Obserwuj nas na Facebook

PRZED NAMI KOLEJNY MECZ DERBOWY

W dniu dzisiejszym (CZWARTEK) będziemy świadkami już czwartego pojedynku sparingowego derbowego naszego Powiatu. Do Byczyny wybierają się zawodnicy z Zygier, żeby rozegrać swoje drugie spotkanie towarzyskie z GLKS Sarnów/Dalików, po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. W pierwszym swoim meczu, Pisia przegrała w Byczynie z czwartoligowym Nerem Poddębice 2:0. Gospodarze dzisiejszego spotkania, rozegrają swój już czwarty pojedynek. W ostatnim rozegranym w Byczynie z Nerem Poddębice, GLKS wygrał z czwartoligowcami 4:3. Patrząc na teorię, GLKS powinien wygrać spokojnie tą konfrontację. 

25 czerwca (CZWARTEK) godz. 18:30 BYCZYNA 

GLKS Sarnów/Dalików – Pisia Zygry 

 

 

Udostępnij

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

Koncert Małej Armii Janosika – moc góralskiej muzyki

13 czerwca mieliśmy w Uniejowie okazję przeżyć niezwykłe muzyczne i duchowe wydarzenie. W malowniczej scenerii, przy tężni solankowej, odbył się wyjątkowy koncert Małej Armii Janosika – największej góralskiej kapeli w Polsce. Zachwyciła publiczność autentyczną

TERMALNI ŻEGNAJĄ SIĘ Z IV LIGĄ

IV LIGA Boruta Zgierz – Termy Poddębice  5:3 (2:1) … Starczewski Krystian (26′), Oyedele (50′), Piotrowski Kacper (53′).   pozostałe mecze: KS Kutno 4-0 Ceramika Opoczno 13 czerwca, 13:00 UMKS