„Połączeni Pasją” po raz czwarty w Uniejowie

0
36
views

18 września b.r. na Kompleksie Boisk im. Włodzimierza Smolarka w Uniejowie odbędzie się IV Turniej Piłki Nożnej „Połączeni Pasją”. Zawody rozegrane zostaną pod Honorowym Patronatem Grzegorza Schreibera – Marszałka Województwa Łódzkiego, Małgorzaty Komajdy – Starosty Poddębickiego, Józefa Kaczmarka – Burmistrza Uniejowa oraz zaprzyjaźnionych z uniejowskim futbolem piłkarzy: Ewy Pajor i Euzebiusza Smolarka.

Patronat honorowy nad imprezą objął również Łódzki Związek Piłki Nożnej. Zmagania piłkarskie w Uniejowie są dowodem na to, że piłkę nożną może uprawiać każdy człowiek, bez względu na wiek, płeć oraz bez względu na różne dysfunkcje i problemy zdrowotne.

W piątek 18 września czekają nas nie lada emocje związane z rozgrywkami drużyn młodzieżowych oraz wybitnych drużyn Olimpiad Specjalnych z regionu łódzkiego. Stawką będą puchary, medale, nagrody oraz prestiż. Niespodzianką turnieju będzie aktywny udział ekipy Widzewa Łódź AMP Futbol, która od niedawna, ale z powodzeniem rywalizuje w AMP Futbol Ekstraklasie.

IV Turniej Połączeni Pasją zakończy się meczem PRZYJAŹNI, w którym obok zawodników biorących udział w turnieju zagrają także zaproszeni goście. Zawody zostaną zorganizowane zgodnie z obowiązującymi zaleceniami w zakresie przeciwdziałania COVID–19. Początek zawodów godz. 10.00.


Wsparcie finansowe na zadanie „Połączeni Pasją”, Uniejowskie Stowarzyszenie Aktywni otrzymało w wyniku konkursu ofert z budżetu Województwa Łódzkiego.

źródło: Gmina Uniejów

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ