MŁODZI WSKOCZYLI NA PODIUM

0
530
views

XXIII EDYCJA

PODDĘBICKA LIGA HALOWA

W PIŁCE NOŻNEJ SENIORÓW

SEZON 2018/19′

 

MECZ O III MIEJSCE

DZIKI Sarnów – MŁODZI Poddębice

5:5 (2:4) rzuty karne 0:2

Czechulski Marcin-4, Stokłosa Jan-1 … Frącek Antoni-2, Osiński Kamil-1, Kochanek Arkadiusz-1, Chmielecki Sebastian-1.

sędziowie: Banaszkiewicz Arkadiusz, Sadowski Tomasz.

Składy:

Dziki: Zapart Michał, Czechulski Marcin, Borowski Sebastian, Borowski Krzysztof, Stokłosa Jan, Woźniak Marcin, Stajewski Arkadiusz.

Młodzi: Andrysiewicz Hubert, Osiński Kamil, Pawłowski Kacper, Chmielecki Patryk, Chmielecki Sebastian, Kochanek Arkadiusz, Śpiączka Wiktor, Frącek Antoni, Walczyk Kacper.

Młodzi zrewanżowali się za mecz z fazy zasadniczej, kiedy to przegrali 4:3, tym razem po rzutach karnych, ale wyszli z tego pojedynku zwycięsko. Mecz dostarczył wiele emocji licznie zgromadzonej publiczności, która zadowolona wychodziła z hali sportowej, w której toczyły się pojedynki Poddębickiej Ligi halowej. Błysnął w tym spotkaniu Marcin Czechulski, który strzelił cztery gole, w tym trzy w jednej połowie, a więc zaliczył klasyczny hat trick. Ostatni gwizdek sędziego oznajmił, że zwycięzcę trzeba wyłonić konkursem rzutów karnych. Pierwszy do piłki podszedł Marcin Czechulski, który niestety już się zaciął i karnego nie strzelił. Z Młodych pierwszy do piłki podszedł Antoni Frącek i pewnie ulokował piłkę w siatce. Drugi odważny z zespołu Dzików, piłkę ustawił na siódmym metrze i … niestety podzielił los kolegi i także nie strzelił gola. Młodzi już uradowani, bo wiedzieli, że jak strzelą teraz gola, to brązowe medale są ich. Do piłki pewnym krokiem podchodzi Kamil Osiński i … pewnym strzałem w okienko bramki trafia piłka i wielka radość ogarnia Młodych graczy, którzy już zaczęli świętować trzecie miejsce w XXIII Edycji Poddębickiej Lidze Halowej – GRATULACJE.

Podczas ceremonii zakończenia Poddębickiej Ligi Halowej, wzięli udział zaprzyjaźnieni Radni Powiatu i Gminy Poddębice – Przemysław Jaszczak i Andrzej Twardowski. Zabrakło niestety Emilii Błaszczyk i Tomasza Walczyka, których zatrzymały sprawy osobiste.

Organizator Stowarzyszenie OK Poddębice, DZIĘKUJE – Radnym Gminy i Powiatu Poddębice (Emila Błaszczyk, Andrzej Twardowski, Tomasz Walczyk, Przemysław Jaszczak), Właścicielce Restauracji „ZORBAS” Anecie Grzelak, Właścicielowi Pierogarni „ZŁOTE JABŁKO” Marcelowi Chodakowskiemu, Dyrektorowi Szkoły Podstawowej Sebastianowi Bamberskiemu, Andrzejowi Zamojskiemu, drużynom uczestniczącym w PLH, i oczywiście wszystkim kibicom PLH. 

 

 

 

 

 

 

FINAŁ

PRZYJEŻDŻA ORKIESTRA Poddębice – AWARIA NA BUDOWIE Poddębice

5:0 (WALKOWER)

Skład MISTRZÓW PLH: Pawlak Krzysztof, Kowalczyk Marcin, Sadowski Maciej, Woźniak Krzysztof, Zadworski Wojciech, Jesionowski Jakub, Jesionowski Kamil, Piaseczny Dariusz, Dominowski Damian, Zych Kamil, Stasiak Artur.

 

 

 

 

 

 

 

Tabela Końcowa

1. PRZYJEŻDŻA ORKIESTRA Poddębice

2. AWARIA NA BUDOWIE Poddębice

3. MŁODZI Poddębice

4. DZIKI Sarnów

5. WYBRZEŻE KLATKI SCHODOWEJ Poddębice

6 SZWOLEŻER Leźnica Wielka

7. OK Poddębice

 

 

 

 

 

 

 

 

Strzelec ligi: Chmielecki Sebastian – 16 goli (MŁODZI)

Bramkarz ligi: Andrysiewicz Hubert (MŁODZI)

Zawodnik ligi: Jesionowski Jakub (PRZYJEŻDŻA ORKIESTRA)

Drużyna „FAIR PLAY”: DZIKI Sarnów

 

Organizator: Stowarzyszenie OK Poddębice

 

 

 

 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ