Obserwuj nas na Facebook

IV LIGA – IX KOLEJKA 

19 września (SOBOTA) godz. 15:00 BYCZYNA 

KEEZA Termy Ner Poddębice (18) – Warta Sieradz (4)

obsada sędziowska: Szymon Przytuła (WS Łódź)

 

pozostałe mecze:

(sobota – 19 września)
13:00 – Zjednoczeni Stryków – Omega Kleszczów – Piotr Milczarek (WS Skierniewice)
16:00 – Ceramika Opoczno – Orkan Buczek – Adam Faliszewski (WS Piotrków)
16:00 – Warta Działoszyn – Czarni Rząśnia – Wojciech Aleksandrowicz (WS Piotrków)
16:00 – MKP-Boruta Zgierz – Skalnik Sulejów – Konrad Gawroński (III liga)
16:30 – Andrespolia Wiśniowa Góra – Polonia Piotrków – Wojciech Pawlak (III liga)
16:30 – Włókniarz Zelów – ŁKS II Łódź – Szymon Michniewicz (WS Skierniewice)
16:30 – Stal Głowno – Jutrzenka Drzewce – Tomasz Majkowski (III liga)
16:30 – Orzeł Nieborów – Pogoń Zduńska Wola – Jakub Jaskulski (WS Łódź)
(niedziela – 20 września)
16:00 – Jutrzenka Warta – LKS Kwiatkowice – Dominik Wyderkiewicz (WS Łódź)

 

 

KLASA OKRĘGOWA – IX KOLEJKA 

18 września (PIĄTEK) godz. 19:00 UNIEJÓW

Termy Uniejów (11) – Orzeł Parzęczew (16)

obsada sędziowska: Sekuterski

 

19 września (SOBOTA) godz. 16:30 KSAWERÓW

GKS Ksawerów (3) – GLKS Sarnów/Dalików (15)

obsada sędziowska: Różycki

 

pozostałe mecze:

(piątek – 18 września)
17:00 – LKS Różyca – KS II Kutno – Dolny
(sobota – 19 września)
16:00 – Włókniarz Pabianice – Sokół II Aleksandrów – Przybysz
16:00 – Start Brzeziny – Victoria Rąbień – Sekuterski
16:00 – PTC Pabianice – KKS Koluszki – Chrustowski
(niedziela – 20 września)
11:00 – Widzew II Łódź – GLKS Dłutów – Wiśniewski
15:00 – AKS SMS Łódź – Zawisza Rzgów – Janasik
16:00 – UKS SMS Łódź – KAS Konstantynów – Siercha

 

 

KLASA A GRUPA III – VI KOLEJKA 

19 września (SOBOTA) godz. 15:00 ŁASK 

Korab Łask (8) – Pisia Zygry (4)

obsada sędziowska: WS Sieradz

 

19 września (SOBOTA) godz. 16:00 PĘCZNIEW 

Sazan Pęczniew (9) – Rokita Rokitnica (14)

obsada sędziowska: WS Sieradz

 

pozostałe mecze:

(piątek – 18 września)
20:30 – Włókniarz Konstantynów – Orzeł Piątkowisko – Gajek
(sobota – 19 września)
15:00 – Iskra Dobroń – Orzeł Kazimierz – WS Sieradz
16:00 – Jutrzenka Bychlew – Włókniarz II Pabianice – Sadowski
(niedziela – 20 września)
16:00 – GKS Sędziejowice – Pogoń II Zduńska Wola – WS Sieradz
16:00 – Olimpia Karsznice – MULKS Łask – WS Sieradz

 

 

KLASA A GRUPA IV – VI KOLEJKA 

19 września (SOBOTA) godz. 16:30 WARTKOWICE 

Grom Powodów (11) – Górnik Łęczyca (1)

obsada sędziowska: Rikszajd

 

pozostałe mecze:

(sobora – 19 września)
14:00 – SPMKS Żychlin – Malina Piątek – D.Walczak
16:00 – Magnat Sierpów – Kanarki Małachowice – Morawiec
16:00 – Bzura Ozorków – Ostrovia Ostrowy – Lesiak
16:30 – Kobra Leźnica Wielka – MKS Mianów – K. Walczak
17:30 – LKS Świnice Warckie – Kotan Ozorków – Szczygieł
(niedziela – 20 września)
15:00 – Victoria Grabów – Bzura Młogoszyn – R. Walczak

 

 

LIGA TYPERA 

 

40. KEEZA Termy Ner Poddębice (18) – Warta Sieradz (4)

41. Termy Uniejów (11) – Orzeł Parzęczew (16)

42. GKS Ksawerów (3) – GLKS Sarnów/Dalików (15)

43. Korab Łask (8) – Pisia Zygry (4)

44. Sazan Pęczniew (9) – Rokita Rokitnica (14)

45. Grom Powodów (11) – Górnik Łęczyca (1)

 

 

 

 

 

 

 

Punktacja:

1 pkt. – trafienie zwycięskiej drużyny w meczu

2 pkt. – trafienie remisu w meczu

3 pkt. – trafienie dokładnie wyniku meczu

4 pkt. – trafienie ilości strzelonych goli w meczu

(można wpisać przy danym meczu ilość strzelonych goli, zamiast typować dokładny wynik)

5 pkt. – trafienie dokładnie wyniku meczu, ale różnica musi wynosić minimum 5 goli.

 

 

LIGI JUNIORSKIE 

 

Łódź: B2 Junior Młodszy Grupa 1

Termy Uniejów – pauza 

 

Łódź: D1 Młodzik Grupa 2

Termy Ner Poddębice – pauza

 

Łódź: D2 Młodzik Grupa 2

19 września (SOBOTA) godz. 17:00 

Akademia Piłkarska 81 (9) – Termy Uniejów (8)

 

19 września (SOBOTA) godz. 11:30 DALIKÓW 

GLKS Sarnów/Dalików (13) – ŁKS Łódź (12)

 

Sieradz: B1 Junior Młodszy Grupa III

19 września (SOBOTA) godz. 11:00 STOLEC

FC Bonus Stolec (8) – Pisia Zygry (6)

 

 

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

7 odpowiedzi

  1. 40. KEEZA Termy Ner Poddębice (18) – Warta Sieradz (4) 1:6
    41. Termy Uniejów (11) – Orzeł Parzęczew (16) 2:1
    42. GKS Ksawerów (3) – GLKS Sarnów/Dalików (15) 2:1
    43. Korab Łask (8) – Pisia Zygry (4) 2:3
    44. Sazan Pęczniew (9) – Rokita Rokitnica (14) 2:1
    45. Grom Powodów (11) – Górnik Łęczyca (1) 1:6

  2. KEEZA Termy Ner Poddębice (18) 1:5 Warta Sieradz (4)
    41. Termy Uniejów (11) 2:2 Orzeł Parzęczew (16)
    42. GKS Ksawerów (3) 4:0 GLKS Sarnów/Dalików (15)
    43. Korab Łask (8) 5bramek Pisia Zygry (4)
    44. Sazan Pęczniew (9) 4:2 Rokita Rokitnica (14)
    45. Grom Powodów (11) 7bramek Górnik Łęczyca (1)

  3. 40. KEEZA Termy Ner Poddębice (18) – Warta Sieradz (4) 0:7

    42. GKS Ksawerów (3) – GLKS Sarnów/Dalików (15) 1:1

    43. Korab Łask (8) – Pisia Zygry (4)1:2

    44. Sazan Pęczniew (9) – Rokita Rokitnica (14) 3:1

    45. Grom Powodów (11) – Górnik Łęczyca (1) 0:7

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

Piłkarska reprezentacja kobiet trenowała w Uniejowie

Do czwartku 10.07.2024 w Uzdrowisku Termalnym odbywało się zgrupowanie Reprezentacji Kobiet w piłce nożnej w ramach przygotowań do Euro 2025. W powołanej kadrze nie mogło zabraknąć Ewy Pajor. Zawodniczki Niny Palaton trenowały przez cztery dni na kompleksie boisk im. Włodzimierza

Wakacyjna oferta naszego partnera

Bezpieczeństwo jest najważniejsze podczas wakacyjnych wyjazdów. Partner Łódzkiego Związku Piłki Nożnej – Kahlenberg Services przygotował nową ofertę dotyczącą obozów piłkarskich – zarówno tych krajowych, jak i zagranicznych. Zachęcamy się do

PJS: Klasyfikacje klas A

Publikujemy klasyfikację Pro Junior System we wszystkich grupach klasy A za sezon 2023/2024. Zgodnie z regulaminem (punkt 4) – w sytuacji, gdy drużyny jednego klubu uczestniczą w rozgrywkach Ekstraklasy, I

PJS: Klasyfikacje klas okręgowych

Przedstawiamy klasyfikację Pro Junior System za sezon 2023/2024 w klasach okręgowych jak i listę klubów, które otrzymają nagrody finansowe. Zgodnie z regulaminem (punkt 4) – w sytuacji, gdy drużyny jednego