursach trenerskich UEFA/Grassroots C organizowanych w: Aleksandrowie Łódzkim, Skierniewicach, Bełchatowie, Łęczycy i Opocznie.


Zapisów i wszelkich formalności związanych z uczestnictwem w kursach należy dokonywać za pośrednictwem osobistego profilu na platformie pzpn24.pzpn.pl, gdzie po zarejestrowaniu w zakładce danego wydarzenia można znaleźć wszystkie niezbędne informacje dotyczące kursu.

Uczestnikiem kursów trenerskich UEFA może być osoba, która:

– posiada minimum średnie wykształcenie,
– posiada świadectwo ukończenia kursu pierwszej pomocy,
– przedstawi zaświadczenie wystawione przez lekarza o stanie zdrowia pozwalającym na wykonywanie zawodu trenera piłki nożnej i uczestnictwo w kursie,
– przedstawi zaświadczenie o niekaralności z KRS (ważne 180 dni od daty wydania).

Wszystkie w/w dokumenty należy załączyć na profilu indywidulanym na stronie: pzpn24.pzpn.pl. Koszt kursu UEFA/Grassroots C wynosi 800 zł. Kursy rozpoczynać się będą w momencie zamknięcia listy chętnych, bez egzaminu wstępnego. Decyduje kolejność zgłoszeń (wymagana pełna aplikacja). Kurs trwa 90 dni. Sesja inauguracyjna w piątek (godz. 16.30 – 20.00) oraz w sobotę i niedzielę. Kolejne sesje w weekendy (sobota-niedziela) w odstępach 3-4 tygodni.

źródło: lzpn.org

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ