Czekamy na zgłoszenia!

0
52
views

Łódzki Związek Piłki Nożnej rozpoczyna zapisy do udziału w rozgrywkach Amatorskiej Ligi Mini Piłki Nożnej. Zgłoszeń można dokonywać do 28 lutego 2022. Rywalizacja toczyć się będzie na „orlikach”, a inaugurację rozgrywek zaplanowano na początek kwietnia. Mecze będą prowadzone przez arbitrów Kolegium Sędziowskiego ŁZPN.


Pomysł ALMPŁ pod auspicjami Łódzkiego ZPN jest pokłosiem organizacyjno-sportowego sukcesu futsalowej trzeciej ligi. Zainteresowanie udziałem w tych rozgrywkach skłoniło ŁZPN do powołania Amatorskiej Ligi Mini Piłki Nożnej. Obok zawodników niezrzeszonych mogą być do niej zgłaszani również piłkarze znajdujący się w ewidencji ŁZPN. Dotyczy to graczy klasy okręgowej i niższych lig piłki 11-osobowej oraz zespołów II i III ligi futsalu.

Wpisowe do Amatorskiej Ligi Mini Piłki Nożnej ŁZPN wynosi 600 zł. Zgłoszenia będą przyjmowane do 28 lutego. Należy je składać drogą elektroniczną na adres: lodzki@zpn.pl. W zgłoszeniu należy podać: nazwę drużyny, imię i nazwisko osoby reprezentującej drużynę, numer telefonu kontaktowego oraz adres poczty elektronicznej.

Zapraszamy do zapisów!

źródło: lzpn.org

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ