UTRUDNIENIA W RUCHU W ZWIĄZKU Z WYŚCIGIEM KOLARSKIM „SOLIDARNOŚCI” I OLIMPIJCZYKÓW

0
84
views

24 czerwca 2021 roku przez teren powiatu poddębickiego, przejedzie wyścig kolarski „Solidarności” i Olimpijczyków. W związku z powyższym na czas przejazdu kolarzy będą występować utrudnienia w ruchu drogowym. Apelujemy o ostrożność i stosowanie się do poleceń!

W związku Międzynarodowym Wyścigiem Kolarskim „Solidarności” i Olimpijczyków”, należy liczyć się z utrudnieniami w ruchu drogowym w godzinach od 16:30 do 18:00. Na trasie wyścigu policjanci oraz strażacy OSP, będą dbać o bezpieczeństwo i porządek w ruchu drogowym.

Szczegóły trasy: peleton na teren naszego powiatu wjedzie około godziny 16:30 w miejscowości Chodów (gmina Wartkowice) i drogą W703 uda się w kierunku miejscowości Stary Gostków (DW469). Następnie będzie kierować się do miejscowości Uniejów (DW473/DK72), gdzie na rondzie skręci w kierunku miejscowości Balin i dalej (DW478) przez miejscowości Dominikowice, Krępa, Niemysłów, a następnie Borki Drużbińskie, Drużbin, Rzechta Drużbińska, Dybów, Kraczynki, Pęczniew, Lubola. Peleton dojeżdżając do miejscowości Brzeg około godziny 18:00, opuści powiat poddębicki.

Już dzisiaj apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności i rozwagi. Kierującym proponujemy omijać trasę wyścigu kolarskiego. Podczas przejazdu uczestników wyścigu, ruch pojazdów będzie chwilowo wstrzymany.

źródło: http://www.poddebice.policja.gov.pl/

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ