Obserwuj nas na Facebook

W Pęczniewie i Kazimierzu mecze na szczycie – W Uniejowie Widzew

 

 

 

 

IV liga – XXV kolejka

28 KWIETNIA (SOBOTA) GODZ. 11:30 BYCZYNA

Termy Ner Poddębice (2) – Ceramika Opoczno (14)

obsada sędziowska: Grzelak Dawid (WS Sieradz)

 

pozostałe mecze:

(sobota – 28 kwietnia)
15:30 – KS Paradyż – Warta Działoszyn – Cezary Białek (III liga)
16:00 – Zawisza Pajęczno – Włókniarz Zelów – Michał Dzwonkowski (WS Piotrków)
16:00 – MKP-Boruta Zgierz – Omega Kleszczów – Szymon Przytuła (WS Łódź)
17:00 – Pilica Przedbórz – KS Sand Bus Kutno – Adam Dolny (WS Łódź)
(niedziela – 29 kwietnia)
12:00 – PGE GKS II Bełchatów – Stal Niewiadów – Marcin Tądel (WS Sieradz)
16:00 – Orkan Buczek – LKS Kwiatkowice – Wojciech Kretek (WS Piotrków Trybunalski)
17:00 – Pelikan II Łowicz – Unia Skierniewice – Albert Różycki (centrala)

 

 

Klasa okręgowa – XXII kolejka

27 KWIETNIA (PIĄTEK) GODZ. 19:00 UNIEJÓW

Termy Uniejów (11) – Widzew II Łódź (8)

obsada sędziowska: Pskit P.

 

28 KWIETNIA (SOBOTA) GODZ. 16:00 DALIKÓW

GLKS Sarnów/Dalików (14) – PTC Pabianice (7)

obsada sędziowska: Kujawski M., Śpiewak A., Wawryszuk E.

 

 

Sieradzka klasa „A” grupa II – XXII kolejka

28 KWIETNIA (SOBOTA) GODZ. 15:30 BRODNIA

Tęcza Brodnia (1) – Pisia Zygry (8)

 

 

Klasa „B” grupa II – XV kolejka

28 KWIETNIA (SOBOTA) GODZ. 15:00 KAZIMIERZ

Orzeł Kazimierz (4) – Termy Ner II Poddębice (1)

obsada sędziowska: Krasnopolski K., Najder R., Król B.

 

29 KWIETNIA (NIEDZIELA) GODZ. 12:00 SOBIEŃ

Orlik Sobień (10) – Grom Powodów (7)

obsada sędziowska: Frątczak K.

 

 

Klasa „B” grupa III – XV kolejka

29 KWIETNIA (NIEDZIELA) GODZ. 14:00 PĘCZNIEW

Sazan Pęczniew (1) – Struga Dobieszków (3)

obsada sędziowska: Wawryszuk E.

 

 

LIGI JUNIORSKIE

 

II liga wojewódzka C1 Trampkarz (RW)

29 KWIETNIA (NIEDZIELA) GODZ. 11:00 BYCZYNA

Termy Ner Poddębice (1) – Ceramika Opoczno (3)

obsada sędziowska: Góra K.

 

Łódź: B1 Junior Młodszy (RW)

28 KWIETNIA (SOBOTA) GODZ. 11:00 OSTROWY

Ostrovia Ostrowy (2) – Termy Uniejów (3)

obsada sędziowska: Wyderkiewicz D.

 

Łódź: D2 Młodzik Grupa 1

29 KWIETNIA (NIEDZIELA) GODZ. 14:00 BYCZYNA

Termy Ner Poddębice (7) – Łódzka Akademia Futbolu II (6)

obsada sędziowska: Grzywacz B.

 

Łódź: E1 Orlik Grupa 5(RW)

29 KWIETNIA (NIEDZIELA) GODZ. 11:30 UNIEJÓW

Termy Uniejów (2) – Sokół Aleksandrów Ł. (3)

obsada sędziowska: Leszczyński D.

 

Łódź: E2 Orlik Grupa 4 (RW)

28 KWIETNIA (NIEDZIELA) GODZ. 10:00 ŁÓDŹ

Orzeł Łódź (3) – Termy Ner Poddębice (2)

obsada sędziowska: Ciupa J.

 

Sieradz: C2 Trampkarz

28 KWIETNIA (SOBOTA) GODZ. 14:00 ZYGRY

Pisia Zygry (5) – Jutrzenka Warta (4)

 

 

LIGA TYPERÓW

mecz nr. 30 Termy Ner Poddębice (2) – Ceramika Opoczno (14)

mecz nr. 31 Termy Uniejów (11) – Widzew II Łódź (8)

mecz nr. 32 GLKS Sarnów/Dalików (14) – PTC Pabianice (7)

mecz nr. 33 Tęcza Brodnia (1) – Pisia Zygry (8)

mecz nr. 34 Orzeł Kazimierz (4) – Termy Ner II Poddębice (1)

mecz nr. 35 Orlik Sobień (10) – Grom Powodów (7)

mecz nr. 36 Sazan Pęczniew (1) – Struga Dobieszków (3)

 

 

 

 

 

 

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

11 odpowiedzi

  1. mecz nr. 30 Termy Ner Poddębice (2) – Ceramika Opoczno (14) 4-1

    mecz nr. 31 Termy Uniejów (11) – Widzew II Łódź (8) 2-5

    mecz nr. 32 GLKS Sarnów/Dalików (14) – PTC Pabianice (7) 1-5

    mecz nr. 33 Tęcza Brodnia (1) – Pisia Zygry (8) 6-2

    mecz nr. 34 Orzeł Kazimierz (4) – Termy Ner II Poddębice (1) 2-8

    mecz nr. 35 Orlik Sobień (10) – Grom Powodów (7) 2-2

    mecz nr. 36 Sazan Pęczniew (1) – Struga Dobieszków (3) 2-2

  2. mecz nr. 30 Termy Ner Poddębice(2) – Ceramika Opoczno(14) 3-0
    mecz nr. 31 Termy Uniejów(11) – Widzew II Łódź(8) 1-2
    mecz nr. 32 GLKS Sarnów/Dalików(14) – PTC Pabianice(7) 1-3
    mecz nr. 33 Tęcza Brodnia(1) – Pisia Zygry(8) 5-1
    mecz nr. 34 Orzeł Kazimierz(4) – Termy Ner II Poddębice(1) 2-5
    mecz nr. 35 Orlik Sobień(10) – Grom Powodów(7) 0-1
    mecz nr. 36 Sazan Pęczniew(1) – Struga Dobieszków(3) 2-1

  3. mecz nr. 30 Termy Ner Poddębice (2) – Ceramika Opoczno (14) 4:2

    mecz nr. 31 Termy Uniejów (11) – Widzew II Łódź (8) 3:3

    mecz nr. 32 GLKS Sarnów/Dalików (14) – PTC Pabianice (7) 3:2

    mecz nr. 33 Tęcza Brodnia (1) – Pisia Zygry (8) 8:1

    mecz nr. 34 Orzeł Kazimierz (4) – Termy Ner II Poddębice (1) 3:5

    mecz nr. 35 Orlik Sobień (10) – Grom Powodów (7) 2:3

    mecz nr. 36 Sazan Pęczniew (1) – Struga Dobieszków (3) 3:1

  4. mecz nr. 30 Termy Ner Poddębice (2) – Ceramika Opoczno (14) 3:0
    mecz nr. 31 Termy Uniejów (11) – Widzew II Łódź (8) 1:4
    mecz nr. 32 GLKS Sarnów/Dalików (14) – PTC Pabianice (7) 0:2
    mecz nr. 33 Tęcza Brodnia (1) – Pisia Zygry (8) 4:2
    mecz nr. 34 Orzeł Kazimierz (4) – Termy Ner II Poddębice (1) 1:5
    mecz nr. 35 Orlik Sobień (10) – Grom Powodów (7) 2:5
    mecz nr. 36 Sazan Pęczniew (1) – Struga Dobieszków (3) 3:1

  5. mecz nr. 30 Termy Ner Poddębice (2) – Ceramika Opoczno (14)5:1

    mecz nr. 31 Termy Uniejów (11) – Widzew II Łódź (8)1:4

    mecz nr. 32 GLKS Sarnów/Dalików (14) – PTC Pabianice (7)2:1

    mecz nr. 33 Tęcza Brodnia (1) – Pisia Zygry (8)6:1

    mecz nr. 34 Orzeł Kazimierz (4) – Termy Ner II Poddębice (1)1:6

    mecz nr. 35 Orlik Sobień (10) – Grom Powodów (7)1:1

    mecz nr. 36 Sazan Pęczniew (1) – Struga Dobieszków (3)2:2

  6. mecz nr. 30 Termy Ner Poddębice (2) – Ceramika Opoczno (14) 5:2
    mecz nr. 31 Termy Uniejów (11) – Widzew II Łódź (8) 3:1
    mecz nr. 32 GLKS Sarnów/Dalików (14) – PTC Pabianice (7) 2:1
    mecz nr. 33 Tęcza Brodnia (1) – Pisia Zygry (8)1:2
    mecz nr. 34 Orzeł Kazimierz (4) – Termy Ner II Poddębice (1) 3:4
    mecz nr. 35 Orlik Sobień (10) – Grom Powodów (7) 2:4
    mecz nr. 36 Sazan Pęczniew (1) – Struga Dobieszków (3) 2:1

  7. mecz nr. 30 Termy Ner Poddębice (2) – Ceramika Opoczno (14) 4:0
    mecz nr. 31 Termy Uniejów (11) – Widzew II Łódź (8) 1:3
    mecz nr. 32 GLKS Sarnów/Dalików (14) – PTC Pabianice (7) 1:0
    mecz nr. 33 Tęcza Brodnia (1) – Pisia Zygry (8) 4:0
    mecz nr. 34 Orzeł Kazimierz (4) – Termy Ner II Poddębice (1) 2:4
    mecz nr. 35 Orlik Sobień (10) – Grom Powodów (7) 1;2
    mecz nr. 36 Sazan Pęczniew (1) – Struga Dobieszków (3)2:1

  8. mecz nr. 30 Termy Ner Poddębice (2) – Ceramika Opoczno (14) 3:0

    mecz nr. 31 Termy Uniejów (11) – Widzew II Łódź (8) 0:2

    mecz nr. 32 GLKS Sarnów/Dalików (14) – PTC Pabianice (7) 0:2

    mecz nr. 33 Tęcza Brodnia (1) – Pisia Zygry (8) 4:1

    mecz nr. 34 Orzeł Kazimierz (4) – Termy Ner II Poddębice (1) 0:5

    mecz nr. 35 Orlik Sobień (10) – Grom Powodów (7) 1:3

    mecz nr. 36 Sazan Pęczniew (1) – Struga Dobieszków (3) 3:1

  9. mecz nr. 30 Termy Ner Poddębice (2) – Ceramika Opoczno (14)5:1

    mecz nr. 31 Termy Uniejów (11) – Widzew II Łódź (8)0:3

    mecz nr. 32 GLKS Sarnów/Dalików (14) – PTC Pabianice (7)1:3

    mecz nr. 33 Tęcza Brodnia (1) – Pisia Zygry (8)7:1

    mecz nr. 34 Orzeł Kazimierz (4) – Termy Ner II Poddębice (1)2:8

    mecz nr. 35 Orlik Sobień (10) – Grom Powodów (7)2:1

    mecz nr. 36 Sazan Pęczniew (1) – Struga Dobieszków (3)4:1
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

Piłkarska reprezentacja kobiet trenowała w Uniejowie

Do czwartku 10.07.2024 w Uzdrowisku Termalnym odbywało się zgrupowanie Reprezentacji Kobiet w piłce nożnej w ramach przygotowań do Euro 2025. W powołanej kadrze nie mogło zabraknąć Ewy Pajor. Zawodniczki Niny Palaton trenowały przez cztery dni na kompleksie boisk im. Włodzimierza

Wakacyjna oferta naszego partnera

Bezpieczeństwo jest najważniejsze podczas wakacyjnych wyjazdów. Partner Łódzkiego Związku Piłki Nożnej – Kahlenberg Services przygotował nową ofertę dotyczącą obozów piłkarskich – zarówno tych krajowych, jak i zagranicznych. Zachęcamy się do

PJS: Klasyfikacje klas A

Publikujemy klasyfikację Pro Junior System we wszystkich grupach klasy A za sezon 2023/2024. Zgodnie z regulaminem (punkt 4) – w sytuacji, gdy drużyny jednego klubu uczestniczą w rozgrywkach Ekstraklasy, I

PJS: Klasyfikacje klas okręgowych

Przedstawiamy klasyfikację Pro Junior System za sezon 2023/2024 w klasach okręgowych jak i listę klubów, które otrzymają nagrody finansowe. Zgodnie z regulaminem (punkt 4) – w sytuacji, gdy drużyny jednego