Obserwuj nas na Facebook

DERBY POWIATU DLA PISI ZYGRY !!!

KLASA A GRUPA III 

Pisia Zygry – Sazan Pęczniew 4:3 (1:2)

1:0 18′ Walczak Piotr, 1:1 25′ rzut karny Wypiór Tomasz, 1:2 27′ Wypiór Tomasz, 1:3 48′ Śpiączka Wiktor, 2:3 54′ Cichosz Adam, 3:3 62′ rzut karny Walczak Piotr, 4:3 82′ Walczak Piotr.

Termy Uniejów i Pisia Zygry rządzą w Powiecie, ale MISTRZ musi być tylko jeden, więc 21 listopada dojdzie do meczu o MISTRZOSTWO POWIATU PODDĘBICKIEGO meczów derbowych w którym to wystąpią Termy Uniejów kontra Pisia Zygry. Mecz będzie także spotkaniem charytatywnym, a odbędzie się prawdopodobnie w Uniejowie.

 

pozostałe mecze:

MULKS Łask 0:5 Iskra Dobroń
Włókniarz II Pabianice 2:1 Olimpia Karsznice
Pogoń II Zduńska Wola 8:1 Jutrzenka Bychlew
Pisia Zygry 4:3 Sazan Pęczniew
Rokita Rokitnica 2:1 GKS Sędziejowice
Orzeł Piątkowisko 6:2 UMKS Korab Łask
Orzeł Kazimierz 3:0 Włókniarz Konstantynów

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 Iskra Dobroń 7 21 30 6 7 0 0
2 Orzeł Piątkowisko 7 18 22 5 6 0 1
3 Pisia Zygry 7 16 22 21 5 1 1
4 Orzeł Kazimierz 7 15 25 9 5 0 2
5 Włókniarz II Pabianice 7 13 14 13 4 1 2
6 Olimpia Karsznice 7 12 17 11 4 0 3
7 UMKS Korab Łask 7 10 12 16 3 1 3
8 Pogoń II Zduńska Wola 7 9 25 16 3 0 4
9 Włókniarz Konstantynów 7 8 12 16 2 2 3
10 Rokita Rokitnica 7 5 6 16 1 2 4
11 Jutrzenka Bychlew 7 5 13 27 1 2 4
12 Sazan Pęczniew 7 4 11 22 1 1 5
13 MULKS Łask 7 3 6 30 1 0 6
14 GKS Sędziejowice 7 2 7 14 0 2 5

 

 

 

IV LIGA 

ŁKS II Łódź – KEEZA Termy Ner Poddębice 8:0 (2:0)

 

pozostałe mecze:

LKS Kwiatkowice 2:0 Ceramika Opoczno
Jutrzenka Drzewce 0:4 MKP-Boruta Zgierz
Orkan Buczek 4:0 Andrespolia Wiśniowa Góra
Polonia Piotrków 3:1 Włókniarz Zelów
ŁKS II Łódź 8:0 KEEZA Termy Ner Poddębice
Warta Sieradz 3:3 Orzeł Nieborów
Pogoń Zduńska Wola 3:3 Zjednoczeni Stryków
Czarni Rząśnia 1:2 Stal Głowno
Skalnik Sulejów 4:0 Jutrzenka Warta
Omega Kleszczów 5:2 Warta Działoszyn

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 ŁKS II Łódź 11 31 39 10 10 1 0
2 MKP-Boruta Zgierz 11 31 30 8 10 1 0
3 Orkan Buczek 11 26 41 12 8 2 1
4 Warta Sieradz 11 23 38 18 7 2 2
5 Stal Głowno 11 23 20 13 7 2 2
6 Zjednoczeni Stryków 11 22 22 12 6 4 1
7 Omega Kleszczów 11 17 27 16 5 2 4
8 Pogoń Zduńska Wola 11 17 19 15 5 2 4
9 Orzeł Nieborów 11 16 24 20 4 4 3
10 LKS Kwiatkowice 11 15 22 17 4 3 4
11 Skalnik Sulejów 11 13 21 18 4 1 6
12 Polonia Piotrków 11 13 18 21 4 1 6
13 Warta Działoszyn 11 12 17 21 3 3 5
14 Jutrzenka Warta 11 12 14 19 3 3 5
15 Włókniarz Zelów 11 11 16 18 2 5 4
16 Andrespolia Wiśniowa Góra 11 9 20 32 2 3 6
17 Jutrzenka Drzewce 11 9 13 34 3 0 8
18 Czarni Rząśnia 11 4 9 34 1 1 9
19 KEEZA Termy Ner Poddębice 11 4 8 45 1 1 9
20 Ceramika Opoczno 11 1 5 40 0 1 10

 

 

 

KLASA OKRĘGOWA 

GLKS Dłutów – Termy Uniejów 1:3 (1:1)

… Musiał Piotr, Piaseczny Dariusz, Janiak Adrian.

 

GLKS Sarnów/Dalików – Orzeł Parzęczew 3:3 (2:1)

Borowski Sebastian, Borowski Sebastian (rzut karny), Nowak Adam.

 

pozostałe mecze:

KS II Kutno 1:4 UKS SMS Łódź
Sokół II Aleksandrów 3:3 Start Brzeziny
GLKS Sarnów/Dalików 3:3 Orzeł Parzęczew
GLKS Dłutów 1:3 Termy Uniejów
PTC Pabianice 0:4 Widzew II Łódź
Zawisza Rzgów 0:0 KKS Koluszki
KAS Konstantynów 2:2 AKS SMS Łódź
Victoria Rąbień 1:4 LKS Różyca
GKS Ksawerów 2:1 Włókniarz Pabianice

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 Widzew II Łódź 9 24 39 4 8 0 1
2 Włókniarz Pabianice 10 24 21 5 8 0 2
3 GKS Ksawerów 10 23 27 10 7 2 1
4 LKS Różyca 9 21 26 10 7 0 2
5 Start Brzeziny 9 20 38 16 6 2 1
6 AKS SMS Łódź 10 18 29 10 5 3 2
7 Sokół II Aleksandrów 10 17 24 16 5 2 3
8 UKS SMS Łódź 10 16 38 14 5 1 4
9 KKS Koluszki 10 14 14 9 4 2 4
10 KAS Konstantynów 10 14 21 21 4 2 4
11 Victoria Rąbień 10 13 28 32 4 1 5
12 Termy Uniejów 10 13 18 26 4 1 5
13 KS II Kutno 9 10 18 24 3 1 5
14 Zawisza Rzgów 10 9 10 19 2 3 5
15 Orzeł Parzęczew 10 8 13 39 2 2 6
16 GLKS Sarnów/Dalików 10 6 17 36 1 3 6
17 GLKS Dłutów 10 1 5 37 0 1 9
18 PTC Pabianice 10 0 2 60 0 0 10

 

 

 

KLASA A GRUPA IV 

Ostrovia Ostrowy – Grom Powodów 3:1 

 

pozostałe mecze:

Ostrovia Ostrowy 3:1 Grom Powodów
Malina Piątek 1:2 Kobra Leźnica Wielka
Kotan Ozorków 0:2 Victoria Grabów
Górnik Łęczyca 2:1 LKS Świnice Warckie
MKS Mianów 1:9 Bzura Ozorków
Kanarki Małachowice 7:0 SPKMS Żychlin
Bzura Młogoszyn 2:1 Magnat Sierpów

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 Górnik Łęczyca 7 21 24 5 7 0 0
2 Bzura Ozorków 7 15 38 9 5 0 2
3 Malina Piątek 6 15 20 10 5 0 1
4 Victoria Grabów 7 13 16 9 4 1 2
5 Kobra Leźnica Wielka 7 13 16 13 4 1 2
6 Magnat Sierpów 6 12 18 7 4 0 2
7 LKS Świnice Warckie 7 11 21 10 3 2 2
8 Kotan Ozorków 7 11 22 13 3 2 2
9 Bzura Młogoszyn 7 11 16 15 3 2 2
10 Ostrovia Ostrowy 7 9 18 22 3 0 4
11 Grom Powodów 7 3 10 29 1 0 6
12 Kanarki Małachowice 7 3 19 42 1 0 6
13 MKS Mianów 6 0 5 21 0 0 6
14 SPKMS Żychlin 6 0 2 40 0 0 6

 

 

 

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

Piłkarska reprezentacja kobiet trenowała w Uniejowie

Do czwartku 10.07.2024 w Uzdrowisku Termalnym odbywało się zgrupowanie Reprezentacji Kobiet w piłce nożnej w ramach przygotowań do Euro 2025. W powołanej kadrze nie mogło zabraknąć Ewy Pajor. Zawodniczki Niny Palaton trenowały przez cztery dni na kompleksie boisk im. Włodzimierza

Wakacyjna oferta naszego partnera

Bezpieczeństwo jest najważniejsze podczas wakacyjnych wyjazdów. Partner Łódzkiego Związku Piłki Nożnej – Kahlenberg Services przygotował nową ofertę dotyczącą obozów piłkarskich – zarówno tych krajowych, jak i zagranicznych. Zachęcamy się do

PJS: Klasyfikacje klas A

Publikujemy klasyfikację Pro Junior System we wszystkich grupach klasy A za sezon 2023/2024. Zgodnie z regulaminem (punkt 4) – w sytuacji, gdy drużyny jednego klubu uczestniczą w rozgrywkach Ekstraklasy, I

PJS: Klasyfikacje klas okręgowych

Przedstawiamy klasyfikację Pro Junior System za sezon 2023/2024 w klasach okręgowych jak i listę klubów, które otrzymają nagrody finansowe. Zgodnie z regulaminem (punkt 4) – w sytuacji, gdy drużyny jednego