PRZYJEŻDŻA ORKIESTRA PODDĘBICE MISTRZEM XXIII EDYCJI PLH

1
555
views

XXIII EDYCJA

PODDĘBICKA LIGA HALOWA

W PIŁCE NOŻNEJ SENIORÓW

SEZON 2018/19′

 

FINAŁ

PRZYJEŻDŻA ORKIESTRA Poddębice – AWARIA NA BUDOWIE Poddębice

5:0 (WALKOWER)

Pierwszy raz w historii Poddębickiej Ligi Halowej, mecz finałowy został oddany przez jedną drużynę walkowerem. Powodem oficjalnym, jest brak zawodników, którzy by mogli uczestniczyć w tym pojedynku. Zgłoszonych do rozgrywek przez Awarię na Budowie, zostało dwunastu zawodników (Marciniak Maciej, Kubiak Konrad, Łuczak Kamil, Góralczyk Kacper, Góralczyk Łukasz, Raj Jakub, Makowski Jakub, Siwek Błażej, Czajkowski Tomasz, Czekalski Robert, Olejnik Martyn, Strzelczyk Paweł) z czego tylko trzech mogło się stawić 8 lutego w piątek o godz. 20:00 w hali sportowej w Poddębicach. Przedstawiciel zespołu oznajmił, że drużyna Awaria na Budowie, oddaje mecz finałowy walkowerem. Ciekawostką jest tylko fakt, iż Awaria na Budowie 8 lutego (piątek) o godz. 18:00, gra mecz półfinałowy w Pęczniewskiej Lidze Halowej. Wiadomo też, że w Pęczniewie gra tylko dwóch zawodników, którzy zostali zgłoszeni do Poddębickiej Ligi Halowej, ale niesmak dla kibiców z Poddębic pozostanie, którzy nie obejrzą tak wyczekiwanego meczu finałowego. W poprzednich edycjach PLH, wielokrotnie zostały przekładane terminy kolejek, lub meczów finałowych (WOŚP, choinka, mróz, cieknąca woda z dachu i jeszcze różne powody były), nigdy jednak, żadna drużyna nie miała problemu z rozegraniem najważniejszego spotkania w lidze halowej, a pamiętamy jak jeden z najważniejszych meczów, Przyjeżdża Orkiestra grała tylko w pięciu zawodników i … wygrała. Tak czy inaczej, każdy kibic PLH, który żył i żyje tymi rozgrywkami, jest zawiedziony, ale musimy przejść do porządku dziennego i GRATULUJEMY DRUŻYNIE PRZYJEŻDŻA ORKIESTRA PODDĘBICE, KTÓRA JEST ZWYCIĘZCĄ XXIII EDYCJI PODDĘBICKIEJ LIGI HALOWEJ. Grali w składzie: Pawlak Krzysztof, Kowalczyk Marcin, Sadowski Maciej, Woźniak Krzysztof, Zadworski Wojciech, Jesionowski Jakub, Jesionowski Kamil, Piaseczny Dariusz, Dominowski Damian, Zych Kamil, Stasiak Artur.

 

 

 

 

 

 

 

MECZ O III MIEJSCE

GODZ. 20:00

DZIKI Sarnów – MŁODZI Poddębice

Będzie to pojedynek jak finał. Obie drużyny zagrają co prawda o III miejsce, ale dla naszej wspaniałej publiczności Poddębickiej, która czekała tak długo na wielki finał, zobaczą miejmy nadzieję bardzo emocjonujące spotkanie o III miejsce. W pierwszym meczu tych drużyn w fazie zasadniczej, Dziki wygrały z Młodymi 4:3. Możemy być pewni, że młoda ekipa z Poddębic, będzie żądna rewanżu i mecz będzie bardzo emocjonujący. Goście z Sarnowa będą mieli za rywala drużynę Młodych, ale i pewnie 99% publiczności zgromadzonej w hali sportowej, więc ich wola zwycięstwa, będzie podrażniona.

Po zakończeniu tego spotkania, zostanie przeprowadzona ceremonia zakończenia rozgrywek Poddębickiej Ligi Halowej, w której uczestniczyć będą nasi zaprzyjaźnieni radni Gminy i Powiatu Poddębice: Emilia Błaszczyk, Andrzej Twardowski, Tomasz Walczyk i Przemysław Jaszczak.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HALA SPORTOWA W PODDĘBICACH

ZAPRASZAMY III

 

 

 

 

 

 

 

1 KOMENTARZ

  1. niezle. przekladasz mecz ze swojej winy, bo jedziesz jako organizator i masz pretensje, ze amatorsko grajacy ludzie nie sa w stanie z dnia na dzien przesunac swoich obowiazkow ZQAWODOWYCH

ZOSTAW ODPOWIEDŹ