CO SŁYCHAĆ W NASZYCH DRUŻYNACH …

0
183
views

Inauguracja sezonu piłkarskiego 2023/24′ zbliża się wielkimi krokami, a nasze drużyny budzą się już i zaczynają przygotowywać się do rozgrywek. Jak na razie tylko dwie nasze ekipy są już w treningu, ale pozostałe lada dzień także wyjdą na boiska. Dla przypomnienia, klasa okręgowa inauguruje rozgrywki nowego sezonu 19/20 sierpnia, klasa A 26/27, a klasa B 02/03 września.

Termy (Ner) Poddębice (klasa okręgowa) – Zawodnicy z Poddębic, trenują już od poniedziałku. Trener Patryk Ożadowicz, ma na zajęciach około 16-18 zawodników w tym kilku testowanych, a nawet już zakontraktowanych na nowy sezon. Pierwszy mecz kontrolny, rozegrany zostanie 22 lipca w Byczynie o godz. 18:00, a przeciwnikiem będzie beniaminek klasy okręgowej Ekolog Wojsławice. Termalni z Poddębic, przygotowują drużynę na walkę o awans do IV ligi.

Termy Uniejów (klasa okręgowa) – Drużyna z Uniejowa ma w dniu dzisiejszym (czwartek) pierwsze spotkanie całej drużyny z zarządem w celu omówienia okresu przygotowawczego do nowego sezonu. Trenerem pozostaje Ireneusz Szczęsny, który przedstawi plan treningów i meczów sparingowych.

Sazan Pęczniew (klasa A) – Spadkowicz z klasy okręgowej, zacznie przygotowania do nowego sezonu od początku sierpnia. Trener Krzysztof Woźniak ma w planach trzy mecze sparingowe. W drużynie dojdzie do delikatnych korekt w składzie.

GLKS Sarnów/Dalików (klasa A) – Podopieczni Krzysztofa Stachlewskiego, trenują już od 11 lipca i trener może być zadowolony, ponieważ  na treningach zjawia się około 14/16 zawodników. W składzie dojdzie do kilku roszad, ale będą one kosmetyczne. Pierwsze spotkanie kontrolne, GLKS zagra 29/30 lipca z Kobra Leźnica Wielka.

Pisia Zygry (klasa B) – Drużyna z Zygier przystąpi do rozgrywek w B klasie po spadku z A klasy. Trener Waldemar Herman, poinformował drużynę, że zespół będzie występował w okręgu łódzkim. Pierwszym spotkaniem zawodników na boisku, będzie mecz Pucharu Polski, który odbędzie się 05/06 sierpnia i odbędzie się we Wiewiórczynie.

Grom Powodów (klasa B) – Trener Tomasz Kupis, zaplanował pierwsze spotkanie swoich zawodników na 09 sierpnia, kiedy to rozegrają mecz Pucharu Polski w Świnicach Warckich. Drużyna z Powodowa buduje swoje boisko, ale jak na razie nie jest ono do użytku, więc mecze ligowe jesienią, zespół będzie rozgrywał w Leźnicy Wielkiej.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ