TYLKO JEDNA NASZA DRUŻYNA ZWYCIĘSKA

0
95
views

IV LIGA

Orzeł Nieborów – KEEZA Termy Ner Poddębice 7:1 

… Stajewski Maciej 

skład: Niedomagała – Kuchciak (5′ Mańka), Mazur, J.Gzyl, Stajewski, Tomaszewski, Gierasimiuk (51′ Owczarek), Waszczyk (70′ Kacprowski) , Jarczewski (70′ Milankiewicz), Spychalski, Paias (80′ Szymczak).

Rezerwowi: Woźniak, Pelc.
pozostałe mecze:
Warta Działoszyn 1:2 Andrespolia Wiśniowa Góra
Ceramika Opoczno 5:0 Czarni Rząśnia
Jutrzenka Warta 0:4 ŁKS II Łódź
LKS Kwiatkowice 3:2 Warta Sieradz
Zjednoczeni Stryków 1:2 Włókniarz Zelów
MKP-Boruta Zgierz 2:2 Polonia Piotrków
Skalnik Sulejów 2:1 Pogoń Zduńska Wola
Stal Głowno 1:2 Orkan Buczek
Jutrzenka Drzewce 1:3 Omega Kleszczów
Orzeł Nieborów 7:1 KEEZA Termy Ner Poddębice

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 ŁKS II Łódź 36 96 126 29 30 6 0
2 Warta Sieradz 36 84 112 42 27 3 6
3 Orkan Buczek 36 81 119 53 26 3 7
4 MKP-Boruta Zgierz 36 78 85 38 23 9 4
5 Zjednoczeni Stryków 36 65 68 31 18 11 7
6 Omega Kleszczów 36 63 90 46 19 6 11
7 Orzeł Nieborów 36 53 60 53 14 11 11
8 LKS Kwiatkowice 36 52 72 53 16 4 16
9 Polonia Piotrków 36 51 60 62 15 6 15
10 Włókniarz Zelów 36 51 50 51 14 9 13
11 Pogoń Zduńska Wola 36 47 49 56 13 8 15
12 Skalnik Sulejów 36 46 50 57 14 4 18
13 Stal Głowno 36 44 50 74 13 5 18
14 Andrespolia Wiśniowa Góra 36 38 61 69 9 11 16
15 Warta Działoszyn 36 37 57 74 9 10 17
16 Jutrzenka Drzewce 36 30 50 109 9 3 24
17 KEEZA Termy Ner Poddębice 36 29 43 125 9 2 25
18 Jutrzenka Warta 36 26 42 95 7 5 24
19 Czarni Rząśnia 36 24 35 103 7 3 26
20 Ceramika Opoczno 36 23 36 95 6 5 25

 

 

KLASA OKRĘGOWA

GLKS Sarnów/Dalików – KS II Kutno 4:3 (1:2)

Kołakowski Przemysław-3, Kupczyk Adam. 

 

Termy Uniejów – LKS Różyca 3:4 (1:3)

Nowak Przemysław, Piaseczny Dariusz, Sobolewski Przemysław. 

skład: Zdych, B.Jóźwiak, Matusiak(c), Koziełek, Łuczak ( 65’M.Jóźwiak), Olczyk, Piaseczny (55′ Sztybrych), W.Nowak, P.Nowak, Sobańda(80′ Walisiak), Sobolewski

Rezerwowi: Michalak

 

pozostałe mecze:

Orzeł Parzęczew 3:1 Start Brzeziny
GLKS Dłutów 0:3 Włókniarz Pabianice
KAS Konstantynów 2:2 Victoria Rąbień
KKS Koluszki 2:3 AKS SMS Łódź
PTC Pabianice 1:1 GKS Ksawerów
GLKS Sarnów/Dalików 4:3 KS II Kutno
Zawisza Rzgów 1:0 Sokół II Aleksandrów
Widzew II Łódź 2:2 UKS SMS Łódź
Termy Uniejów 3:4 LKS Różyca

 

tabela:

1 Widzew II Łódź 32 82 127 17 26 4 2
2 LKS Różyca 32 70 83 42 22 4 6
3 GKS Ksawerów 32 69 88 34 21 6 5
4 Włókniarz Pabianice 32 66 77 35 20 6 6
5 UKS SMS Łódź 32 61 90 38 19 4 9
6 Start Brzeziny 32 53 83 62 16 5 11
7 AKS SMS Łódź 32 53 72 52 15 8 9
8 Termy Uniejów 32 49 61 72 15 4 13
9 Victoria Rąbień 32 43 76 77 13 4 15
10 KAS Konstantynów 32 42 66 67 12 6 14
11 Zawisza Rzgów 32 42 56 54 12 6 14
12 Sokół II Aleksandrów 32 40 72 60 12 4 16
13 GLKS Sarnów/Dalików 32 37 75 93 11 4 17
14 KS II Kutno 32 35 58 80 11 2 19
15 KKS Koluszki 32 33 50 80 10 3 19
16 Orzeł Parzęczew 32 32 51 96 10 2 20
17 GLKS Dłutów 32 13 17 96 3 4 25
18 PTC Pabianice 32 5 19 166 1 2 29

 

 

KLASA  A GRUPA III

Pisia Zygry – Iskra Dobroń 0:6 (0:3)

 

Sazan Pęczniew – Korab Łask 2:4 (0:2)

Wypiór Tomasz-2

 

pozostałe mecze:

Orzeł Kazimierz 3:0 Jutrzenka Bychlew
Włókniarz II Pabianice 4:1 GKS Sędziejowice
Pisia Zygry 0:6 Iskra Dobroń
Sazan Pęczniew 1:4 UMKS Korab Łask
Rokita Rokitnica 0:2 Włókniarz Konstantynów
Orzeł Piątkowisko 3:2 Olimpia Karsznice
MULKS Łask 3:0 Pogoń II Zduńska Wola

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 Iskra Dobroń 23 64 114 24 21 1 1
2 Orzeł Kazimierz 23 48 77 37 15 3 5
3 Pisia Zygry 23 45 65 61 14 3 6
4 Pogoń II Zduńska Wola 23 39 74 46 12 3 8
5 Włókniarz II Pabianice 23 38 57 59 12 2 9
6 UMKS Korab Łask 23 36 53 38 10 6 7
7 Orzeł Piątkowisko 23 32 56 52 10 2 11
8 Włókniarz Konstantynów 23 32 42 50 9 5 9
9 Olimpia Karsznice 23 28 48 54 9 1 13
10 Jutrzenka Bychlew 23 26 59 76 8 2 13
11 MULKS Łask 23 22 36 61 6 4 13
12 Sazan Pęczniew 23 22 56 87 7 1 15
13 Rokita Rokitnica 23 16 30 86 4 4 15
14 GKS Sędziejowice 23 14 27 63 3 5 15

 

 

KLASA  A GRUPA IV

Grom Powodów – Bzura Ozorków 0:7 (0:4)

 

pozostałe mecze:

Grom Powodów 0:7 Bzura Ozorków
Kanarki Małachowice 3:3 Kotan Ozorków
Górnik Łęczyca 1:4 Kobra Leźnica Wielka
Bzura Młogoszyn 6:0 LKS Świnice Warckie
MKS Mianów 4:2 Magnat Sierpów
Ostrovia Ostrowy 5:0 SPKMS Żychlin
Malina Piątek 5:2 Victoria Grabów

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 Górnik Łęczyca 23 61 70 23 20 1 2
2 Bzura Ozorków 23 50 99 32 16 2 5
3 Kobra Leźnica Wielka 23 50 72 40 16 2 5
4 Bzura Młogoszyn 23 48 65 36 15 3 5
5 Magnat Sierpów 23 43 64 40 14 1 8
6 Malina Piątek 23 42 65 38 13 3 7
7 LKS Świnice Warckie 23 36 56 44 11 3 9
8 Kotan Ozorków 23 32 73 58 9 5 9
9 Ostrovia Ostrowy 23 30 57 64 9 3 11
10 Victoria Grabów 23 25 50 64 7 4 12
11 MKS Mianów 23 20 41 72 6 2 15
12 Kanarki Małachowice 23 12 45 97 3 3 17
13 SPKMS Żychlin 23 11 31 111 3 2 18
14 Grom Powodów 23 6 25 94 2 0 21

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ