W Uniejowie i Bełchatowie

Od 11 do 14 stycznia reprezentacja ŁZPN U-14 (rocznik 2007) będzie przebywała na zgrupowaniu w Uniejowie. Obóz zakończy się meczem kontrolnym, który zostanie rozegrany w Bełchatowie.


Do Uniejowa podopieczni trenerów Kornela Błażejewskiego i Łukasza Markiewicza wyjadą z Łodzi. W niedzielę 11 października na parkingu przy Atlas Arenie mają się stawić: Marcin Żyła, Adrian Woźniak (AKS SMS Łódź), Antoni Stępień, Szymon Brzeziński, Jakub Dryzner, Daniel Gryzio (Widzew), Paweł Wierszak (WKS Wieluń), Maciej Szpura, Oskar Zawadzki, Maksymilian Pawłowski (UKS SMS Łódź), Kacper Madejak, Mateusz Książek, Jan Krysiak, Mikołaj Kwieciński, Tymoteusz Kunat, Maksymilian Wojciechowski, Karol Nawrocki, Szymon Frakowski, Alan Siwek (ŁKS), Kuba Kmiecik (MKS Zduńska Wola), Tobiasz Mras (GKS Bełchatów) i Dominik Bajurski (Piotrcovia Piotrków Trybunalski).

Kadrowicze muszą ze sobą zabrać: legitymację szkolną lub inny dokument tożsamości ze zdjęciem, kartę zdrowia z aktualnymi badaniami lekarskimi, sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, dres, getry, ochraniacze, buty do gry na nawierzchni naturalnej i sztucznej), strój na basen oraz oświadczenia podpisane przez rodziców lub opiekunów prawnych (druki w załącznikach).

źródło: Łodzki Związek Piłki Nożnej

 

 

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

PODDĘBICCY POLICJANCI OSTRZEGAJĄ PRZED WŁAMANIAMI

Wakacje to czas wypoczynku i podróży. Aby pozostawiły tylko radosne wspomnienia, pamiętajmy o zabezpieczeniu swojego majątku przed wyjazdem. W dniu Europejskiego Dnia Zapobiegania Włamaniom do Domów poddębicki dzielnicowy informował mieszkańców

ZAPROSZENIE NA ZAWODY STRAŻACKIE

Zapraszamy na Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze. Zmagania druhów ochotników z terenu Gminy Poddębice odbędą się w niedzielę 30 czerwca br. w Niemysłowie. Początek zaplanowano na godz. 12.   KLUB STRZELECKI RCS