Obserwuj nas na Facebook

WYNIKI PIŁKARSKIEGO WEEKENDU

KLASA OKRĘGOWA 

Termy Uniejów – Orzeł Parzęczew 2:3 (2:0)

35′ Olczyk Maciej, 41, Sztybrych Przemysław … (56′, 62′, 82′)

 

GKS Ksawerów – GLKS Sarnów Dalików 3:0 (1:0)

 

pozostałe mecze:

UKS SMS Łódź 2:3 KAS Konstantynów
AKS SMS Łódź 3:0 Zawisza Rzgów
Widzew II Łódź 5:0 GLKS Dłutów
GKS Ksawerów 3:0 GLKS Sarnów/Dalików
Włókniarz Pabianice 0:1 Sokół II Aleksandrów
Start Brzeziny 8:2 Victoria Rąbień
PTC Pabianice 0:3 KKS Koluszki
LKS Różyca 5:1 KS II Kutno
Termy Uniejów 2:3 Orzeł Parzęczew

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 Włókniarz Pabianice 9 24 20 3 8 0 1
2 Widzew II Łódź 8 21 35 4 7 0 1
3 GKS Ksawerów 9 20 25 9 6 2 1
4 Start Brzeziny 8 19 35 13 6 1 1
5 LKS Różyca 8 18 22 9 6 0 2
6 AKS SMS Łódź 9 17 27 8 5 2 2
7 Sokół II Aleksandrów 9 16 21 13 5 1 3
8 KKS Koluszki 9 13 14 9 4 1 4
9 KAS Konstantynów 9 13 19 19 4 1 4
10 UKS SMS Łódź 9 13 34 13 4 1 4
11 Victoria Rąbień 9 13 27 28 4 1 4
12 KS II Kutno 8 10 17 20 3 1 4
13 Termy Uniejów 9 10 15 25 3 1 5
14 Zawisza Rzgów 9 8 10 19 2 2 5
15 Orzeł Parzęczew 9 7 10 36 2 1 6
16 GLKS Sarnów/Dalików 9 5 14 33 1 2 6
17 GLKS Dłutów 9 1 4 34 0 1 8
18 PTC Pabianice 9 0 2 56 0 0 9

 

 

IV LIGA 

KEEZA Termy Ner Poddębice – Warta Sieradz \

Bramki: Mariusz Woźniak 14, Adam Patora 32, Łukasz Mitek 67, Kamil Pluta 88

Termy Ner: Niedomagała – Lewandowski, Owczarek, Jurkowski, Jakub Gzyl – Karczewski (70′ Tomaszewski), Cander (85′ Kacprowski), Spychalski (85′ Waszczyk), Pelc (75′ Abramczyk) – Szymczak, Kuchciak (46′ Mańka).

Warta: Oskar Mielcarz – Mariusz Woźniak, Sosnowski, Składowski (46′ Świtała), Szulc (70′ Morkowski) – Pluta, Mikielski, Mitek, Filipiak (85′ Kowalski) – Patora, Kobierski (70′ Kamil Woźniak)

 

pozostałe mecze:

utrzenka Warta 3:2 LKS Kwiatkowice
Stal Głowno 3:0 Jutrzenka Drzewce
Włókniarz Zelów 1:1 ŁKS II Łódź
Andrespolia Wiśniowa Góra 3:3 Polonia Piotrków
KEEZA Termy Ner Poddębice 0:4 Warta Sieradz
MKP-Boruta Zgierz 3:2 Skalnik Sulejów
Warta Działoszyn 1:2 Czarni Rząśnia
Zjednoczeni Stryków 1:0 Omega Kleszczów
Orzeł Nieborów 1:1 Pogoń Zduńska Wola
Ceramika Opoczno 0:9 Orkan Buczek

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 ŁKS II Łódź 10 28 31 10 9 1 0
2 MKP-Boruta Zgierz 10 28 26 8 9 1 0
3 Orkan Buczek 10 23 37 12 7 2 1
4 Warta Sieradz 10 22 35 15 7 1 2
5 Zjednoczeni Stryków 10 21 19 9 6 3 1
6 Stal Głowno 10 20 18 12 6 2 2
7 Pogoń Zduńska Wola 10 16 16 12 5 1 4
8 Orzeł Nieborów 10 15 21 17 4 3 3
9 Omega Kleszczów 10 14 22 14 4 2 4
10 LKS Kwiatkowice 10 12 20 17 3 3 4
11 Warta Działoszyn 10 12 15 16 3 3 4
12 Jutrzenka Warta 10 12 14 15 3 3 4
13 Włókniarz Zelów 10 11 15 15 2 5 3
14 Skalnik Sulejów 10 10 17 18 3 1 6
15 Polonia Piotrków 10 10 15 20 3 1 6
16 Andrespolia Wiśniowa Góra 10 9 20 28 2 3 5
17 Jutrzenka Drzewce 10 9 13 30 3 0 7
18 Czarni Rząśnia 10 4 8 32 1 1 8
19 KEEZA Termy Ner Poddębice 10 4 8 37 1 1 8
20 Ceramika Opoczno 10 1 5 38 0 1 9

 

 

KLASA A GRUPA III 

Korab Łask – Pisia Zygry 1:3 (0:2)

…Chmielecki Patryk, Walczak Piotr, Waligórski Radosław

 

Sazan Pęczniew – Rokita Rokitnica 2:1 (1:0)

44′ Chmielecki Sebastian, 53′ Wypiór Tomasz. … 75′ Koziera Adrian.

czerwone kartki: 51′ Siewierski Paweł, 96′ Plisiecki Grzegorz (obaj Rokita)

 

pozostałe mecze:

Olimpia Karsznice 5:2 MULKS Łask
GKS Sędziejowice 0:1 Pogoń II Zduńska Wola
Iskra Dobroń 2:1 Orzeł Kazimierz
Włókniarz Konstantynów 0:4 Orzeł Piątkowisko
UMKS Korab Łask 1:3 Pisia Zygry
Sazan Pęczniew 2:1 Rokita Rokitnica
Jutrzenka Bychlew 3:3 Włókniarz II Pabianice

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 Iskra Dobroń 6 18 25 6 6 0 0
2 Orzeł Piątkowisko 6 15 16 3 5 0 1
3 Pisia Zygry 6 13 18 18 4 1 1
4 Olimpia Karsznice 6 12 16 9 4 0 2
5 Orzeł Kazimierz 6 12 22 9 4 0 2
6 UMKS Korab Łask 6 10 10 10 3 1 2
7 Włókniarz II Pabianice 6 10 12 12 3 1 2
8 Włókniarz Konstantynów 6 8 12 13 2 2 2
9 Pogoń II Zduńska Wola 6 6 17 15 2 0 4
10 Jutrzenka Bychlew 6 5 12 19 1 2 3
11 Sazan Pęczniew 6 4 8 18 1 1 4
12 MULKS Łask 6 3 6 25 1 0 5
13 GKS Sędziejowice 6 2 6 12 0 2 4
14 Rokita Rokitnica 6 2 4 15 0 2 4

 

 

KLASA A GRUPA IV 

Grom Powodów – Górnik Łęczyca 0:5 (0:0)

skład: Urbaniak Wojciech – Schmeichel Łukasz, Karolak Łukasz, Wrzeszczyński Jakub, Kupis Michał, Zawadzki Krystian, Andrzejczak Dawid, Kupis Tomasz, Terlecki Michał, Jewczak Artur, Witak Robert.

 

pozostałe mecze:

Victoria Grabów 1:1 Bzura Młogoszyn
Grom Powodów 0:5 Górnik Łęczyca
LKS Świnice Warckie 0:0 Kotan Ozorków
Magnat Sierpów 5:0 Kanarki Małachowice
SPKMS Żychlin 0:6 Malina Piątek
Kobra Leźnica Wielka 2:1 MKS Mianów
Bzura Ozorków 8:1 Ostrovia Ostrowy

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 Górnik Łęczyca 6 18 22 4 6 0 0
2 Malina Piątek 5 15 19 8 5 0 0
3 Bzura Ozorków 6 12 29 8 4 0 2
4 Magnat Sierpów 5 12 17 5 4 0 1
5 LKS Świnice Warckie 6 11 20 8 3 2 1
6 Kotan Ozorków 6 11 22 11 3 2 1
7 Victoria Grabów 6 10 14 9 3 1 2
8 Kobra Leźnica Wielka 6 10 14 12 3 1 2
9 Bzura Młogoszyn 6 8 14 14 2 2 2
10 Ostrovia Ostrowy 6 6 15 21 2 0 4
11 Grom Powodów 6 3 9 26 1 0 5
12 MKS Mianów 5 0 4 12 0 0 5
13 Kanarki Małachowice 6 0 12 42 0 0 6
14 SPKMS Żychlin 5 0 2 33 0 0 5

 

 

 

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

Piłkarska reprezentacja kobiet trenowała w Uniejowie

Do czwartku 10.07.2024 w Uzdrowisku Termalnym odbywało się zgrupowanie Reprezentacji Kobiet w piłce nożnej w ramach przygotowań do Euro 2025. W powołanej kadrze nie mogło zabraknąć Ewy Pajor. Zawodniczki Niny Palaton trenowały przez cztery dni na kompleksie boisk im. Włodzimierza

Wakacyjna oferta naszego partnera

Bezpieczeństwo jest najważniejsze podczas wakacyjnych wyjazdów. Partner Łódzkiego Związku Piłki Nożnej – Kahlenberg Services przygotował nową ofertę dotyczącą obozów piłkarskich – zarówno tych krajowych, jak i zagranicznych. Zachęcamy się do

PJS: Klasyfikacje klas A

Publikujemy klasyfikację Pro Junior System we wszystkich grupach klasy A za sezon 2023/2024. Zgodnie z regulaminem (punkt 4) – w sytuacji, gdy drużyny jednego klubu uczestniczą w rozgrywkach Ekstraklasy, I

PJS: Klasyfikacje klas okręgowych

Przedstawiamy klasyfikację Pro Junior System za sezon 2023/2024 w klasach okręgowych jak i listę klubów, które otrzymają nagrody finansowe. Zgodnie z regulaminem (punkt 4) – w sytuacji, gdy drużyny jednego