GLKS SARNÓW/DALIKÓW JUŻ W TRENINGU I GRZE

0
111
views

Pierwszym naszym zespołem, który wyszedł już na boisko w celu treningowym, jest drużyna z Sarnowa i Dalikowa. Zawodnicy pod wodzą Radosława Surowca trenują już od 12 lipca i są już po pierwszym meczu sparingowym.  W sobotnie południe, GLKS wygrał na boisku w Pabianicach z miejscowym Włókniarzem II 3:1, gole strzelili: Bartek Sokołowski, Jakub Makowski, zawodnik testowany. W drużynie wystąpiło kilku zawodników testowanych, ale na podanie nazwisk jest jeszcze za wcześnie. Największą stratą przed nowym sezonem, jest na pewno odejście najlepszego strzelca klas okręgowych Przemysława Kołakowskiego, który prawdopodobnie trafi do GKS Ksawerów.

W środę zespół czeka kolejne spotkanie sparingowe, o godz. 19:00 GLKS zmierzy się z przedstawicielem A klasy Włókniarzem Konstantynów Łódzki i odbędzie się ono na boisku w Dalikowie.

Przed nami trzy mecze derbowe w klasie okręgowej, ale najbardziej wyczekiwany, to spotkanie Poddębice kontra Uniejów, na który kibice z niecierpliwością czekają, a odbędzie się ten pojedynek w Uniejowie w ósmej kolejce (23 września). Jednak pierwszy mecz derbowy naszego Powiatu, zostanie rozegrany 28/29 sierpnia (III kolejka) w Byczynie, gdzie KEEZA Termy Ner Poddębice, zmierzy się z GLKS Sarnów/Dalików.

Znamy już terminarz klasy okręgowej. Pierwsza kolejka odbędzie się 14/15 sierpnia.

GLKS Sarnów/Dalików zagra w Zgierzu z beniaminkiem Włókniarzem.

Termy Uniejów zagrają w Konstantynowie Łódzkim z KAS.

KEEZA Termy Ner Poddębice zagra w Aleksandrowie Łódzki z drugą drużyną Sokoła.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ