Z Mazowszem w Uniejowie

0
57
views

W środę 9 czerwca reprezentacje ŁZPN U-14 (rocznik 2007) i U-13 (rocznik 2008) zmierzą się w Uniejowie z drużynami Mazowieckiego ZPN. Będzie to ostatnia kolejka grupowej fazy rozgrywek o Puchar im. Kazimierza Deyny i Puchar im. Kazimierza Górskiego.


Zespoły z Mazowsza w obu kategoriach wiekowych wygrały wszystkie mecze i mają już zapewniony udział w dalszej fazie rozgrywek. Z naszych drużyn szansę na awans zachowała jedynie kadra U-14, która z dorobkiem 5 pkt. zajmuje drugie miejsce w tabeli i wyprzedza zespoły Świętokrzyskiego ZPN oraz Lubelskiego ZPN (po 4 pkt.). Na ostatnie spotkanie grupowe powołania od trenerów Kornela Błażejewskiego i Łukasza Markiewicza otrzymali: Paweł Wierszak (WKS 1957 Wieluń), Marcin Żyła, Adrian Woźniak (AKS SMS Łódź), Max Pawłowski, Maciej Szpura, Dawid Kaczmarek, Oskar Zawadzki (UKS SMS Łódź), Daniel Tutaj, Marcel Wencel (RTS Widzew), Kuba Kmiecik (MKS Zduńska Wola), Jan Krysiak, Kacper Jaworski, Mateusz Książek, Mikołaj Kwieciński, Karol Nawrocki, Maksymilian Wojciechowski i Alan Siwek (ŁKS).

Drużyna U-13 w pięciu dotychczasowych spotkaniach zgromadziła tylko trzy punkty i w tabeli ustępuje zarówno najbliższym rywalom (15 pkt.), jak i drużynom Świętokrzyskiego ZPN i Lubelskiego ZPN (po 6 pkt.), które w bezpośrednim starciu rozstrzygną sprawę awansu z drugiego miejsca. Na mecz z liderem trenerzy Marek Przybył i Damian Gamus powołali osiemnastu zawodników. Do Uniejowa pojadą: Wojciech Śmigiel, Filip Stępień (APN Piotrków Trybunalski), Jan Mordaka, Wojciech Bloch, Miłosz Frątczak (PSV Łódź), Michał Jędraszczyk, Oliwier Chałat, Igor Czapla (RTS Widzew), Marceli Żyłka, Tymon Kuprianis (ŁKS), Szymon Sadziński (MKS Zduńska Wola), Maksymilian Sterniczuk, Filip Pluskota, Bartosz Siuda (Orły Zduńska Wola), Dominik Latocha (UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski), Jakub Rzymkowski (Lechia Tomaszów Mazowiecki), Kacper Pisarek i Paweł Płacheta (MUKS Pelikan Łowicz).

Obie drużyny 8 czerwca o godz. 12 mają się stawić na parkingu łódzkiej Atlas Areny, skąd pojadą do Uniejowa. Dzień później o godz. 11 rywalizację z Mazowieckim ZPN rozpocznie zespół rocznika 2008, a dwie godziny później do walki przystąpią drużyny rocznika 2007.

Kadrowicze muszą ze sobą zabrać: legitymację szkolną lub inny dokument tożsamości ze zdjęciem, kartę zdrowia z aktualnymi badaniami lekarskimi, sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, dres, getry, ochraniacze, buty do gry na nawierzchni naturalnej i sztucznej) oraz podpisane przez rodziców lub opiekunów prawnych oświadczenia (składane raz w sezonie) wraz z informacją o stanie zdrowia (składana przy każdym powołaniu). Druki wymaganych dokumentów znajdują się w załącznikach.

OŚWIADCZENIE rodziców/opiekunów prawnych** o wyrażeniu zgody na udział w konsultacjach, treningach, zgrupowaniach szkoleniowych oraz meczach kadry Łódzkiego Związku Piłki Nożnej – organizowanych przez ŁZPN

Oświadczenie Covid 19

źródło: lzpn.org

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ