TERMALNI Z UNIEJOWA PRZYWIEŹLI DO DOMU 3 pkt. – LIDER ZDOBYTY !!!

0
129
views

KLASA OKRĘGOWA

KAS Konstantynów Łódzki – Termy/K-Flex Uniejów 1:4 (0:1)

… Herman Jakub-2, Koziełek Krystian, Matusiak Piotr. 

skład: ł: Łyskawka (90’Stepień) – Matusiak(c), Gzyl, Koziełek (70′ Trzuskowski), Gębski (70’Tomczak), Kwiatkowski, Lewandowski (70’Graczyk), B.Nowak(60′ Górecki), Balcerczyk(55’Olczyk), Cisoń(90’Leśniewski), Herman
: Warych, Kozarek

 

Termy Poddębice – GKS Ksawerów  5:1 (2:1)

Peda Jan-2, Wojtczak Krystian-2, Świątczak Kacper. … Smolarek 

skład: Piotrowski – Gzyl (65′ Mańka), Bagrodzki, Świątczak, Korski (84′ Madej), Tomaszewski (73′ Spychalski), Śmiglewski (82′ Jarczewski), Stajewski (82′ Janiszewski), Adamczyk (73′ Mirowski), Peda, Wojtczak (78′ Cebulski).

 

pozostałe mecze:

AKS SMS II Łódź 0:1 Orzeł Parzęczew
Orzeł Piątkowisko 1:1 Rosa Rosanów
Olimpia Karsznice 1:4 Stal Głowno
Bzura Ozorków 5:1 Victoria Rąbień
Iskra Dobroń 1:2 LKS Różyca
LKS Termy Poddębice 5:1 GKS Ksawerów
Włókniarz Zgierz 3:1 Włókniarz Pabianice
KAS Konstantynów 1:4 Termy Uniejów

 

tabela:

1 LKS Termy Poddębice 19 47 82 18 15 2 2
2 LKS Różyca 19 46 70 24 15 1 3
3 GKS Ksawerów 19 45 71 25 14 3 2
4 Stal Głowno 19 44 76 20 14 2 3
5 Włókniarz Pabianice 19 38 49 27 12 2 5
6 Orzeł Parzęczew 19 37 45 22 12 1 6
7 Włókniarz Zgierz 19 33 53 39 11 0 8
8 KAS Konstantynów 19 25 36 40 7 4 8
9 Victoria Rąbień 19 23 34 57 7 2 10
10 Termy Uniejów 19 20 41 60 6 2 11
11 AKS SMS II Łódź 19 19 40 52 6 1 12
12 Iskra Dobroń 19 18 28 52 5 3 11
13 Olimpia Karsznice 19 15 35 64 4 3 12
14 Bzura Ozorków 19 14 26 68 4 2 13
15 Rosa Rosanów 19 14 20 58 4 2 13
16 Orzeł Piątkowisko 19 2 14 94 0 2 17

 

 

 

 

KLASA A GRUPA III

Sazan Pęczniew – Victoria Szadek 7:2

 

pozostałe mecze:

LUKS Bałucz 13:0 Widawia Widawa
KS Rębieskie 5:5 Pogoń II Zduńska Wola
Korab Łask 3:0 Sokół Lutomiersk
Sazan Pęczniew 7:2 Victoria Szadek
PTC Pabianice 0:5 Orzeł Kazimierz

 

tabelaa:

1 Korab Łask 15 40 73 11 13 1 1
2 LUKS Bałucz 15 29 63 31 9 2 4
3 Sokół II Aleksandrów 14 28 48 31 8 4 2
4 Włókniarz Konstantynów 13 28 31 20 9 1 3
5 Pogoń II Zduńska Wola 15 22 40 48 7 1 7
6 Sazan Pęczniew 15 20 38 41 6 2 7
7 Orzeł Kazimierz 14 18 33 37 5 3 6
8 Sokół Lutomiersk 15 17 28 40 5 2 8
9 PTC Pabianice 13 16 27 31 5 1 7
10 Victoria Szadek 15 16 26 40 5 1 9
11 Widawia Widawa 15 9 13 56 3 0 12
12 KS Rębieskie 15 8 25 59 2 2 11

 

 

KLASA A GRUPA IV

Salos Róża Kutno – GLKS Sarnów/Dalików 3:1

 

pozostałe mecze:

Salos Róża Kutno 3:1 GLKS Sarnów/Dalików
Zryw Śliwniki 1:1 Malina Piątek
Magnat Sierpów 7:3 Expom Krośniewianka
Kobra Leźnica Wielka 1:1 Witonianka Witonia
MKS Mianów 2:1 Ostrovia Ostrowy
LKS Świnice Warckie -:- Kotan Ozorków

 

tabela:

1 Witonianka Witonia 15 36 54 14 11 3 1
2 Kobra Leźnica Wielka 15 28 28 22 8 4 3
3 Magnat Sierpów 15 27 44 34 8 3 4
4 GLKS Sarnów/Dalików 15 25 44 28 7 4 4
5 Ostrovia Ostrowy 15 21 34 29 6 3 6
6 Malina Piątek 15 20 26 42 6 2 7
7 Salos Róża Kutno 15 19 37 31 5 4 6
8 MKS Mianów 15 19 32 36 6 1 8
9 Kotan Ozorków 14 15 26 56 5 0 9
10 LKS Świnice Warckie 14 15 24 29 4 3 7
11 Zryw Śliwniki 15 14 29 42 4 2 9
12 Expom Krośniewianka 15 13 33 48 4 1 10
AKTUALNOŚCI

 

 

KLASA B GRUPA I

Teofilek Łódź – Pisia Zygry 5:3 

 

pozostałe meczze:

Łódzki Klub Sportowy 3:4 GKS II Ksawerów
Rokita Rokitnica 0:3 Korab II Łask
Teofilek Łódź 6:3 Pisia Zygry
LKS Kwiatkowice 0:1 Włókniarz II Konstantynów
AMII II Łódź -:- AKS SMS III Łódź

 

tabela:

1 Korab II Łask 11 26 45 13 8 2 1
2 Teofilek Łódź 11 25 50 29 8 1 2
3 Włókniarz II Konstantynów 11 21 21 17 7 0 4
4 AKS SMS III Łódź 10 21 35 21 7 0 3
5 GKS II Ksawerów 11 19 30 26 6 1 4
6 AMII II Łódź 10 17 28 18 5 2 3
7 Łódzki Klub Sportowy 11 12 20 25 4 0 7
8 LKS Kwiatkowice 11 10 17 34 3 1 7
9 Rokita Rokitnica 11 4 10 36 1 1 9
10 Pisia Zygry 11 3 13 50 1 0 10

 

 

KLASA A GRUPA II

Górnik Łęczyca – Termy II Poddębice 0:5 

… Korobka Oleh-2, Jankowski, Misztal, Kubiak. 

skład: Smulik – Misztal (87′ Korolewski), Jesionowski, Nastarowicz, Grabarczyk (83′ Zagłoba), Janowski, Wójcik, Jaśczak (79′ F. Izydorczyk), Kubiak (70′ B. Izydorczyk), Galoch (80′ Winciorek), Korobka.

 

Grom Powodów – LKS Gieczno 5:0 

 

pozostałe mecze:

Grom Powodów 5:0 LKS Gieczno
Kanarki Małachowice 2:4 LKS Modlna
GKS Byszew 3:5 Orzeł Wróblew
Fair Play Kutno 4:3 Sokół Skromnica
Górnik Łęczyca 0:5 Termy II Poddębice

 

tabela:

1 Górnik Łęczyca 12 30 60 17 10 0 2
2 Termy II Poddębice 12 30 62 22 10 0 2
3 Grom Powodów 12 27 56 27 9 0 3
4 Kanarki Małachowice 12 22 60 26 7 1 4
5 Fair Play Kutno 11 18 32 35 6 0 5
6 LKS Modlna 12 18 29 38 6 0 6
7 Orzeł Wróblew 12 16 35 44 5 1 6
8 Iskra Góra św. Małgorzaty 11 13 20 19 4 1 6
9 Sokół Skromnica 12 10 26 46 3 1 8
10 GKS Byszew 12 6 18 46 2 0 10
11 LKS Gieczno 12 3 17 95 1 0 11

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ