Obserwuj nas na Facebook

KLASA OKRĘGOWA

Termy Poddębice – Iskra Dobroń 4:1 (1:1)

Peda Jan-3, Bagrodzki.

skład: Piotrowski – J. Gzyl, Bagrodzki, Świątczak, Cebulski (80′ Jaśczak), Jarczewski (75′ Smolarek), Janiszewski (80′ D. Gzyl), Stajewski (59′ Korobka), Sarafiński (85′ Tomaszewski), Adamczyk (36′ Mirowski), Peda (85′ Wójcik).

Rezerwowy: Misztal.

 

Orzeł Parzęczew – Termy/K-Flex Uniejów 2:2

… Tomczak Konrad, Dumicz Kacper.

ł: Zdych(GK), B.Nowak, Matusiak(C), Koziełek, Kwiatkowski, W.Nowak, Olczyk, Herman, Tomczak, Graczyk, Cisoń
: Łyskawka(GK), Trzuskowski, Kozarek, Dumicz, Leśniewski, Wincenciak, M.Łuczak
: Ireneusz Szczęsny
pozostałe mecze:
Victoria Rąbień 0:5 LKS Różyca
Stal Głowno 0:3 Rosa Rosanów
Orzeł Parzęczew 2:2 Termy Uniejów
GKS Ksawerów 4:1 KAS Konstantynów
Włókniarz Zgierz 4:0 Orzeł Piątkowisko
LKS Termy Poddębice 4:1 Iskra Dobroń
AKS SMS II Łódź 4:1 Bzura Ozorków
Olimpia Karsznice 3:5 Włókniarz Pabianice

 

tabela:

1 GKS Ksawerów 13 35 43 8 11 2 0
2 LKS Różyca 13 33 55 16 11 0 2
3 LKS Termy Poddębice 13 31 59 14 10 1 2
4 Włókniarz Pabianice 13 27 34 18 9 0 4
5 Stal Głowno 13 26 37 17 8 2 3
6 KAS Konstantynów 13 21 28 25 6 3 4
7 Włókniarz Zgierz 13 21 33 30 7 0 6
8 Orzeł Parzęczew 13 19 26 22 6 1 6
9 AKS SMS II Łódź 13 15 31 34 5 0 8
10 Iskra Dobroń 13 14 22 35 4 2 7
11 Rosa Rosanów 13 13 17 38 4 1 8
12 Victoria Rąbień 13 13 21 45 4 1 8
13 Termy Uniejów 13 11 25 42 3 2 8
14 Olimpia Karsznice 12 10 24 42 3 1 8
15 Bzura Ozorków 12 10 14 33 3 1 8
16 Orzeł Piątkowisko 13 1 10 60 0 1 12

 

 

 

KLASA A GRUPA III

Sazan Pęczniew – pauza

 

pozostałe mecze:

LUKS Bałucz 8:2 Orzeł Kazimierz
Sokół II Aleksandrów 6:3 Victoria Szadek
PTC Pabianice 1:2 Korab Łask
Widawia Widawa 0:2 Pogoń II Zduńska Wola
Włókniarz Konstantynów 3:2 Sokół Lutomiersk

 

tabela:

1 Korab Łask 9 25 47 6 8 1 0
2 LUKS Bałucz 11 23 47 24 7 2 2
3 Włókniarz Konstantynów 9 19 23 15 6 1 2
4 Sokół II Aleksandrów 8 15 31 20 4 3 1
5 Sokół Lutomiersk 8 12 19 22 4 0 4
6 Pogoń II Zduńska Wola 9 12 18 31 4 0 5
10 Sazan Pęczniew 9 8 21 29 2 2 5
8 Orzeł Kazimierz 10 11 22 29 3 2 5
9 Victoria Szadek 9 10 16 24 3 1 5
10 PTC Pabianice 8 9 18 18 3 0 5
11 KS Rębieskie 10 6 13 42 2 0 8
12 Widawia Widawa 9 6 10 26 2 0 7

 

 

 

KLASA A GRUPA IV

GLKS Sarnów/Dalików – Ostrova Ostrowy 2:3

 

pozostałe mecze:

Witonianka Witonia 0:1 Kobra Leźnica Wielka
MKS Mianów 1:1 LKS Świnice Warckie
Magnat Sierpów 2:2 Salos Róża Kutno
Malina Piątek 3:0 Kotan Ozorków
GLKS Sarnów/Dalików 2:3 Ostrovia Ostrowy
Expom Krośniewianka 0:3 Witonianka Witonia

 

tabela:

1 Witonianka Witonia 11 26 39 9 8 2 1
2 GLKS Sarnów/Dalików 10 18 33 19 5 3 2
3 Magnat Sierpów 10 18 28 21 5 3 2
4 Kobra Leźnica Wielka 10 17 22 19 5 2 3
5 Malina Piątek 10 16 20 28 5 1 4
6 Ostrovia Ostrowy 9 12 19 17 3 3 3
7 LKS Świnice Warckie 10 12 18 21 3 3 4
8 Zryw Śliwniki 9 10 20 22 3 1 5
9 MKS Mianów 10 10 22 28 3 1 6
10 Expom Krośniewianka 10 9 19 30 3 0 7
11 Salos Róża Kutno 10 9 19 24 2 3 5
12 Kotan Ozorków 9 9 16 37 3 0 6

 

 

 

KLASA B GRUPA II

Termy II Poddębice – Iskra Góra Św. Małgorzaty 5:0 (3:0)

Smolarek Krystian-3, Jaśczak Kacper, Bartosik Krystian.

skład: Mańka – Nastarowicz, D. Gzyl, Wójcik (80′ B. Izydorczyk), Jaśczak (60′ F. Izydorczyk), Kozłowski (60′ Dopierała), Tomaszewski (83′ Janowski), Galoch (63′ Bartosik), Łuczak, Kubiak (65′ Rzepecki), Smolarek.

 

Orzeł Wróblew – Grom Powodów 1:5 (0:0)

… Sternicki Dawid-2, Maliszewski Dominik, Kupis Kacper, Milast Kacper.

 

pozostałe mecze:

Iskra Góra św. Małgorzaty 0:5 Termy II Poddębice
Orzeł Wróblew 1:5 Grom Powodów
LKS Gieczno 0:7 LKS Modlna
Kanarki Małachowice 4:3 Fair Play Kutno
Górnik Łęczyca 3:0 Sokół Skromnica

 

tabela:

1 Górnik Łęczyca 9 27 55 7 9 0 0
2 Termy II Poddębice 9 21 35 19 7 0 2
3 Kanarki Małachowice 10 21 57 21 7 0 3
4 Grom Powodów 8 18 40 17 6 0 2
5 Iskra Góra św. Małgorzaty 9 13 19 16 4 1 4
6 Fair Play Kutno 8 12 23 23 4 0 4
7 Orzeł Wróblew 9 10 21 34 3 1 5
8 LKS Modlna 9 9 17 34 3 0 6
9 GKS Byszew 9 6 15 34 2 0 7
10 Sokół Skromnica 9 6 19 41 2 0 7
11 LKS Gieczno 9 3 12 67 1 0 8

 

 

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

Piłkarska reprezentacja kobiet trenowała w Uniejowie

Do czwartku 10.07.2024 w Uzdrowisku Termalnym odbywało się zgrupowanie Reprezentacji Kobiet w piłce nożnej w ramach przygotowań do Euro 2025. W powołanej kadrze nie mogło zabraknąć Ewy Pajor. Zawodniczki Niny Palaton trenowały przez cztery dni na kompleksie boisk im. Włodzimierza

Wakacyjna oferta naszego partnera

Bezpieczeństwo jest najważniejsze podczas wakacyjnych wyjazdów. Partner Łódzkiego Związku Piłki Nożnej – Kahlenberg Services przygotował nową ofertę dotyczącą obozów piłkarskich – zarówno tych krajowych, jak i zagranicznych. Zachęcamy się do

PJS: Klasyfikacje klas A

Publikujemy klasyfikację Pro Junior System we wszystkich grupach klasy A za sezon 2023/2024. Zgodnie z regulaminem (punkt 4) – w sytuacji, gdy drużyny jednego klubu uczestniczą w rozgrywkach Ekstraklasy, I

PJS: Klasyfikacje klas okręgowych

Przedstawiamy klasyfikację Pro Junior System za sezon 2023/2024 w klasach okręgowych jak i listę klubów, które otrzymają nagrody finansowe. Zgodnie z regulaminem (punkt 4) – w sytuacji, gdy drużyny jednego