Czwartek 16 kwietnia, godz. 13 – TRENING LIVE

0
51
views

W czwartek 16 kwietnia o godzinie 13:00 rozpocznie się trening dla dzieci w wieku 4-6 lat Zajęcia przygotowane przez „Piłkę dla wszystkich” będą transmitowane na Facebooku. Dobra zabawa gwarantowana!


Mija miesiąc, od kiedy wprowadzono w Polsce pierwsze ograniczenia związane z epidemią koronawirusa. Fani sportu i aktywności fizycznej radzą sobie z zaistniałą sytuacją, szukając alternatyw w postaci treningów w domu. Naprzeciw tym potrzebom wyszła „Piłka dla wszystkich”.

Rodzice zgodzą się chyba z nami, że nadmiar energii, kumulującej się podczas przymusowego zamknięcia w czterech ścianach, widoczny jest przede wszystkim u dzieci. I to właśnie dla nich przeznaczony będzie najbliższy trening transmitowany na Facebooku „Piłka dla wszystkich”Jeśli Twoja pociecha ma 4-6 lat, z pewnością spodoba jej się ta propozycja.

W trakcie treningu zostaną zademonstrowane ćwiczenia z czucia i panowania nad piłką. Dodatkowo będziemy doskonalić jej prowadzenie i przy tym wszystkim świetnie się bawić! Zajęcia poprowadzi Olga Maroszek, trenerka pracująca na co dzień w Diamonds Academy i Legia Soccer Schoolsdla której priorytetem są uśmiech i zadowolenie dzieci. Olga ma trzyletnie doświadczenie w pracy z najmłodszymi piłkarzami i piłkarkami. Jest ponadto studentką ostatniego roku studiów magisterskich na warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego.

Początek treningu w czwartek (16 kwietnia) o godzinie 13:00. Dołączajcie ze swoimi dziećmi, klikając w ten LINK.

źródło: lzpn.org

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ