PIŁKARSKI WEEKEND – OK LIGA TYPERA – LIGI JUNIORSKIE

13
202
views

KLASA OKRĘGOWA – XIII KOLEJKA

04 listopada (SOBOTA) godz. 15:00 BYCZYNA

Termy Poddębice (3) – Iskra Dobroń (9)

obsada sędziowska: Walczak K., Pietrzak B., Morawski Z.

 

04 listopada (SOBOTA) godz. 15:00 PARZĘCZEW

Orzeł Parzęczew (7) – Termy/K-Flex Uniejów (14)

obsada sędziowska: Gradecki W., Ścibor K., Gąsecki J.

 

pozostałe mecze:

13:00 – Włókniarz Zgierz – Orzeł Piątkowisko – Lewandowski
14:00 – GKS Ksawerów – KAS Konstantynów – Śpiewak
14:00 – Stal Głowno – Rosa Rosanów – Pietrzak
14:00 – Victoria Rąbień – LKS Różyca – Przybysz
15:00 – Olimpia Karsznice – Włókniarz Pabianice – WS Sieradz
17:30 – AKS SMS II Łódź – Bzura Ozorków – Gajek

 

 

KLASA A GRUPA III – XI KOLEJKA

Sazan Pęczniew – pauza

 

pozostałe mecze:

13:00 – PTC Pabianice – Korab Łask – Leszczyński
14:00 – Włókniarz Konstantynów – Sokół Lutomiersk – Przybylak
14:00 – Widawia Widawa – Pogoń II Zduńska Wola – WS Sieradz
(niedziela – 5 listopada)
13:00 – LUKS Bałucz – Orzeł Kazimierz – WS Sieradz
14:00 – Sokół II Aleksandrów – Victoria Szadek – Michniewicz

 

KLASA A GRUPA IV – X KOLEJKA

04 listopada (SOBOTA) godz. 14:00 DALIKÓW

GLKS Sarnów/Dalików (2) – Ostrovia Ostrowy (8)

obsada sędziowska: Kubik D., Kawalec M., Kołomański D.

 

pozostałe mecze:

(piątek – 3 listopada)
19:00 – Expom Krośniewianka – Witonianka Witonia – Pawlak
(sobota – 4 listopada)
13:00 – Malina Piątek – Kotan Ozorków – Gieras
14:00 – Magnat Sierpów – Salos Róża Kutno – Gut
(niedziela – 5 listopada)
11:00 – Zryw Śliwniki – Kobra Leźnica Wielka – Leśniewski
13:00 – MKS Mianów – LKS Świnice Warckie – Sadowski

 

 

KLASA B GRUPA II – X KOLEJKA

05 listopada (NIEDZIELA) godz. 11:00 BYCZYNA

Termy II Poddębice (3) – Iskra Góra Św. Małgorzaty (5)

obsada sędziowska: Kabaciński A.

 

05 listopada (NIEDZIELA) godz. 13:00 CEDROWICE

Orzeł Wróblew (9) – Grom Powodów (4)

obsada sędziowska: Ścibor K.

 

pozostałe mecze:

(sobota – 4 listopada)
14:00 – Górnik Łęczyca – Sokół Skromnica – Gródecki
(niedziela – 5 listopada)
11:00 – LKS Gieczno – LKS Modlna – Jaworowski
11:00 – Kanarki Małachowice – Fair Play Kutno – Płomiński

 

 

OK LIGA TYPERA

65. Termy Poddębice (3) – Iskra Dobroń (9)
66. Orzeł Parzęczew (7) – Termy/K-Flex Uniejów (14)
67. GLKS Sarnów/Dalików (2) – Ostrovia Ostrowy (8)
68. Termy II Poddębice (3) – Iskra Góra Św. Małgorzaty (5)
69. Orzeł Wróblew (9) – Grom Powodów (4)

 

 

LIGI JUNIORSKIE

Łódź: C2 Trampkarz Grupa 2

04 listopada (SOBOTA) godz. 12:00 KUTNO

Salos Róża Kutno – Termy Poddębice

obsada sędziowska: Kita K.

 

05 listopada (NIEDZIELA) godz. 11:00 DOBIESZKÓW

Zjednoczeni Stryków – Termy Uniejów

obsada sędziowska: Kolis Ł.

 

C2 TRAMPKARZ GRUPA VIII

04 listopada (SOBOTA) godz. ?? PĘCZNIEW

Sazan Pęczniew – Ekolog Wojsławice

 

Łódź: D1 Młodzik Grupa 2

04 listopada  (SOBOTA) godz. 12:00 ŁÓDŹ

Kolejarz Łódź – Termy Uniejów

obsada sędziowska: Mędrzycki F.

 

Łódź: D1 Młodzik Grupa IV

04 listopada (SOBATA) godz. 10:00 DALIKÓW

GLKS Sarnów/Dalików – Stal Głowno

obsada sędziowska: Niekraszewicz K

 

Łódź: D2 Młodzik Grupa 2

05 listopada (NIEDZIELA) godz. 12:15 ŁÓDŹ

Kolejarz Łódź – Termy Poddębice

obsada sędziowska: Stokłos A.

 

E2 ORLIK GRUPA VI

05 listopada (NIEDZIELA) godz. 13:00 ŻYCHLIN

Salos Róża Kutno – Termy Poddębice

 

F1 ŻAK GRUPA VIII – III KOLEJKA

05 listopada (NIEDZIELA) godz. 11:00 UNIEJÓW

Termy Uniejów – LKS Rosanów

 

04 listopada (SOBOTA) godz. ?? PARZĘCZEW

SAP Parzęczew – Termy Poddębice

 

13 KOMENTARZE

  1. 65. Termy Poddębice (3) – Iskra Dobroń (9) 6-1
    66. Orzeł Parzęczew (7) – Termy/K-Flex Uniejów (14) 4-1
    67. GLKS Sarnów/Dalików (2) – Ostrovia Ostrowy (8) 4-2
    68. Termy II Poddębice (3) – Iskra Góra Św. Małgorzaty (5) 4-3
    69. Orzeł Wróblew (9) – Grom Powodów 1-5

  2. 65. Termy Poddębice (3) – Iskra Dobroń (9) – 4-1
    66. Orzeł Parzęczew (7) – Termy/K-Flex Uniejów (14) 5-1
    67. GLKS Sarnów/Dalików (2) – Ostrovia Ostrowy (8) 2-1
    68. Termy II Poddębice (3) – Iskra Góra Św. Małgorzaty (5) 3-2
    69. Orzeł Wróblew (9) – Grom Powodów (4) – 0-6

  3. 65. Termy Poddębice (3) – Iskra Dobroń (9) 3:0
    66. Orzeł Parzęczew (7) – Termy/K-Flex Uniejów (14) 4:1
    67. GLKS Sarnów/Dalików (2) – Ostrovia Ostrowy (8) 3:1
    68. Termy II Poddębice (3) – Iskra Góra Św. Małgorzaty (5) 3:0
    69. Orzeł Wróblew (9) – Grom Powodów (4) 1:4

  4. 65. Termy Poddębice (3) – Iskra Dobroń (9) Peda gol

    66. Orzeł Parzęczew (7) – Termy/K-Flex Uniejów (14) 4-1

    67. GLKS Sarnów/Dalików (2) – Ostrovia Ostrowy (8) 5-0

    68. Termy II Poddębice (3) – Iskra Góra Św. Małgorzaty (5) 4-2

    69. Orzeł Wróblew (9) – Grom Powodów (4) 0-3

  5. 65. Termy Poddębice (3) – Iskra Dobroń (9) 4:1
    66. Orzeł Parzęczew (7) – Termy/K-Flex Uniejów (14) 3:2
    67. GLKS Sarnów/Dalików (2) – Ostrovia Ostrowy (8) 3:1
    68. Termy II Poddębice (3) – Iskra Góra Św. Małgorzaty (5) 4:1
    69. Orzeł Wróblew (9) – Grom Powodów (4) 2:4

  6. 65. Termy Poddębice (3) – Iskra Dobroń (9) 6-0
    66. Orzeł Parzęczew (7) – Termy/K-Flex Uniejów (14) 2-1
    67. GLKS Sarnów/Dalików (2) – Ostrovia Ostrowy (8) 3-0
    68. Termy II Poddębice (3) – Iskra Góra Św. Małgorzaty (5) 5-1
    69. Orzeł Wróblew (9) – Grom Powodów (4) 0-5

  7. 65. Termy Poddębice (3) – Iskra Dobroń (9) 6:1
    66. Orzeł Parzęczew (7) – Termy/K-Flex Uniejów (14) 6:1
    67. GLKS Sarnów/Dalików (2) – Ostrovia Ostrowy (8) 4:1
    68. Termy II Poddębice (3) – Iskra Góra Św. Małgorzaty (5) 4:1
    69. Orzeł Wróblew (9) – Grom Powodów (4) 1:6

ZOSTAW ODPOWIEDŹ