Obserwuj nas na Facebook

POGROM W PĘCZNIEWIE I ZYGRACH

KLASA OKRĘGOWA

Termy K-FLEX Uniejów – Włókniarz Zgierz 4:2 

Giovani-2, Nowak Przemyslaw, Madajski Gracjan 

Skład: Nowacki (GK), Koziełek, Leonow, Fajks(80′ Matusiak), Kwiatkowski, Nazarczyk(65′ Acela), Mucha(60′ Gębski), P.Nowak(C)(90’B.Łuczak), Madajski
(85′ M.Łuczak), Rychta(30’Giovani)
Rezerwowi: Michalak
Trener: Maciej Sobociński
II Trener: Ireneusz Szczęsny

 

ŁKS III Łódź – KEEZA Termy Ner Poddębice 4:1

… Spychalski Mateusz 

skład: Kowalski – D. Gzyl (82′ Jesionowski), Bagrodzki, J.Gzyl, Mańka (70′ Jarczyński), Jarczewski, Tomaszewski (70′ Ryplewicz), Spychalski (80′ Misztal), Stajewski (82′ Makowski), Paias, Nowak (62′ Waszczyk).

Rezerwowi: Dobierzewski.

 

Sazan Pęczniew – Zawisza Rzgów 1:8

Wypiór Tomasz 

 

pozostałe mecze

UKS SMS Łódź 4:1 KAS Konstantynów
Orzeł Parzęczew 3:1 Iskra Dobroń
Włókniarz Pabianice 2:3 Victoria Rąbień
ŁKS III Łódź 4:1 KEEZA Termy Ner Poddębice
Sazan Pęczniew 1:8 Zawisza Rzgów
Stal Głowno 4:0 Sokół II Aleksandrów
Termy Uniejów 4:2 Włókniarz Zgierz
AMII Nowosolna-Łódź 1:5 GKS Ksawerów

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 ŁKS III Łódź 5 15 23 5 5 0 0
2 Zawisza Rzgów 5 13 22 4 4 1 0
3 Orzeł Parzęczew 5 12 16 7 4 0 1
4 GKS Ksawerów 5 12 12 9 4 0 1
5 Victoria Rąbień 5 10 14 12 3 1 1
6 UKS SMS Łódź 5 9 10 8 3 0 2
7 Stal Głowno 5 8 17 9 2 2 1
8 KEEZA Termy Ner Poddębice 5 7 7 9 2 1 2
9 Termy Uniejów 5 6 9 11 2 0 3
10 Włókniarz Zgierz 5 6 9 9 2 0 3
11 Sokół II Aleksandrów 5 6 7 14 2 0 3
12 Włókniarz Pabianice 5 3 5 8 1 0 4
13 Iskra Dobroń 5 3 7 18 1 0 4
14 Sazan Pęczniew 5 3 9 22 1 0 4
15 KAS Konstantynów 5 2 7 13 0 2 3
16 AMII Nowosolna-Łódź 5 1 7 23 0 1 4

 

 

KLASA A GRUPA III

Pisia Zygry – Kolejarz Łódź 0:7

 

pozostałe mecze:

Pogoń II Zduńska Wola 2:0 Włókniarz Konstantynów
Pisia Zygry 0:7 Kolejarz Łódź
LUKS Bałucz 2:4 Olimpia Karsznice
Orzeł Kazimierz 0:2 Korab Łask
MULKS Łask 1:3 Victoria Szadek
PTC Pabianice 3:0 Orzeł Piątkowisko

 

tabela

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 Korab Łask 3 9 9 0 3 0 0
2 Olimpia Karsznice 3 7 13 3 2 1 0
3 Pogoń II Zduńska Wola 3 7 9 3 2 1 0
4 Włókniarz Konstantynów 3 6 10 3 2 0 1
5 Orzeł Piątkowisko 3 6 12 8 2 0 1
6 PTC Pabianice 3 4 8 9 1 1 1
7 Kolejarz Łódź 3 7 11 11 2 1 0
8 Pisia Zygry 3 0 1 20 0 0 3
9 Victoria Szadek 3 3 5 12 1 0 2
10 Orzeł Kazimierz 3 1 8 11 0 1 2
11 MULKS Łask 3 1 3 6 0 1 2
12 LUKS Bałucz 3 0 4 14 0 0 3

 

KLASA A GRUPA IV

GLKS Sarnów/Dalików – Róża Salos Kutno 4:2

Stachlewski Krzysztof-3, Szczepaniak Szymon.

 

pozostałe mecze:

Ostrovia Ostrowy 3:3 Kotan Ozorków
Fair Play Kutno 3:3 MKS Mianów
LKS Świnice Warckie 2:2 Malina Piątek
Witonianka Witonia 2:2 Sokół Lutomiersk
GLKS Sarnów/Dalików 4:2 Salos Róża Kutno
Bzura Ozorków -:- Magnat Sierpów

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 Bzura Ozorków 2 6 15 0 2 0 0
2 Kobra Leźnica Wielka 2 6 7 3 2 0 0
3 Kotan Ozorków 3 5 6 5 1 2 0
4 Witonianka Witonia 3 4 6 5 1 1 1
5 MKS Mianów 3 4 10 9 1 1 1
6 GLKS Sarnów/Dalików 3 4 7 8 1 1 1
7 Ostrovia Ostrowy 3 4 7 9 1 1 1
8 Malina Piątek 3 4 4 4 1 1 1
9 Sokół Lutomiersk 3 4 6 14 1 1 1
10 Salos Róża Kutno 3 3 14 8 1 0 2
11 Fair Play Kutno 2 1 3 4 0 1 1
12 LKS Świnice Warckie 2 1 4 7 0 1 1
13 Magnat Sierpów 2 0 1 14 0 0 2

 

 

KLASA B GRUPA II

Grom Powodów – Górnik Łęczyca 2:0 

Sternicki-2

 

pozostałe mecze:

LKS Modlna 1:2 Expom Krośniewianka
Sokół Skromnica 0:11 Kanarki Małachowice
Iskra Góra św. Małgorzaty 3:4 Zryw Śliwniki
GKS Byszew 3:5 Orzeł Wróblew
Grom Powodów 2:0 Górnik Łęczyca

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 Expom Krośniewianka 2 6 17 3 2 0 0
2 Grom Powodów 2 6 11 1 2 0 0
3 Zryw Śliwniki 2 6 12 4 2 0 0
4 Orzeł Wróblew 2 3 6 12 1 0 1
5 GKS Byszew 2 3 8 7 1 0 1
6 Górnik Łęczyca 2 3 1 2 1 0 1
7 Kanarki Małachowice 2 3 13 15 1 0 1
8 Iskra Góra św. Małgorzaty 2 0 3 5 0 0 2
9 LKS Modlna 2 0 3 7 0 0 2
10 Sokół Skromnica 2 0 1 19 0 0 2

 

 

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

Piłkarska reprezentacja kobiet trenowała w Uniejowie

Do czwartku 10.07.2024 w Uzdrowisku Termalnym odbywało się zgrupowanie Reprezentacji Kobiet w piłce nożnej w ramach przygotowań do Euro 2025. W powołanej kadrze nie mogło zabraknąć Ewy Pajor. Zawodniczki Niny Palaton trenowały przez cztery dni na kompleksie boisk im. Włodzimierza

Wakacyjna oferta naszego partnera

Bezpieczeństwo jest najważniejsze podczas wakacyjnych wyjazdów. Partner Łódzkiego Związku Piłki Nożnej – Kahlenberg Services przygotował nową ofertę dotyczącą obozów piłkarskich – zarówno tych krajowych, jak i zagranicznych. Zachęcamy się do

PJS: Klasyfikacje klas A

Publikujemy klasyfikację Pro Junior System we wszystkich grupach klasy A za sezon 2023/2024. Zgodnie z regulaminem (punkt 4) – w sytuacji, gdy drużyny jednego klubu uczestniczą w rozgrywkach Ekstraklasy, I

PJS: Klasyfikacje klas okręgowych

Przedstawiamy klasyfikację Pro Junior System za sezon 2023/2024 w klasach okręgowych jak i listę klubów, które otrzymają nagrody finansowe. Zgodnie z regulaminem (punkt 4) – w sytuacji, gdy drużyny jednego